Tulokset KVARKEN GAMES 2016
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
KVARKEN GAMES |
|
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vaasa |
|
Tulostusaika |
16:09 |
|
|
Järjestäjä |
Vaasan Uimaseura- Vasa Simsällskap |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 huhtikuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 200m SU P14, 16, M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elias Laine |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
33.24 |
1:09.78 |
1:47.22 |
|
2:24.21 |
|
2 |
Lasse Pulkkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
35.52 |
1:13.56 |
1:52.55 |
|
2:30.54 |
|
3 |
Jesse Anttila |
2002 |
Kokkolan Uimaseura |
|
35.88 |
1:15.67 |
1:56.55 |
|
2:36.38 |
|
4 |
Samu Petteri Kallio |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
36.11 |
1:16.04 |
1:57.96 |
|
2:39.38 |
|
5 |
Akseli Hakala |
2003 |
Uinti Tampere |
|
38.60 |
1:20.64 |
2:01.77 |
|
2:42.23 |
|
6 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
Uinti Tampere |
|
39.91 |
1:21.85 |
2:04.71 |
|
2:46.94 |
|
7 |
Oskar Voiko |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
37.74 |
1:20.82 |
2:05.06 |
|
2:46.96 |
|
8 |
Niko Kuhna |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
37.92 |
1:21.59 |
2:06.79 |
|
2:49.29 |
|
9 |
Lauri-Luukas Jäntti |
2002 |
Porin Uimaseura |
|
40.32 |
1:24.31 |
2:10.52 |
|
2:55.09 |
|
10 |
Urho Lyytinen |
2003 |
Uinti Tampere |
|
42.50 |
1:29.72 |
2:16.55 |
|
3:01.60 |
|
11 |
Eemi Korpela |
2002 |
Lapuan Virkiä |
|
42.36 |
1:30.39 |
2:18.70 |
|
3:02.35 |
|
12 |
Simon Ravals |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
44.13 |
1:31.86 |
2:20.04 |
|
3:04.71 |
|
13 |
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
45.48 |
1:35.06 |
2:22.65 |
|
3:07.20 |
|
14 |
Alexander Eklund |
2002 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
46.22 |
1:35.10 |
2:24.25 |
|
3:10.45 |
|
15 |
Leevi Rouhiainen |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
45.43 |
1:34.89 |
2:25.23 |
|
3:11.33 |
|
16 |
Kalle Juupaluoma |
2002 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
44.24 |
1:34.77 |
2:24.35 |
|
3:11.98 |
|
17 |
Simo Kangasmaa |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
47.49 |
1:38.50 |
2:31.04 |
|
3:18.44 |
|
18 |
Viktor Byggmästar |
2002 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
46.66 |
1:39.24 |
2:32.07 |
|
3:22.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 200m SU P14, 16, M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Topias Nygård |
2000 |
Oulun Uinti 1906 |
|
33.61 |
1:09.56 |
1:46.17 |
|
2:21.94 |
|
2 |
Claes Fjellström |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
33.82 |
1:10.59 |
1:48.34 |
|
2:25.78 |
|
3 |
Hermanni Taimisto |
2000 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
34.70 |
1:12.59 |
1:51.20 |
|
2:29.22 |
|
4 |
Matias Pennanen |
2001 |
Porin Uimaseura |
|
35.95 |
1:15.36 |
1:57.42 |
|
2:37.13 |
|
5 |
Tiitus Taskila |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
35.44 |
1:14.93 |
1:56.25 |
|
2:37.58 |
|
6 |
Hugo Mattola |
2001 |
Haapajärven Kiilat |
|
35.62 |
1:15.54 |
1:57.23 |
|
2:38.05 |
|
7 |
Leevi Korpinen |
2001 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
38.41 |
1:21.68 |
2:05.70 |
|
2:47.36 |
|
8 |
Ville Aaltonen |
2001 |
Porin Uimaseura |
|
38.89 |
1:22.23 |
2:07.04 |
|
2:50.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.04 |
Tulostuspäivämäärä |
23 huhtikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
Tulostusaika |
16:09 |
|