Results for Ungdoms-GP 2, Eriksdalsbadet
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Pass 2
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 |
|
Utskriftsdatum |
12 mars 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
17:06 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 mars 2016 |
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Damer, Finaler 16 - 18 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nina Bring |
1999 |
Spårvägen Simförening |
|
30.79 |
1:03.74 |
1:36.55 |
|
2:09.45 |
|
2 |
Hilma Ramdén |
2000 |
Södertälje Simsällskap |
|
29.76 |
1:02.43 |
1:35.59 |
|
2:10.17 |
|
3 |
Astrid Hammar |
2000 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
31.10 |
1:04.46 |
1:38.48 |
|
2:11.21 |
|
4 |
Sara Olsson |
1999 |
Tyresö Simsällskap |
|
30.02 |
1:03.66 |
1:38.98 |
|
2:14.90 |
|
5 |
Linnéa Larsson |
2000 |
Järfälla Simsällskap |
|
31.13 |
1:05.08 |
1:40.58 |
|
2:15.03 |
|
6 |
Tuva Glimmerud-Gullbjörk |
2000 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
30.89 |
1:05.81 |
1:41.24 |
|
2:16.12 |
|
7 |
Saga Skarin |
2000 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
32.08 |
1:06.82 |
1:42.45 |
|
2:17.52 |
|
8 |
Matilda Flood |
1999 |
Spårvägen Simförening |
|
32.78 |
1:08.71 |
1:44.03 |
|
2:18.71 |
|
9 |
Hanna Reithner |
2000 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
32.59 |
1:08.33 |
1:44.72 |
|
2:20.02 |
|
10 |
Josefin Bering |
1999 |
Södertörns Simsällskap |
|
32.32 |
1:07.70 |
1:44.75 |
|
2:20.50 |
|
11 |
Andrea Belin |
2000 |
Skuru Idrottsklubb |
|
30.93 |
1:06.37 |
1:43.99 |
|
2:21.74 |
|
12 |
Solène Arnou |
2000 |
Södertälje Simsällskap |
|
32.99 |
1:09.30 |
1:45.81 |
|
2:21.95 |
|
13 |
Emma Garmelius |
1999 |
Spårvägen Simförening |
|
32.17 |
1:08.30 |
1:45.46 |
|
2:22.18 |
|
14 |
Hedda Wettergren |
1999 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
33.30 |
1:10.54 |
1:48.32 |
|
2:24.86 |
|
15 |
Fanny Odin |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
33.32 |
1:10.63 |
1:49.00 |
|
2:26.22 |
|
16 |
Andrea Grill |
2000 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
33.99 |
1:11.41 |
1:49.90 |
|
2:26.69 |
|
17 |
Hermella Alem |
2000 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
32.80 |
1:09.52 |
1:47.88 |
|
2:27.81 |
|
18 |
Alice Albinzon |
2000 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
34.14 |
1:11.79 |
1:51.51 |
|
2:29.22 |
|
19 |
Ljuba Berg |
2000 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
32.98 |
1:11.40 |
1:51.06 |
|
2:29.46 |
|
20 |
Rebecka Dagberg |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
33.53 |
1:11.20 |
1:50.84 |
|
2:29.69 |
|
21 |
Felicia Adamsson |
2000 |
Södertörns Simsällskap |
|
33.09 |
1:11.44 |
1:50.57 |
|
2:30.09 |
|
22 |
Cassandra Larsson |
2000 |
Järfälla Simsällskap |
|
33.46 |
1:12.03 |
1:52.59 |
|
2:30.80 |
|
23 |
My Rundberg |
1999 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
34.36 |
1:12.50 |
1:52.08 |
|
2:30.84 |
|
24 |
Wilma Ekwall |
1999 |
Spårvägen Simförening |
|
34.51 |
1:12.79 |
1:52.17 |
|
2:31.08 |
|
25 |
Matilda Högberg-Klang |
2000 |
Skuru Idrottsklubb |
|
35.35 |
1:15.01 |
1:55.36 |
|
2:32.00 |
|
26 |
Astrid Onno |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
35.00 |
1:13.78 |
1:53.53 |
|
2:33.20 |
|
27 |
Vinona Bothe |
1999 |
Södertörns Simsällskap |
|
34.38 |
1:14.99 |
1:56.65 |
|
2:34.51 |
|
28 |
