Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2015 alkukilpailut PS | Tulostuspäivämäärä | 31 lokakuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 15:47 | |||
Järjestäjä | HaHe, KemPy, OuLo, OU | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 31 lokakuu 2015 |
Laji 7, T13,14,15 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 13 v |
T15 LRIKM-ennätys Sohvi Nenonen, Cetus, 1:00,55 2014 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi 2013, 1:02,64 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Aada Sulasalmi | 2002 | 435 | 32.85 | 1:12.60 | |||||
Kemijärven Kaiku | ||||||||||
2 | Elisa Vakkuri | 2002 | 432 | 32.45 | 1:12.77 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
3 | Isa Vehkaoja | 2002 | 292 | 39.69 | 1:22.89 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
4 | Enni-Sofia Perätalo | 2002 | 248 | 38.75 | 1:27.57 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
5 | Hanna Rantanen | 2002 | 183 | 42.22 | 1:36.87 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
Laji 7, T13,14,15 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 14 v |
T15 LRIKM-ennätys Sohvi Nenonen, Cetus, 1:00,55 2014 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi 2013, 1:02,64 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Seela Peuralahti | 2001 | 477 | 32.79 | 1:10.43 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Aino Raappana | 2001 | 367 | 36.32 | 1:16.86 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
3 | Heidi Blankenstein | 2001 | 365 | 35.68 | 1:16.97 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
4 | Senni Keisu | 2001 | 316 | 37.02 | 1:20.77 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
5 | Anna-Sofia Brännkärr | 2001 | 278 | 35.86 | 1:24.33 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
6 | Pipsa Remes | 2001 | 257 | 39.49 | 1:26.58 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
Laji 7, T13,14,15 100mPerhosuinti, Loppukilpailut 15 v |
T15 LRIKM-ennätys Sohvi Nenonen, Cetus, 1:00,55 2014 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi 2013, 1:02,64 |
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Kaisa Pulkkinen | 2000 | 480 | 32.62 | 1:10.28 | |||||
Tornion Uimaseura | ||||||||||
2 | Fanny Pesonen | 2000 | 466 | 32.17 | 1:10.98 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Anni Katajamäki | 2000 | 376 | 35.29 | 1:16.21 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
4 | Jenni Kangas | 2000 | 343 | 34.95 | 1:18.64 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
5 | Milla Kortetjärvi | 2000 | 295 | 37.98 | 1:22.65 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Ella Takalo | 2000 | 262 | 39.69 | 1:25.95 | |||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 31 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 15:47 |