Results for Lappiuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lappiuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 toukokuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:46 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 toukokuu 2015 |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 200m RU T14,16,N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Henna Haipus |
2001 |
Kempeleen Pyrintö |
|
41.57 |
1:28.99 |
2:17.10 |
|
3:00.99 |
|
2 |
Elizaveta Parfenova |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
43.25 |
1:31.44 |
2:19.88 |
|
3:05.59 |
|
3 |
Elisa Vakkuri |
2002 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
43.90 |
1:32.66 |
2:20.88 |
|
3:07.01 |
|
4 |
Frid Torhild Bratlien Dan |
2002 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
42.87 |
1:30.71 |
2:18.62 |
|
3:07.73 |
|
5 |
Katariina Kourula |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
43.31 |
1:33.32 |
2:23.55 |
|
3:12.61 |
|
6 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.34 |
1:35.10 |
2:26.15 |
|
3:14.96 |
|
7 |
Una Sofie Jensen |
2001 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
46.05 |
1:37.47 |
2:30.28 |
|
3:22.15 |
|
8 |
Saana Syväniemi |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.70 |
1:38.94 |
2:33.12 |
|
3:26.68 |
|
9 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.48 |
1:40.03 |
2:33.55 |
|
3:26.94 |
|
10 |
Hanna Rantanen |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
48.38 |
1:43.61 |
2:39.35 |
|
3:34.40 |
|
11 |
Milla Hirvonen |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
52.68 |
1:50.98 |
2:51.07 |
|
3:51.42 |
|
- |
Kristiina Ruotsalainen |
2001 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 10.4 Käännöksessä ei kosketusta seinään |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 200m RU T14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Christina Sesor |
2000 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
40.78 |
1:24.73 |
2:07.75 |
|
2:50.77 |
|
2 |
Ida-Maria Juntunen |
1999 |
Kempeleen Pyrintö |
|
41.84 |
1:28.16 |
2:15.00 |
|
3:01.50 |
|
3 |
Ella Takalo |
2000 |
Kempeleen Pyrintö |
|
44.81 |
1:35.50 |
2:25.51 |
|
3:15.19 |
|
4 |
Venla Niemelä |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
44.61 |
1:36.40 |
2:27.40 |
|
3:18.47 |
|
5 |
Silja Kanto |
2000 |
Kemin Uimaseura |
|
49.96 |
1:43.62 |
2:37.18 |
|
3:31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 200m RU T14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Kuulasmaa |
1994 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
37.75 |
1:18.97 |
2:00.85 |
|
2:43.73 |
|
2 |
Anna Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.55 |
1:27.21 |
2:14.08 |
|
2:59.91 |
|
3 |
Iida Laukka |
1998 |
Kempeleen Pyrintö |
|
42.10 |
1:28.52 |
2:14.88 |
|
3:01.07 |
|
4 |
Enni Hukka |
1997 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.50 |
1:32.04 |
2:22.75 |
|
3:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
16 toukokuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:46 |
|