Results for Freestyle cup 2015
Below are all results from the competition shown by session.
Söndag 22mars
Resultat Gren 1 (Finaler) - Officiell |
Tävling | Freestyle Cup | Utskriftsdatum | 23 mars 2015 | |||
Tävlingsort | Åkeshov | Utskriftstid | 13:11 | |||
Arrangör | SKK | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 22 mars 2015 |
Gren 1, 20x50frisim, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Skk Mix [2002] Lag 1. | 2002 | Stockholms Kappsimningsklubb |
Tor Selander | 2002 | 11:14.31 | |||||||||
Sara Kärvestedt | 2003 | 11:14.31 | |||||||||
Hanna Åsbrink | 2002 | 11:14.31 | |||||||||
Ella Engelgren | 2004 | 11:14.31 | |||||||||
Filip Nilsson | 2003 | 11:14.31 | |||||||||
Gustav Westman | 2005 | 11:14.31 | |||||||||
Otto Lundberg | 2003 | 11:14.31 | |||||||||
Walter Sundling | 2004 | 11:14.31 | |||||||||
Elias Skeppstedt | 2003 | 11:14.31 | |||||||||
Anna Werme | 2003 | 11:14.31 | 11:14.31 |
Ella Evers | 2004 | 11:14.31 | ||||||
Max Crafoord | 2002 | 11:14.31 | ||||||
Liv Tibblin Wahnberg | 2002 | 11:14.31 | ||||||
Klara Alte | 2002 | 11:14.31 | ||||||
Rebecca Gustafsson | 2003 | 11:14.31 | ||||||
Elma Starrost | 2002 | 11:14.31 | ||||||
Klara Eklöf | 2002 | 11:14.31 | ||||||
Otto Reithner | 2003 | 11:14.31 | ||||||
Carl Wennerholm | 2002 | 11:14.31 | ||||||
David Kågström | 2002 |
2 | Spif Sf Mix [2002] | 2002 | Stockholmspolisens IF SF |
Jonathan Bodemar | 2006 | 12:25.08 | |||||||||
Emelie Söderström | 2003 | 12:25.08 | |||||||||
Oliver Rasool | 2003 | 12:25.08 | |||||||||
Gustav Niring | 2004 | 12:25.08 | |||||||||
Axel Lewander | 2004 | 12:25.08 | |||||||||
Lukas Kelkay | 2003 | 12:25.08 | |||||||||
Elsa Fogelsjöö | 2003 | 12:25.08 | |||||||||
Henos Fisshasen | 2002 | 12:25.08 | |||||||||
Nicole Papachristou | 2003 | 12:25.08 | |||||||||
Terése Koivisto | 2003 | 12:25.08 | 12:25.08 |
Sami Alzghoul | 2004 | 12:25.08 | ||||||
Shirley Lidman | 2004 | 12:25.08 | ||||||
Emma Thur | 2004 | 12:25.08 | ||||||
Emil Frisendahl | 2003 | 12:25.08 | ||||||
Linn Solehav | 2005 | 12:25.08 | ||||||
Ludvig Sjölund | 2002 | 12:25.08 | ||||||
Iza Ramså Ness | 2003 | 12:25.08 | ||||||
Amanda Kelkay | 2005 | 12:25.08 | ||||||
Tobias Glimmerud Gullbjörk | 2003 | 12:25.08 | ||||||
Victoria Danielsson | 2002 |
3 | Södertälje Mix Lag 1 | 2015 | Södertälje Simsällskap |
Clara Teljstedt | 2006 | 13:38.29 | |||||||||
Sixten Selander | 2006 | 13:38.29 | |||||||||
Alice Englund | 2005 | 13:38.29 | |||||||||
Joakim Johansson | 2005 | 13:38.29 | |||||||||
Josephine Premat | 2003 | 13:38.29 | |||||||||
