2020-09-23   10:49:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset KVARKEN GAMES 2015

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aamu

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  KVARKEN GAMES    Tulostuspäivämäärä  14 maaliskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  11:38   
  Järjestäjä  vaasan Uimaseura- vasa Simsällskap         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 maaliskuu 2015         
 
 
Laji 3, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
          500m  600m  700m       











 
Mira Palovuori  1997  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:05.78  2:16.78  3:28.15  4:40.33  9:28.73   
          5:52.07  7:04.53  8:17.23       
Annika Falk  1999  Seinäjoen Uimarit-58    1:05.38  2:16.86  3:28.86  4:42.08  9:31.38   
          5:55.31  7:08.78  8:22.40       
Wilma Andreasen  2000  Simmis Grani    1:10.04  2:25.53  3:41.13  4:56.59  9:50.44   
          6:11.64  7:25.97  8:39.61       
Ella-Noora Haanpää  1998  Rauman Uimaseura    1:07.70  2:22.27  3:37.10  4:51.70  9:51.99   
          6:07.08  7:22.41  8:38.32       
Iida-Maria Rantanen  1998  Uinti Tampere    1:10.69  2:28.82  3:44.85  5:01.12  9:56.69   
          6:15.44  7:29.35  8:43.26       
Janina Ollikainen  2000  Porin Uimaseura    1:08.25  2:23.51  3:39.24  4:55.87  9:57.43   
          6:12.09  7:29.02  8:46.23       
Ronja Wikström  1996  Umeå Simsällskap    1:11.00  2:28.72  3:47.49  5:04.85  10:05.14   
          6:19.64  7:36.31  8:52.42       
Julia Sottinen  2000  Porin Uimaseura    1:09.90  2:27.98  3:45.62  5:04.38  10:15.63   
          6:22.47  7:41.09  8:59.05       
Henna Syrjälä  1999  Porin Uimaseura    1:09.46  2:26.19  3:43.83  5:02.58  10:17.64   
          6:22.47  7:41.63  9:01.02       
10  Anni Willman  2001  Oulun Lohet    1:11.54  2:29.17  3:47.70  5:06.63  10:19.81   
          6:25.97  7:45.08  9:03.36       
11  Elin Sandberg  1997  Umeå Simsällskap    1:13.71  2:34.17  3:54.41  5:14.92  10:31.98   
          6:34.63  7:55.69  9:15.93       
12  Minttu-Marie Rasinpää  2001  Seinäjoen Uimarit-58    1:15.10  2:35.50  3:56.44  5:16.63  10:32.79   
          6:37.04  7:57.68  9:17.83       
13  Suvi Kurth  2001  Uimaseura Kangasalan Kuohu    1:14.99  2:35.52  3:57.07  5:20.24  10:44.35   
          6:42.78  8:04.18  9:25.56       
14  Tara Korkiakoski  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:12.97  2:34.89  4:00.97  5:26.11  11:05.72   
          6:52.30  8:17.79  9:44.25       
15  Tiia Pudas  1999  Vieskan Uimarit    1:17.13  2:40.76  4:06.04  5:32.40  11:10.48   
          6:56.48  8:22.54  9:46.82       
16  Tytti Kuusela  2000  Uimaseura Kangasalan Kuohu    1:21.28  2:47.82  4:14.89  5:41.11  11:22.83   
          7:07.73  8:34.35  10:00.22       
17  Anna Rantanen  2001  Uinti Tampere    1:16.90  2:42.59  4:08.38  5:36.05  11:25.84   
          7:03.91  8:32.29  9:59.81       
18  Ingrid Sälg  2002  Umeå Simsällskap    1:18.12  2:47.77  4:17.17  5:47.01  11:41.44   
          7:17.86  8:46.65  10:13.94       
19  Isolde Svedjeland  2002  Umeå Simsällskap    1:23.29  2:57.06  4:31.57  6:05.09  12:13.24   
          7:37.70  9:11.05  10:43.51       
20  Siiri Haanpää  2001  Porin Pyrintö    1:24.18  2:59.07  4:33.94  6:10.30  12:36.26   
          7:47.61  9:25.10  11:02.96       
21  Viivi Kylkisalo  2004  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls    1:32.68  3:12.57  4:50.77  6:27.40  12:58.97   
          8:06.62  9:45.04  11:23.62       
Eveliina Palo  1999  Kemin Uimaseura            DNF   
                     
Tytti Karjalainen  1998  Oulun Lohet            DNF   
                     
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  14 maaliskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  11:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner