Resultater for KemTu-uinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 36 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | KemTu-uinnit 2016 | Tulostuspäivämäärä | 07 helmikuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kemi | Tulostusaika | 12:00 | |||
Järjestäjä | Kemin Työväen Uimarit ry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 06 helmikuu 2016 |
Laji 36, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Pinja Taskila | 2004 | 341 | 38.93 | 1:18.98 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Olga Emilia Mattila | 2004 | 254 | 42.55 | 1:27.13 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Laura Rajavaara | 2005 | 196 | 43.90 | 1:35.00 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
4 | Miina Torvikoski | 2006 | 190 | 47.07 | 1:36.05 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
5 | Julia Minttu-Maria Tiensuu | 2005 | 174 | 49.29 | 1:38.89 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
6 | Siiri Rahikkala | 2004 | 152 | 49.32 | 1:43.39 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Saga Tuisku | 2005 | 140 | 50.70 | 1:46.29 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
8 | Iida Heiko | 2004 | 135 | 54.40 | 1:47.44 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
9 | Eveliina Vakkuri | 2005 | 124 | 53.26 | 1:50.73 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
10 | Saana Näsi | 2004 | 116 | 55.88 | 1:53.03 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
11 | Amanda Riuttanen | 2005 | 115 | 55.39 | 1:53.37 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
12 | Pinja Lohiniva | 2005 | 102 | 57.54 | 1:58.15 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
13 | Viivi Patokoski | 2004 | 82 | 1:00.32 | 2:06.69 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
- | Kiia Junttari | 2004 | DSQ | |||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Noora Aikio | 2004 | DSQ | |||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 36, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Henna Hökkä | 2003 | 397 | 36.16 | 1:15.09 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Martta Nygård | 2003 | 385 | 37.21 | 1:15.88 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Hilla Hirvikoski | 2002 | 346 | 38.47 | 1:18.67 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
4 | Elisa Vakkuri | 2002 | 299 | 39.44 | 1:22.56 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
5 | Katariina Kourula | 2002 | 297 | 40.30 | 1:22.73 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
6 | Aada Sulasalmi | 2002 | 284 | 39.84 | 1:23.97 | |||||
Kemijärven Kaiku | ||||||||||
7 | Hilla Saastamoinen | 2003 | 233 | 42.92 | 1:29.73 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
8 | Viona Mönttinen | 2003 | 193 | 45.55 | 1:35.45 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
9 | Emmi Palo | 2003 | 187 | 46.97 | 1:36.51 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
10 | Lotta Vedenjuoksu | 2003 | 181 | 46.53 | 1:37.50 | |||||
Rovaniemen Uimaseura | ||||||||||
11 | Vanessa Ventelä | 2002 | 171 | 47.46 | 1:39.48 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
12 | Iida-Elisi Anttila | 2002 | 121 | 53.10 | 1:51.43 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
13 | Venla Ylisuvanto | 2003 | 71 | 1:03.66 | 2:13.31 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
- | Hanna Rantanen | 2002 | DSQ | |||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 36, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Anna-Sofia Brännkärr | 2001 | 420 | 35.99 | 1:13.73 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
2 | Noora Siltari | 2000 | 379 | 36.76 | 1:16.28 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
3 | Silja Kanto | 2000 | 236 | 43.65 | 1:29.35 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
4 | Pipsa Remes | 2001 | 199 | 45.64 | 1:34.54 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 07 helmikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit | Tulostusaika | 12:00 |