Ludvig Johansson | 2003 | 13:38.29 | |||||||||
Jennifer Mardo | 2005 | 13:38.29 | |||||||||
Daniel Agarwal | 2002 | 13:38.29 | |||||||||
Frida Bengtsson | 2003 | 13:38.29 | |||||||||
Linnéa Teljstedt | 2003 | 13:38.29 | 13:38.29 |
Emilia Teglöf | 2005 | 13:38.29 | ||||||
Casper Runfjäll | 2002 | 13:38.29 | ||||||
Sofia Tossavainen | 2005 | 13:38.29 | ||||||
Johan Thormé Rova | 2004 | 13:38.29 | ||||||
Isabel Teglöf | 2003 | 13:38.29 | ||||||
Theo Oerther | 2003 | 13:38.29 | ||||||
Filippa Malmström | 2003 | 13:38.29 | ||||||
Erik Lööw | 2003 | 13:38.29 | ||||||
Carolina Jonsson | 2002 | 13:38.29 | ||||||
Spencer Karlström Huerta | 2004 |
4 | Gustavsber Mix [2002] | 2002 | Gustavsbergs Simsällskap |
Calle Samuelsson | 2003 | 14:37.39 | |||||||||
Max Eriksson | 2003 | 14:37.39 | |||||||||
Arvid Nilsson | 2003 | 14:37.39 | |||||||||
Molly Kronberg | 2003 | 14:37.39 | |||||||||
Emma Wendt | 2002 | 14:37.39 | |||||||||
Ethel Nordman | 2004 | 14:37.39 | |||||||||
Malva Eriksson | 2006 | 14:37.39 | |||||||||
Ted Wiker | 2004 | 14:37.39 | |||||||||
Simon Hallgren | 2002 | 14:37.39 | |||||||||
Ruth Andreasson | 2003 | 14:37.39 | 14:37.39 |
Victor Ahmad | 2003 | 14:37.39 | ||||||
Isac Hagelberg | 2002 | 14:37.39 | ||||||
Ida Edvinsson | 2004 | 14:37.39 | ||||||
Lisa Eriksson | 2003 | 14:37.39 | ||||||
Sonja Helgesen | 2002 | 14:37.39 | ||||||
Klara Hjalt | 2003 | 14:37.39 | ||||||
Emelie Karlsson | 2002 | 14:37.39 | ||||||
Viktor Edmunsson | 2006 | 14:37.39 | ||||||
Vera Steen | 2005 | 14:37.39 | ||||||
Ellen Ohlsson | 2004 |
5 | Skk Lag 2 | 2004 | Stockholms Kappsimningsklubb |
Carl Mattson | 2005 | 15:17.62 | |||||||||
Kim Skogh | 2004 | 15:17.62 | |||||||||
Gustav Åsbrink | 2005 | 15:17.62 | |||||||||
Vincent Flores | 2005 | 15:17.62 | |||||||||
Oscar Flores | 2005 | 15:17.62 | |||||||||
Simon Alveskär Lundfeldt | 2005 | 15:17.62 | |||||||||
Anton Graner | 2005 | 15:17.62 | |||||||||
Michael Gadler | 2004 | 15:17.62 | |||||||||
Jimmy Helmersson | 2005 | 15:17.62 | |||||||||
Filippa Jonsson | 2004 | 15:17.62 | 15:17.62 |
Maya Levin | 2004 | 15:17.62 | ||||||
Elvira Flores | 2006 | 15:17.62 | ||||||
Matilda Sandquist | 2005 | 15:17.62 | ||||||
Emelie Sveding | 2005 | 15:17.62 | ||||||
Elsa Kärvestedt | 2005 | 15:17.62 | ||||||
Sofia Wennerholm | 2005 | 15:17.62 | ||||||
Saga Öhman | 2004 | 15:17.62 | ||||||
Emma Björkman | 2004 | 15:17.62 | ||||||
Lovisa Ferneman | 2004 | 15:17.62 | ||||||
Lina Ahlström | 2005 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 23 mars 2015 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:11 |