Results for Speedo Cup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspäivämäärä | 03 lokakuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 11:45 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 03 lokakuu 2015 |
Laji 6, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Lotta Pälsi | 2004 | 32.91 | 1:11.30 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
2 | Jenna Pulkkinen | 2004 | 35.36 | 1:18.23 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
3 | Annukka Pihkamäki | 2004 | 37.61 | 1:19.16 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
4 | Sohvi Kallinen | 2004 | 41.41 | 1:29.23 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
5 | Lilli Rinne | 2004 | 41.82 | 1:29.30 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
6 | Milja Mäkinen | 2004 | 42.38 | 1:30.69 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
7 | Nessa Järvinen | 2004 | 40.67 | 1:31.35 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
8 | Nea Mustonen | 2004 | 41.67 | 1:31.39 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
9 | Saga Jatkola | 2004 | 41.26 | 1:31.53 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
10 | Riikka Niskala | 2004 | 42.48 | 1:32.50 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
11 | Venla Lindström | 2004 | 42.19 | 1:33.24 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
12 | Julia Tuura | 2004 | 44.49 | 1:35.53 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
13 | Ida Mäki-Hokkonen | 2004 | 44.45 | 1:37.13 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
14 | Lotta Hermonen | 2004 | 45.87 | 1:39.33 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
15 | Kira Lindroos | 2005 | 43.62 | 1:39.63 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Vlada Guljajeva | 2004 | 43.58 | 1:39.90 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
17 | Ida Maliranta | 2004 | 46.71 | 1:40.28 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
18 | Ada-maj Saarinen | 2004 | 46.45 | 1:41.72 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
19 | Iida Savulahti | 2004 | 44.57 | 1:43.76 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
20 | Anna-maria Siivonen | 2004 | 49.02 | 1:44.17 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
21 | Elisa Liven | 2004 | 50.07 | 1:46.96 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
22 | Wilma Savonen | 2004 | 45.17 | 1:49.68 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Sade Lukkaroinen | 2004 | DSQ | |||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
Laji 6, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Anniina Kallio | 2002 | 31.24 | 1:06.24 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
2 | Lilli Louhikoski | 2002 | 32.24 | 1:07.83 | ||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Venla Suihkonen | 2002 | 32.63 | 1:12.67 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
4 | Siri Auvinen | 2002 | 33.35 | 1:13.91 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Sofia Nieminen | 2002 | 32.51 | 1:15.93 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
6 | Verna Rostedt | 2002 | 35.96 | 1:16.49 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Jonna Vasara | 2002 | 35.28 | 1:17.19 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Emilia Lyyra | 2003 | 34.99 | 1:17.32 | ||||||
Vanders | ||||||||||
9 | Sonja Lehtinen | 2003 | 35.07 | 1:17.63 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
10 | Annina Toimela | 2002 | 35.81 | 1:18.12 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
11 | Mirka Mettinen | 2002 | 35.50 | 1:18.24 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Vilma Norja | 2002 | 36.54 | 1:20.11 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Minttu Paalanen | 2003 | 36.45 | 1:20.38 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
14 | Pinja Paulomo | 2002 | 36.21 | 1:20.81 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Aino-olivia Arola | 2002 | 36.42 | 1:21.15 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
16 | Viivi Vaajanen | 2002 | 37.68 | 1:22.62 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
17 | Aino Paju | 2003 | 37.58 | 1:22.69 | ||||||
Vanders | ||||||||||
18 | Pilvi Pietikäinen | 2002 | 38.65 | 1:22.95 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
19 | Pinja Österman | 2002 | 37.92 | 1:23.64 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
20 | Sandra Kalenius | 2003 | 37.69 | 1:25.10 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
21 | Lotta Lehtoila | 2003 | 39.19 | 1:25.11 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
22 | Riia Hiltunen | 2002 | 39.31 | 1:26.60 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
23 | Viivi Hakamäki | 2002 | 41.85 | 1:29.24 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
24 | Emmi Partanen | 2003 | 42.49 | 1:34.42 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
25 | Emma Johansson | 2003 | 42.11 | 1:34.52 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
26 | Essi Salokorpi | 2003 | 43.61 | 1:36.37 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
27 | Oona Piekkala | 2002 | 47.85 | 1:44.71 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
28 | Susanna Kuisma | 2003 | 49.19 | 1:50.59 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.05 | Tulostuspäivämäärä | 03 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 11:45 |