2018-08-18   12:38:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 1

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 16 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 16 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 1    Tulostuspäivämäärä  17 lokakuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  12:16   
  Järjestäjä  Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  17 lokakuu 2015         
 
 
Laji 16, 50m Vapaauinti Naiset, Alkuerät 
ME: Ranomi KROMOWIDJOJO (1990) 23.24 2013-08-07 
EE: Ranomi KROMOWIDJOJO (1990) 23.24 2013-08-07 
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 24.38 2008-12-14 
Nuorten SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 25.04 2001-12-13 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Marlene Niemi  1992    789          25.14   
  Kampuksen Plaani  24.96                 
Mimosa Jallow  1994    746          25.62   
  Kampuksen Plaani  24.40                 
Reetta Kanervo  1999    741          25.68   
  Oulun Uinti 1906  25.11                 
Anna Mäkinen  1995    728          25.83   
  Uinti Tampere  25.29                 
Veera Venäläinen  1995    660          26.68   
  Joensuun Uimaseura  26.53                 
Nea Norismaa  1995    651          26.81   
  Joensuun Uimaseura  26.00                 
Nina Haltia  1999    644          26.90   
  Vanders  26.92                 
Noora Sartela  1991    636          27.01   
  Swimming Jyväskylä  26.13                 
Laura Oesch  1997    633          27.06   
  Helsingfors Simsällskap  26.36                 
10  Nea Virta  1996    631          27.09   
  Uinti Tampere  26.74                 
11  Amanda Suihkonen  1995    629          27.12   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää  26.03                 
12  Emilia Eloranta  1997    620          27.24   
  Cetus Espoo  27.19                 
13  Sonja Pentti  1999    616          27.30   
  Swimming Jyväskylä  26.64                 
14  Sanna-Riikka Räihä  1998    612          27.37  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Oulun Uinti 1906  27.04                 
15  Suvi Huhtanen  1999    604          27.48   
  Uinti Tampere  26.75                 
16  Laura Lahtinen  2003    602          27.51   
  Oulun Uinti 1906  27.47                 
17  Jenni Lampi  2000    598          27.57   
  Swimming Jyväskylä  26.71                 
18  Nea Rinne  1995    589          27.72   
  Cetus Espoo  27.10                 
19  Emma Männikkö  1998    579          27.88   
  Uinti Tampere  27.33                 
20  Sofia Risteelä  1993    573          27.97   
  Oulun Uinti 1906  26.84                 
21  Heidi Savioja  1988    571          28.00   
  Seinäjoen Uimarit-58  28.03                 
22  Sofia Rönkkö  1999    568          28.06   
  Kuopion Uimaseura  28.78                 
23  Laura Mäki  1997    559          28.21   
  Raision Urheilijat  27.03                 
24  Hanna Kareinen  2000    550          28.36   
  Keravan Uimarit  28.01                 
24  Rebekka Holma  1999    550          28.36   
  Helsingfors Simsällskap  27.77                 
26  Iida Sihvonen  1998    549          28.38   
  Mikkelin Uimaseura  28.46                 
27  Ella-Noora Haanpää  1998    548          28.39   
  Rauman Uimaseura  27.83                 
28  Maria Ripatti  1987    544          28.46   
  Järvenpään Uintiklubi  27.83                 
29  Jenna Miettinen  1999    543          28.47   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  29.58                 
30  Roosa Mykkänen  2000    536          28.60   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  28.24                 
31  Yvonne Tollander  1997    527          28.76   
  Cetus Espoo  28.35                 
32  Erika Lahtinen  1998    525          28.79   
  Uinti Tampere  28.77                 
33  Iiris Saranpää  1999    520          28.90   
  Seinäjoen Uimarit-58  29.10                 
34  Jonna Siilin  1997    518          28.93   
  Joensuun Uimaseura  26.27                 
35  Kaisa Pulkkinen  2000    516          28.96   
  Tornion Uimaseura  28.34                 
36  Kaisa Kariniemi  1999    516          28.97   
  Oulun Uinti 1906  27.67                 
37  Riika Huttula  2001    515          28.98   
  Oulun Lohet  29.03                 
38  Anniina Murto  2001    514          29.01   
  Porin Uimaseura  29.01                 
38  Reetta-Maija Perätalo  2000    514          29.01   
  Oulun Lohet  28.37                 
40  Karoliina Pulkkinen  1998    513          29.03   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  28.50                 
41  Heta Känkänen  2001    510          29.08   
  Porin Uimaseura  28.37                 
42  Inka Aaltonen  1999    509          29.10   
  Uinti Tampere  29.22                 
43  Julia Korva  1999    506          29.15   
  Octopus Lohja  29.46                 
44  Ida Hulkko  1998    505          29.17   
  Mikkelin Uimaseura  28.04                 
45  Linda Luoma-Kyyny  1996    504          29.20   
  Swimming Club Rovaniemi  28.22                 
46  Heini Hammar  1999    503          29.22   
  Uinti Tampere  28.46                 
47  Siiri Einiö  2003    501          29.25   
  Gladius Kirkkonummi  29.70                 
48  Emma Haglund  2003    500          29.28   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  29.57                 
48  Jenni Luukkonen  1993    500          29.28   
  Kampuksen Plaani  29.56                 
50  Petra Äkkinen  2000    493          29.40   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  28.86                 
51  Denize Korkiakoski  1999    492          29.43   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  29.47                 
52  Maria Siiskonen  1997    491          29.45   
  Kuopion Uimaseura  29.38                 
52  Nelle Ojakippola  2001    491          29.45   
  Vieskan Uimarit  29.60                 
54  Sini Niemi  1993    490          29.47   
  Tornion Uimaseura  29.34                 
55  Iida-Maria Laine  2001    489          29.49   
  Oulun Lohet  29.21                 
56  Sanni Lampi  2001    487          29.52   
  Swimming Jyväskylä  28.82                 
57  Katarina Korpinen  1993    485          29.56   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää  28.64                 
58  Sara Lehtolainen  1996    482          29.64   
  Gladius Kirkkonummi  29.26                 
59  Reetta Schroderus  1997    479          29.70   
  Järvenpään Uintiklubi  29.19                 
60  Sinja Kanto  1998    470          29.88   
  Kauhajoen Karhu  29.70                 
61  Ina Pollari  2002    451          30.30   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  29.62                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  17 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  12:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner