2020-01-28   09:25:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Svetruck UGP 3 Ljungby

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Resultat Gren 7 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider 
 
  Tävling  UGP-3 2015    Utskriftsdatum  30 maj 2015   
  Tävlingsort  Ljungby    Utskriftstid  12:57   
  Arrangör  Ljungby SS         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  30 maj 2015         
 
 
Gren 7, 800m Frisim Pojkar A-D, Finaler 13 år och yngre 
Sponsor: Svetruck 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    100m  200m  300m  400m  Tid  Status 
          500m  600m  700m       











 
Viktor Henrysson  2003  Oskarshamns Simsällskap    1:19.11  2:46.22  4:15.01  5:44.63  11:22.14   
          7:12.17  8:37.18  10:02.45       
Carl Löfgren  2003  Oskarshamns Simsällskap    1:21.77  2:50.15  4:18.90  5:48.05  11:35.02   
          7:16.67  8:45.52  10:13.18       
Job Sanders  2003  Jönköpings Simsällskap    1:21.29  2:51.99  4:24.91  5:55.38  11:41.66   
          7:24.81  8:53.88  10:19.71       
Henrik Duong  2003  Oskarshamns Simsällskap    1:20.29  2:50.20  4:23.39  5:56.58  12:02.63   
          7:29.26  9:01.63  10:32.15       
Gusten Helgesson  2002  Kalmar Simsällskap    1:25.97  3:00.62  4:36.09  6:11.43  12:19.79   
          7:46.25  9:20.23  10:52.93       
Anton Hegmegi  2005  Jönköpings Simsällskap    1:32.54  3:12.15  4:48.70  6:25.73  12:36.25   
          8:00.68  9:34.91  11:07.71       
Phille Andersson Sandwall  2003  Jönköpings Simsällskap    1:32.25  3:11.16  4:48.72  6:24.82  12:44.42   
          8:00.35  9:36.78  11:12.04       
                     
 
Gren 7, 800m Frisim Pojkar A-D, Finaler 14 år 
Sponsor: Svetruck 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    100m  200m  300m  400m  Tid  Status 
          500m  600m  700m       











 
William Kerman  2001  Anderstorps Simsällskap    1:08.43  2:23.95  3:38.43  4:54.26  9:58.03   
          6:09.87  7:27.34  8:43.56       
Johan Nilsson  2001  Älmhults Simsällskap    1:19.46  2:50.19  4:19.80  5:51.10  11:51.10   
          7:21.97  8:52.53  10:22.97       
Filip Vukovic  2001  Oskarshamns Simsällskap    1:21.22  2:52.76  4:26.85  6:01.63  12:16.62   
          7:35.79  9:13.86  10:49.55       
Arvid Johansson  2001  Kalmar Simsällskap    1:24.73  2:58.15  4:32.93  6:07.29  12:17.27   
          7:41.71  9:16.58  10:48.68       
                     
 
Gren 7, 800m Frisim Pojkar A-D, Finaler 15 år 
Sponsor: Svetruck 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    100m  200m  300m  400m  Tid  Status 
          500m  600m  700m       











 
Viktor Svan  2000  Jönköpings Simsällskap    1:04.53  2:14.36  3:25.28  4:37.54  9:27.24   
          5:50.33  7:03.48  8:16.38       
Hans Gustafsson  2000  Älmhults Simsällskap    1:10.46  2:28.68  3:48.92  5:09.16  10:30.57   
          6:29.92  7:52.27  9:11.09       
                     
 
Gren 7, 800m Frisim Pojkar A-D, Finaler 16 - 99 år 
Sponsor: Svetruck 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    100m  200m  300m  400m  Tid  Status 
          500m  600m  700m       











 
Gustaf Mild  1997  Anderstorps Simsällskap    1:06.16  2:16.13  3:27.47  4:40.34  9:31.29   
          5:54.00  7:08.32  8:22.06       
Johan Wiloboken  1999  Älmhults Simsällskap    1:16.55  2:43.00  4:09.70  5:37.20  11:16.07   
          7:04.54  8:29.79  9:54.98       
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  30 maj 2015 
Licensierad till: Ljungby Simsällskap  Utskriftstid  12:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner