Results for GSK Adventsstævne 2015
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Adventsstævne 2015 | Udskriftsdato | 06 december 2015 | |||
Stævne by | Glostrup | Udskriftstidspunkt | 10:31 | |||
Arrangør | Glostrup svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 06 december 2015 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 1953-2003 |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Kim Emil K. Petersen | 1999 | Helsingør Svømmeklub | 31.21 | ||||||
2 | Mikkel Jørgensen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 31.78 | ||||||
3 | Joakim Køhn | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 32.42 | ||||||
4 | Casper Koch Henriksen | 2002 | Vallensbæk IF Af 1939 | 32.65 | ||||||
5 | Mohammed Ghizzaui | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 33.29 | ||||||
6 | Silas Bech Rindorf | 2000 | Swim Team Tåstrup | 33.37 | ||||||
7 | Peter Vinge-Maigaard | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 33.56 | ||||||
8 | Lucas Burmester | 2002 | Helsingør Svømmeklub | 34.11 | ||||||
9 | Laurids Holme | 2000 | Helsingør Svømmeklub | 34.32 | ||||||
10 | Mikkel Hansen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 36.82 | ||||||
11 | Thorvald Bomholt Larsen | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 38.03 | ||||||
12 | Jakob Nadeem Alwan | 2003 | Swim Team Tåstrup | 42.93 | ||||||
13 | Julius Højgaard Allin | 2003 | Helsingør Svømmeklub | 43.66 | ||||||
14 | William Gervø | 2003 | Swim Team Tåstrup | 45.40 | ||||||
15 | Noah Johanning | 2003 | Albertslund IF | 55.52 | ||||||
Løb 4, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | William Ølshøj | 2004 | Birkerød Svømmeklub | 37.82 | ||||||
2 | Lauritz Johansen | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 38.48 | ||||||
3 | Thor Majvig Mogensen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 38.81 | ||||||
4 | Anton Skov Grell | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 39.60 | ||||||
5 | Alexander Vergereau | 2004 | Birkerød Svømmeklub | 42.79 | ||||||
6 | Matias Munkholm | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 42.95 | ||||||
7 | Eigil Sigfusson | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 43.11 | ||||||
8 | Christian Røgind | 2004 | Birkerød Svømmeklub | 48.88 | ||||||
9 | Mads Naver | 2004 | Allerød Svømmeklub | 49.38 | ||||||
10 | Bjørn Cramer Hansen | 2004 | Helsingør Svømmeklub | 50.20 | ||||||
11 | Kalle Gerner Knudsen | 2004 | Swim Team Tåstrup | 51.25 | ||||||
12 | Jonas Vollquartz Svensson | 2004 | Swim Team Tåstrup | 52.20 | ||||||
13 | Mathias Winther | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 56.54 | ||||||
- | Jonathan Beck | 2004 | Birkerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Oscar Boyer | 2004 | Birkerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | William Leander Agerskov | 2004 | Allerød Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 4, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2005-2005 |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Magnus Løfquist | 2005 | Allerød Svømmeklub | 42.19 | ||||||
2 | Nicolaj Pedersen | 2005 | Birkerød Svømmeklub | 43.03 | ||||||
3 | Valdemar Menck Nielsen | 2005 | Helsingør Svømmeklub | 43.74 | ||||||
4 | Frederik Rasmussen | 2005 | Swim Team Tåstrup | 44.13 | ||||||
5 | Tobias Stenderup Jensen | 2005 | Birkerød Svømmeklub | 45.44 | ||||||
6 | Theodor Wernberg Løvgren | 2005 | Allerød Svømmeklub | 45.97 | ||||||
7 | Ben Hargreaves | 2005 | Birkerød Svømmeklub | 47.22 | ||||||
8 | Sebastian Pedersen | 2005 | Birkerød Svømmeklub | 50.48 | ||||||
9 | Thomas Jørgensen | 2005 | Birkerød Svømmeklub | 55.72 | ||||||
10 | Oscar Hansson | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 58.27 | ||||||
11 | Magnus B. Knudsen | 2005 | Svømmeklubben MK 31 | 59.58 | ||||||
12 | Anders Thøgersen | 2005 | Glostrup Svømme Klub | 1:01.94 | ||||||
- | Oliver Lassen | 2005 | Birkerød Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 4, 50m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2006-2012 |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Sean Petersen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 37.09 | ||||||
2 | Toke Olsen | 2006 | Svømmeklubben MK 31 | 47.54 | ||||||
3 | Mathias Dalhøj Paulsen | 2006 | Birkerød Svømmeklub | 54.88 | ||||||
4 | Emil Olsen | 2006 | Swim Team Tåstrup | 1:03.19 | ||||||
5 | Jonathan Rasmussen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:08.24 | ||||||
5 | Valdemar Møller-Ern | 2008 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:08.24 | ||||||
7 | Stefan Splidt-Samuelsen | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:16.49 | ||||||
8 | Benjamin Merez | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:18.67 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 10:31 |