2017-11-19   11:27:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Hössö-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai päivä 14:00

Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Hössö-uinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  20:02   
  Järjestäjä  Helsingfors Simsällskap         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 syyskuu 2016         
 
 
Laji 19, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
ME: Mireia BELMONTE (1990) 3:54.52 2013-08-11 
SE: Laura Lajunen (1992) 4:10.60 2014-11-20 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vaula Vekkeli  1996    571  1:06.67  2:18.82  3:31.04    4:42.66   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Lotta Auvinen  2001    562  1:07.29  2:19.76  3:32.71    4:44.12   
  Cetus Espoo  4:45.31                 
                     
Sanna Saarinen  1998    559  1:08.06  2:20.85  3:33.87    4:44.69   
  Simmis Wanda  4:44.23                 
                     
Milla Hyttinen  2003    539  1:08.40  2:21.03  3:34.72    4:48.12   
  Helsingfors Simsällskap  4:54.92                 
                     
Anni Savolainen  2002    514  1:09.28  2:23.80  3:39.64    4:52.65   
  Cetus Espoo  4:47.42                 
                     
Pippi Nordström  2001    510  1:07.88  2:23.06  3:39.28    4:53.51   
  Helsingin Uimarit  4:53.99                 
                     
Ylva Sjölund  1998    502  1:11.24  2:29.72  3:44.67    4:54.92   
  Cetus Espoo                   
                     
Laura Kellberg  2003    500  1:08.00  2:24.73  3:40.35    4:55.35   
  Cetus Espoo  4:56.60                 
                     
Noora Kanerva  2000    495  1:09.73  2:25.48  3:41.69    4:56.33   
  Simmis Wanda  5:00.31                 
                     
10  Róza Nagy  2003    461  1:12.66  2:29.00  3:45.80    5:03.39   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Vilhelmiina Leppänen  2003    457  1:10.76  2:27.63  3:46.52    5:04.46   
  Cetus Espoo  4:58.67                 
                     
12  Nella Korpela  2002    440  1:13.84  2:33.80  3:52.74    5:08.21   
  Cetus Espoo  5:26.31                 
                     
13  Sofia Långström  2003    435  1:13.13  2:32.14  3:52.03    5:09.31   
  Cetus Espoo  5:10.18                 
                     
14  Stella Freystätter  2003    411  1:16.38  2:37.22  3:57.65    5:15.20   
  Helsingfors Simsällskap  5:15.02                 
                     
15  Julia Peltola  2003    408  1:13.27  2:33.01  3:52.93    5:16.08   
  Cetus Espoo  5:21.41                 
                     
16  Laura Väisänen  2001    408  1:11.93  2:32.32  3:55.41    5:16.19   
  Uimaseura Aquila  5:08.74                 
                     
17  Helmi Ahonen  2003    406  1:16.69  2:37.97  3:58.02    5:16.49   
  Helsingfors Simsällskap  5:20.35                 
                     
18  Milla-Lotta Tapanainen  2003    398  1:20.33  2:41.35  4:01.89    5:18.68   
  Cetus Espoo  5:31.54                 
                     
19  Jenni Alanen  2002    398  1:17.90  2:39.10  4:00.46    5:18.82   
  Cetus Espoo  5:40.24                 
                     
20  Dina Sadojevic Jelacik  2004    397  1:15.91  2:39.39  4:01.68    5:19.09   
  Cetus Espoo  5:21.01                 
                     
21  Jutta Jauhiainen  2004    395  1:17.79  2:39.66  4:00.96    5:19.39   
  Cetus Espoo  5:11.46                 
                     
22  Saga Kovanen  2004    385  1:18.69  2:40.45  4:02.31    5:22.24   
  Cetus Espoo  5:18.48                 
                     
23  Emmi Partanen  2003    385  1:16.39  2:38.47  4:00.65    5:22.28   
  Cetus Espoo  5:37.77                 
                     
24  Nelli Vihola  2005    381  1:17.20  2:41.02  4:04.25    5:23.25   
  Helsingin Uimarit  5:37.10                 
                     
25  Julia Salminen  2002    380  1:16.15  2:39.00  4:00.92    5:23.56   
  Lahden Uimaseura                   
                     
26  Melissa Talvio  2001    380  1:18.08  2:40.83  4:03.61    5:23.70   
  Lahden Uimaseura                   
                     
27  Ciara Wacklin  2004    356  1:19.13  2:43.11  4:07.60    5:30.71   
  Cetus Espoo  5:39.13                 
                     
28  Vilma Tuokko  2002    353  1:18.40  2:42.61  4:07.78    5:31.54   
  Lahden Uimaseura  5:44.36                 
                     
29  Cami Wacklin  2002    342  1:20.27  2:46.50  4:12.09    5:35.09   
  Cetus Espoo  5:33.06                 
                     
30  Sanna Valkonen  2003    324  1:22.31  2:51.12  4:18.48    5:41.44   
  Cetus Espoo  5:55.74                 
                     
31  Anna Lehmusvaara  2005    323  1:20.81  2:48.64  4:16.78    5:41.58   
  Simmis Wanda  5:54.35                 
                     
32  Melissa Miettinen  2005    317  1:20.50  2:46.98  4:16.65    5:43.65   
  Helsingin Uimarit  5:43.57                 
                     
33  Delia Helena Aho  2003    315  1:23.92  2:52.86  4:21.10    5:44.59   
  Cetus Espoo  5:53.19                 
                     
34  Wilma Savonen  2004    285  1:24.05  2:57.42  4:30.16    5:56.33   
  Cetus Espoo  6:05.26                 
                     
35  Elina Ryynänen  2005    284  1:21.66  2:52.07  4:26.03    5:56.41   
  Simmis Wanda  5:56.20                 
                     
36  Siiri Pekkala  2005    278  1:23.97  2:56.59  4:31.51    5:59.16   
  Simmis Wanda  5:49.41                 
                     
37  Annika Heikkilä  2003    258  1:26.07  3:02.39  4:35.87    6:08.23   
  Lahden Uimaseura  6:23.61                 
                     
38  Susanna Ryynänen  2006    179  1:34.55  3:20.52  5:05.34    6:55.65   
  Simmis Wanda                   
                     
Annika Tietz  2001              DNS   
  HTU Stadi  5:13.04                 
                     
Elisabeth Marie Salm  2002              DNF   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  5:17.22                 
                     
Essi Salokorpi  2003              DNF   
  Cetus Espoo  5:20.17                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  20:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare