Tulokset Vantaa Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Vantaa Games | Tulostuspäivämäärä | 24 toukokuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 10:42 | |||
Järjestäjä | Vanders | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 23 toukokuu 2015 |
Laji 30, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Antti Musikka | 2005 | Vanders | 52.30 | ||||||
2 | Nico Peltonen | 2005 | Hyvinkään Uimaseura | 54.46 | ||||||
3 | Paavo Nenonen | 2005 | Cetus Espoo | 54.61 | ||||||
4 | Urho Käkelä | 2005 | Keravan Uimarit | 55.04 | ||||||
5 | Aleksandr Logvin | 2006 | Vanders | 57.41 | ||||||
6 | Niko Teperi | 2005 | Cetus Espoo | 59.32 | ||||||
7 | Kristian Huttunen | 2005 | Keravan Uimarit | 1:09.56 | ||||||
8 | Mikael Jokela | 2005 | Vanders | 1:09.64 | ||||||
Laji 30, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Tuukka Inkilä | 2003 | Cetus Espoo | 43.22 | ||||||
2 | Niklas Hatakka | 2003 | Cetus Espoo | 43.87 | ||||||
3 | Alexander Nyman | 2004 | Hyvinkään Uimaseura | 49.19 | ||||||
4 | Leo Oksman | 2004 | Helsingin Uimarit | 50.12 | ||||||
5 | Klaus Rekula | 2003 | Nurmijärven Uinti | 51.05 | ||||||
6 | Juuso Leppänen | 2004 | Aurajoen Uinti | 51.06 | ||||||
7 | Joona Kuitu | 2004 | Simmis Wanda | 51.68 | ||||||
8 | Juuso Pulkkinen | 2004 | Cetus Espoo | 51.82 | ||||||
9 | Tino Kaukonen | 2004 | HTU Stadi | 52.02 | ||||||
10 | Artturi Törnqvist | 2004 | Raision Urheilijat | 52.09 | ||||||
11 | Joona Lehtonen | 2003 | Vanders | 52.18 | ||||||
12 | Karri Suuronen | 2003 | Cetus Espoo | 52.40 | ||||||
13 | Joona Pohjola | 2004 | Salon Uimarit | 52.96 | ||||||
14 | Roni Severinkangas | 2003 | Cetus Espoo | 53.33 | ||||||
15 | Akseli Maaranen | 2004 | Hyvinkään Uimaseura | 53.68 | ||||||
16 | Aleksi Pehkonen | 2004 | Octopus Lohja | 53.78 | ||||||
17 | Tuomas Peltola | 2003 | Cetus Espoo | 55.23 | ||||||
18 | Olli Havia | 2004 | Salon Uimarit | 55.61 | ||||||
19 | Verneri Lehtovaara | 2004 | Salon Uimarit | 55.66 | ||||||
20 | Veeti Salminen | 2004 | Simmis Wanda | 56.41 | ||||||
21 | Matti Nätti | 2004 | Simmis Wanda | 56.70 | ||||||
22 | Henri Taneli Korpi | 2004 | Octopus Lohja | 57.66 | ||||||
23 | Matteus Einiö | 2004 | Gladius Kirkkonummi | 57.94 | ||||||
24 | Alexey Kirov | 2004 | Keravan Uimarit | 58.33 | ||||||
25 | Kiarash Javidi Firooz Toussi | 2003 | Cetus Espoo | 59.63 | ||||||
26 | Herkka Toivo | 2004 | Keravan Uimarit | 59.75 | ||||||
27 | Tomi Suoknuuti | 2004 | Octopus Lohja | 1:01.46 | ||||||
28 | Vinski Lång | 2004 | Keravan Uimarit | 1:05.30 | ||||||
29 | Roope Tuomainen | 2004 | Salon Uimarit | 1:11.05 | ||||||
- | Aapo Kaasinen | 2003 | Cetus Espoo | DNF | ||||||
- | Jesse Lintusalo | 2004 | Vanders | DNF | ||||||
- | Joonas Maaranen | 2004 | Hyvinkään Uimaseura | DNF | ||||||
- | Oskari Toivonen | 2004 | Vanders | DNF | ||||||
- | Pyry Pitkänen | 2003 | Cetus Espoo | DNF | ||||||
- | Yash Nagal | 2004 | Cetus Espoo | DNF | ||||||
- | Aapo Ahlroos | 2004 | Vanders | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Daniel Tuominen | 2003 | Vanders | DSQ | ||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) | ||||||||||
- | Niklas Riihelä | 2003 | Vanders | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 30, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Verneri Viisanen | 2002 | Cetus Espoo | 36.78 | ||||||
2 | Oliver Juursoo | 2001 | Simmis Hyvinge-Hyvinkää | 37.14 | ||||||
3 | Samuli Korva | 2002 | Octopus Lohja | 39.89 | ||||||
4 | Reko Ojalainen | 2001 | Kouvolan Uimarit | 42.03 | ||||||
5 | Valtteri Vuori | 2001 | Keravan Uimarit | 44.94 | ||||||
6 | Victor Vardeka | 2001 | Helsingin Uimarit | 45.87 | ||||||
7 | Timi Aaltonen | 2001 | Keravan Uimarit | 46.62 | ||||||
8 | Henri Jokinen | 2002 | Keravan Uimarit | 47.05 | ||||||
9 | Doria Sadojevic Jelacik | 2002 | Cetus Espoo | 48.59 | ||||||
10 | Heikki Väkeväinen | 2002 | Gladius Kirkkonummi | 48.93 | ||||||
11 | Jenson Lih Shan Li | 2002 | HTU Stadi | 49.43 | ||||||
12 | Topias Hildén | 2002 | HTU Stadi | 51.22 | ||||||
13 | Elias Jääskeläinen | 2002 | Cetus Espoo | 53.64 | ||||||
14 | Otto Sormunen | 2002 | Cetus Espoo | 54.42 | ||||||
15 | Veikka Holopainen | 2002 | Nurmijärven Uinti | 54.91 | ||||||
16 | Tapio Uzal | 2001 | Vanders | 57.42 | ||||||
- | Aarno Lind | 2002 | Cetus Espoo | DNF | ||||||
- | Joel Syrjä | 2002 | Cetus Espoo | DNF | ||||||
- | Sandro Karhula | 2002 | Cetus Espoo | DNF | ||||||
Laji 30, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Jaakko Kokko | 1999 | Uinti Tampere | 35.91 | ||||||
2 | Saku Laakkonen | 1999 | Vanders | 36.81 | ||||||
3 | Jyri Mattila | 1999 | Hyvinkään Uimaseura | 37.05 | ||||||
4 | Emil Piho | 1999 | Vanders | 41.29 | ||||||
5 | Eetu Turkka | 2000 | Vanders | 58.95 | ||||||
Laji 30, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 24 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Antti Leiponen | 1998 | Järvenpään Uintiklubi | 31.76 | ||||||
2 | Mikhail Novikov | 1998 | Ekran | 33.94 | ||||||
3 | Artturi Kaarlenkaski | 1997 | Uinti Tampere | 36.07 | ||||||
4 | Mikko Suova | 1997 | Uinti Tampere | 36.29 | ||||||
5 | Niklas Valkonen | 1997 | Hyvinkään Uimaseura | 36.77 | ||||||
6 | Lauri Kuitunen | 1998 | Hyvinkään Uimaseura | 36.96 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 24 toukokuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 10:42 |