Elin Öberg |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
34.73 |
1:13.96 |
1:55.59 |
|
2:37.08 |
|
29 |
Agnes Thomée |
2000 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
35.79 |
1:15.90 |
1:57.61 |
|
2:37.96 |
|
30 |
Linda Svensson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
|
36.39 |
1:17.32 |
1:58.61 |
|
2:39.96 |
|
31 |
Mathilda Norlander |
1999 |
Spårvägen Simförening |
|
38.51 |
1:23.10 |
2:08.72 |
|
2:53.06 |
|
32 |
Eleonor Rosengart |
2000 |
Hellas Simklubb |
|
43.37 |
1:32.55 |
2:23.99 |
|
3:14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Damer, Finaler 15 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
31.70 |
1:06.12 |
1:40.51 |
|
2:14.09 |
|
2 |
Alexandra Lindén |
2001 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
32.46 |
1:08.01 |
1:44.06 |
|
2:18.65 |
|
3 |
Louise Ericsson |
2001 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
32.49 |
1:08.44 |
1:44.43 |
|
2:19.15 |
|
4 |
Amanda Eriksson |
2001 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
32.58 |
1:09.61 |
1:45.64 |
|
2:19.42 |
|
5 |
Eva Sigurdsson |
2001 |
Södertörns Simsällskap |
|
32.73 |
1:08.37 |
1:44.91 |
|
2:19.70 |
|
6 |
Lea Granert |
2001 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
32.56 |
1:08.10 |
1:45.03 |
|
2:21.72 |
|
7 |
Signe Rönn |
2001 |
Södertörns Simsällskap |
|
32.72 |
1:07.83 |
1:44.35 |
|
2:22.25 |
|
8 |
Kristin Jansson |
2001 |
Spårvägen Simförening |
|
32.40 |
1:08.72 |
1:46.10 |
|
2:23.27 |
|
9 |
Linnea Wall |
2001 |
Järfälla Simsällskap |
|
33.60 |
1:09.92 |
1:48.14 |
|
2:25.27 |
|
10 |
Yasmine Nadouri |
2001 |
Södertälje Simsällskap |
|
33.65 |
1:12.09 |
1:50.84 |
|
2:28.84 |
|
11 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
Skuru Idrottsklubb |
|
33.18 |
1:11.25 |
1:50.26 |
|
2:28.95 |
|
12 |
Therese Arnqvist |
2001 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
35.08 |
1:13.62 |
1:52.35 |
|
2:29.05 |
|
13 |
Madeleine Belanger |
2001 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
34.51 |
1:13.27 |
1:52.68 |
|
2:29.66 |
|
14 |
Emilia Bengtsson |
2001 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
34.27 |
1:12.24 |
1:51.70 |
|
2:30.52 |
|
15 |
Alicia Kjerrman |
2001 |
Spårvägen Simförening |
|
33.83 |
1:11.98 |
1:51.84 |
|
2:30.53 |
|
16 |
Selma El Hajji |
2001 |
Järfälla Simsällskap |
|
33.76 |
1:12.21 |
1:51.56 |
|
2:31.08 |
|
17 |
Clara Sundqvist |
2001 |
Spårvägen Simförening |
|
34.44 |
1:12.57 |
1:51.78 |
|
2:31.13 |
|
18 |
Petronella Wenell |
2001 |
Tyresö Simsällskap |
|
35.05 |
1:13.85 |
1:53.52 |
|
2:33.10 |
|
19 |
Linnea Lindqvist |
2001 |
Spårvägen Simförening |
|
35.67 |
1:15.12 |
1:56.17 |
|
2:33.91 |
|
20 |
Hjördis Köhler |
2001 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
34.92 |
1:14.84 |
1:56.94 |
|
2:38.45 |
|
21 |
Anna Viklund |
2001 |
Järfälla Simsällskap |
|
38.85 |
1:23.22 |
2:08.44 |
|
2:50.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Damer, Finaler 14 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Carolina Jonsson |
2002 |
Södertälje Simsällskap |
|
30.12 |
1:03.35 |
1:37.96 |
|
2:11.36 |
|
2 |
Sofia Walsh |
2002 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
32.00 |
1:06.94 |
1:42.05 |
|
2:15.79 |
|
3 |
Emma Hansson |
2002 |
Järfälla Simsällskap |
|
32.19 |
1:07.78 |
1:44.94 |
|
2:21.69 |
|
4 |
Amanda Lindqvist |
2002 |
Järfälla Simsällskap |
|
32.03 |
1:07.94 |
1:45.06 |
|
2:21.87 |
|
5 |
Linn Herlin |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
33.28 |
1:09.28 |
1:46.13 |
|
2:21.97 |
|
6 |
Alwa Widmark |
2002 |
Södertörns Simsällskap |
|
33.18 |
1:09.41 |
1:46.70 |
|
2:22.63 |
|
7 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
Järfälla Simsällskap |
|
33.55 |
1:09.77 |
1:46.98 |
|
2:22.70 |
|
8 |
Victoria Danielsson |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
33.02 |
1:09.16 |
1:46.45 |
|
2:23.56 |
|
9 |
Klara Eklöf |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
33.02 |
1:09.40 |
1:46.89 |
|
2:24.13 |
|
10 |
Lilly Lundgren |
2002 |
Järfälla Simsällskap |
|
33.91 |
1:11.21 |
1:48.53 |
|
2:24.62 |
|
11 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
Södertälje Simsällskap |
|
33.07 |
1:09.98 |
1:48.00 |
|
2:25.90 |
|
12 |
Sofia Holmberg |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
34.37 |
1:11.66 |
1:50.28 |
|
2:27.22 |
|
13 |
Klara Alte |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
35.01 |
1:12.60 |
1:50.70 |
|
2:27.29 |
|
14 |
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
33.61 |
1:11.17 |
1:49.44 |
|
2:27.74 |
|
15 |
Elma Starrost |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
34.48 |
1:12.40 |
1:51.17 |
|
2:28.78 |
|
16 |
Sara Strand |
2002 |
Järfälla Simsällskap |
|
33.57 |
1:11.41 |
1:50.70 |
|
2:28.91 |
|
17 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
34.79 |
1:12.31 |
1:51.88 |
|
2:29.24 |
|
18 |
Jemina Granholm |
2002 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
33.42 |
1:11.93 |
1:52.40 |
|
2:31.42 |
|
19 |
Josefin Almgren |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
|
34.08 |
1:11.73 |
1:52.01 |
|
2:31.46 |
|
20 |
Louise Larsson |
2002 |
Järfälla Simsällskap |
|
35.10 |
1:13.86 |
1:53.42 |
|
2:32.66 |
|
21 |
Lovisa Malm |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
35.30 |
1:14.83 |
1:54.92 |
|
2:32.99 |
|
22 |
Hanna Åsbrink |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
35.92 |
1:16.59 |
1:56.64 |
|
2:35.33 |
|
23 |
Julia Gunneriusson |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
35.48 |
1:14.76 |
1:55.44 |
|
2:35.92 |
|
24 |
Angelica Blomberg |
2002 |
Södertälje Simsällskap |
|
36.25 |
1:17.83 |
2:00.41 |
|
2:38.71 |
|
25 |
Zelma Karlbom |
2002 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
36.13 |
1:16.92 |
1:58.58 |
|
2:39.39 |
|
26 |
Ioana Danes |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
35.61 |
1:16.00 |
1:58.22 |
|
2:39.99 |
|
27 |
Julia Grill |
2002 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
36.48 |
1:18.01 |
2:00.82 |
|
2:41.77 |
|
28 |
Jenny Virtanen |
2002 |
Södertörns Simsällskap |
|
37.41 |
1:21.51 |
2:06.10 |
|
2:49.22 |
|
29 |
Emelie Bendiksen Holmberg |
2002 |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
38.87 |
1:23.41 |
2:09.20 |
|
2:50.94 |
|
30 |
Alexandra Eriksson |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
39.57 |
1:23.89 |
2:09.79 |
|
2:55.72 |
|
31 |
Susanna Nivenius |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
39.00 |
1:23.87 |
2:10.33 |
|
2:56.23 |
|
32 |
Evelina Porling |
2002 |
Södertälje Simsällskap |
|
38.96 |
1:24.35 |
2:11.05 |
|
2:57.62 |
|
33 |
Maja Wallering |
2002 |
Älvsjö AIK Fritid |
|
38.33 |
1:22.97 |
2:11.53 |
|
2:58.26 |
|
34 |
Tove Hägerdal |
2002 |
Spårvägen Simförening |
|
40.66 |
1:27.93 |
2:16.12 |
|
3:04.61 |
|
35 |
Karolina Bolander |
2002 |
Älvsjö AIK Fritid |
|
42.25 |
1:31.69 |
2:22.02 |
|
3:08.15 |
|
36 |
Hanna Sjönell |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
|
39.52 |
1:27.28 |
2:18.10 |
|
3:08.83 |
|
37 |
Amna Hojlas |
2002 |
Älvsjö AIK Fritid |
|
43.85 |
1:35.60 |
2:28.48 |
|
3:16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Damer, Finaler 13 år och yngre |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Filippa Malmström |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
|
31.58 |
1:07.32 |
1:42.70 |
|
2:17.52 |
|
2 |
Isabel Teglöf |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
|
33.75 |
1:10.12 |
1:47.06 |
|
2:21.94 |
|
3 |
Klara Possman |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
|
32.00 |
1:08.00 |
1:45.24 |
|
2:22.09 |
|
4 |
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
33.34 |
1:10.72 |
1:48.91 |
|
2:26.03 |
|
5 |
Rebecca Policastro |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
|
33.65 |
1:11.65 |
1:51.73 |
|
2:29.06 |
|
6 |
Linnea Gipperth |
2003 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
35.20 |
1:13.28 |
1:53.21 |
|
2:29.77 |
|
7 |
Mira Burmeister |
2003 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
34.13 |
1:12.61 |
1:52.17 |
|
2:29.89 |
|
8 |
Hanna Mehari |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
34.23 |
1:12.15 |
1:51.94 |
|
2:31.45 |
|
9 |
Eliane Westermark |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
35.05 |
1:14.23 |
1:53.97 |
|
2:31.83 |
|
10 |
Elin Lundgren |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
|
35.60 |
1:15.75 |
1:57.20 |
|
2:33.85 |
|
11 |
Moa Arvehed |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
|
34.78 |
1:14.22 |
1:55.45 |
|
2:34.51 |
|
12 |
Josefine Iwarson |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
|
34.36 |
1:12.49 |
1:53.55 |
|
2:34.74 |
|
13 |
Linnea Zetterlund |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
|
36.51 |
1:17.99 |
1:59.43 |
|
2:36.04 |
|
14 |
Ella Törnqvist |
2003 |
Tyresö Simsällskap |
|
36.32 |
1:17.72 |
1:57.72 |
|
2:36.26 |
|
15 |
Heidi Saluveer |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
34.88 |
1:15.41 |
1:56.87 |
|
2:36.39 |
|
16 |
Tea Angerfelt |
2004 |
Tyresö Simsällskap |
|
35.56 |
1:15.96 |
1:56.94 |
|
2:36.67 |
|
17 |
Caroline Vang-Jensen |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
37.53 |
1:18.47 |
2:00.13 |
|
2:38.53 |
|
18 |
Alva Udell |
2003 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
36.72 |
1:17.50 |
1:59.31 |
|
2:38.89 |
|
19 |
Elin Lindqvist |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
|
35.82 |
1:17.41 |
1:59.36 |
|
2:39.57 |
|
20 |
Ella Engelgren |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
38.40 |
1:20.91 |
2:02.90 |
|
2:40.59 |
|
21 |
Filippa Lindskog |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
36.21 |
1:17.11 |
1:59.73 |
|
2:41.18 |
|
22 |
Josefin Andersson |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
|
35.57 |
1:16.29 |
1:59.19 |
|
2:41.78 |
|
23 |
Linnea Mattila |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
|
36.55 |
1:18.77 |
2:01.74 |
|
2:41.93 |
|
24 |
Vilma Lindberg |
2004 |
Södertälje Simsällskap |
|
36.91 |
1:19.18 |
2:01.80 |
|
2:42.40 |
|
25 |
Liv Asp Olsson |
2005 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
37.36 |
1:19.90 |
2:03.50 |
|
2:43.02 |
|
26 |
Naomi Tesfai |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
|
34.85 |
1:16.90 |
1:59.80 |
|
2:43.70 |
|
27 |
Lisa Vinger |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
|
36.64 |
1:19.66 |
2:02.75 |
|
2:43.73 |
|
28 |
Elvira Schei |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
35.91 |
1:16.71 |
2:01.07 |
|
2:43.93 |
|
29 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
|
38.42 |
1:20.85 |
2:04.80 |
|
2:45.12 |
|
30 |
Vera Backman |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
38.81 |
1:23.09 |
2:06.66 |
|
2:45.35 |
|
31 |
Sara Torstensson |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
38.76 |
1:22.80 |
2:06.23 |
|
2:45.79 |
|
32 |
Rebecka Axelmalm |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
|
37.55 |
1:21.00 |
2:05.68 |
|
2:46.03 |
|
33 |
Anna Werme |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
38.13 |
1:20.43 |
2:04.15 |
|
2:46.19 |
|
34 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
38.66 |
1:22.56 |
2:06.70 |
|
2:46.93 |
|
35 |
Elina Lejonqvist |
2004 |
Järfälla Simsällskap |
|
36.93 |
1:20.50 |
2:04.56 |
|
2:47.30 |
|
36 |
Ebba de Besche |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
|
37.90 |
1:21.22 |
2:05.53 |
|
2:47.95 |
|
36 |
Emilia Wullrich |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
37.39 |
1:22.86 |
2:06.71 |
|
2:47.95 |
|
38 |
Belize Vaamonde |
2004 |
Spårvägen Simförening |
|
39.80 |
1:24.60 |
2:08.09 |
|
2:48.66 |
|
39 |
Maya Levin |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
38.23 |
1:21.93 |
2:07.29 |
|
2:48.82 |
|
40 |
Alice Jönsson |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
|
38.47 |
1:24.36 |
2:09.34 |
|
2:49.62 |
|
41 |
Frida Bengtsson |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
|
38.27 |
1:23.15 |
2:08.71 |
|
2:51.00 |
|
42 |
Maria Bang |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
38.71 |
1:23.27 |
2:08.30 |
|
2:52.55 |
|
43 |
Elsa Wennerstrand |
2004 |
Älvsjö AIK Fritid |
|
40.10 |
1:24.86 |
2:10.18 |
|
2:53.02 |
|
44 |
Zeline Bengtson |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
|
38.53 |
1:24.34 |
2:11.43 |
|
2:53.64 |
|
45 |
Nicole Papachristou |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
39.57 |
1:25.24 |
2:12.36 |
|
2:54.69 |
|
46 |
Emma Orrung |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
38.73 |
1:24.35 |
2:11.24 |
|
2:57.22 |
|
47 |
Nella Silfwergård |
2004 |
Wisby Simsällskap |
|
39.33 |
1:24.14 |
2:12.48 |
|
2:59.22 |
|
48 |
Emelie Sveding |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
40.27 |
1:26.85 |
2:16.19 |
|
3:03.54 |
|
49 |
Jessika Westberg |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
|
41.55 |
1:28.52 |
2:16.88 |
|
3:04.10 |
|
50 |
Elsa Kärvestedt |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
41.84 |
1:30.79 |
2:18.80 |
|
3:04.67 |
|
51 |
Isabelle Persson |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
40.11 |
1:28.27 |
2:17.17 |
|
3:05.04 |
|
52 |
Emma Thur |
2004 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
41.36 |
1:28.66 |
2:19.04 |
|
3:05.27 |
|
53 |
Jennifer Brodin |
2003 |
Spårvägen Simförening |
|
42.75 |
1:33.39 |
2:26.26 |
|
3:18.99 |
|
54 |
Nicole Tenaldo |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
|
44.73 |
1:38.50 |
2:35.72 |
|
3:29.81 |
|
- |
Cordelia Hjerpe |
2003 |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.04 |
Utskriftsdatum |
12 mars 2016 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
17:06 |
|