Results for Laviaarit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 56 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 56 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Laviaarit |
|
Tulostuspäivämäärä |
15 toukokuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:20 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
14 toukokuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 56, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emilia Flyckt |
2001 |
|
|
38.33 |
1:20.09 |
2:01.73 |
|
2:42.78 |
|
|
Cetus Espoo |
2:39.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Sara Mustonen |
2002 |
|
|
37.16 |
1:19.90 |
2:03.55 |
|
2:47.90 |
|
|
Cetus Espoo |
2:49.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Annika Tietz |
2001 |
|
|
38.05 |
1:23.05 |
2:08.91 |
|
2:54.98 |
|
|
HTU Stadi |
2:50.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Saija Mikkonen |
2001 |
|
|
40.71 |
1:26.22 |
2:13.21 |
|
2:58.69 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
2:53.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Nella Korpela |
2002 |
|
|
42.06 |
1:30.00 |
2:17.03 |
|
3:03.06 |
|
|
Cetus Espoo |
3:06.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Verna Rostedt |
2002 |
|
|
41.23 |
1:28.33 |
2:15.51 |
|
3:03.38 |
|
|
Cetus Espoo |
3:04.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Tuisku Grundström |
2002 |
|
|
41.58 |
1:29.89 |
2:18.04 |
|
3:07.31 |
|
|
Vanders |
3:02.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Milla Nikkanen |
2002 |
|
|
40.95 |
1:29.17 |
2:19.25 |
|
3:07.50 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
3:06.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Anni Hirvo |
2001 |
|
|
40.83 |
1:28.14 |
2:17.66 |
|
3:07.53 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
3:03.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Helene Hirvonen |
2001 |
|
|
41.38 |
1:30.28 |
2:19.42 |
|
3:07.76 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Martta Kitinoja |
2001 |
|
|
41.72 |
1:30.84 |
2:20.12 |
|
3:08.03 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
3:07.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Pippi Nordström |
2001 |
|
|
40.45 |
1:27.98 |
2:18.46 |
|
3:09.79 |
|
|
Helsingin Uimarit |
2:57.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Maija Liukkonen |
2001 |
|
|
42.51 |
1:31.37 |
2:22.19 |
|
3:10.89 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
3:04.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Sarah Tepponen |
2001 |
|
|
43.00 |
1:32.29 |
2:23.32 |
|
3:13.24 |
|
|
Helsingin Uimarit |
3:13.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Jonna Vasara |
2002 |
|
|
42.25 |
1:31.22 |
2:23.45 |
|
3:13.25 |
|
|
Cetus Espoo |
3:05.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Jenny Kareinen |
2002 |
|
|
42.04 |
1:32.17 |
2:24.44 |
|
3:18.04 |
|
|
Keravan Uimarit |
3:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Sini Hirvonen |
2001 |
|
|
44.46 |
1:34.58 |
2:26.25 |
|
3:18.39 |
|
|
Cetus Espoo |
3:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Aino Lehtinen |
2001 |
|
|
47.33 |
1:41.32 |
2:37.14 |
|
3:29.37 |
|
|
Cetus Espoo |
3:25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Kiira Vuorinen |
2001 |
|
|
47.08 |
1:40.86 |
2:36.78 |
|
3:32.19 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
3:26.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 56, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Essi-Maria Lillman |
2000 |
|
|
36.84 |
1:16.83 |
1:57.10 |
|
2:38.19 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Helene Baxter |
2000 |
|
|
36.34 |
1:18.17 |
2:00.21 |
|
2:42.71 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
2:48.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Maija Hirvo |
1997 |
|
|
37.82 |
1:19.31 |
2:02.13 |
|
2:46.63 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Julia Korva |
1999 |
|
|
39.00 |
1:21.90 |
2:05.98 |
|
2:48.96 |
|
|
Octopus Lohja |
2:49.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Fanny Nyström |
1999 |
|
|
37.25 |
1:19.96 |
2:04.68 |
|
2:49.30 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2:51.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Riina Strengell |
1997 |
|
|
37.63 |
1:20.79 |
2:05.15 |
|
2:50.34 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Lise Chevalier |
2000 |
|
|
38.80 |
1:22.05 |
2:06.85 |
|
2:50.72 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
2:43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Myra Bengts |
2000 |
|
|
40.46 |
1:25.27 |
2:11.86 |
|
2:58.24 |
|
|
Cetus Espoo |
3:01.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Marilla Parhiala |
2000 |
|
|
40.25 |
1:25.70 |
2:12.30 |
|
2:58.63 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
2:57.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Linnea Saarikivi |
2000 |
|
|
43.06 |
1:31.58 |
2:22.10 |
|
3:10.77 |
|
|
Cetus Espoo |
3:18.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Emmi Kima |
2000 |
|
|
47.86 |
1:42.08 |
2:35.50 |
|
3:31.89 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 |
Tulostuspäivämäärä |
15 toukokuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:20 |
|