Tulokset KVARKEN GAMES 2015
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
KVARKEN GAMES |
|
Tulostuspäivämäärä |
14 maaliskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vaasa |
|
Tulostusaika |
16:23 |
|
|
Järjestäjä |
vaasan Uimaseura- vasa Simsällskap |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
14 maaliskuu 2015 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 200m SU T13,15, N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sini Silvennoinen |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
39.76 |
1:22.32 |
2:03.93 |
|
2:44.59 |
|
2 |
Katariina Niemi |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
38.04 |
1:20.64 |
2:03.81 |
|
2:45.71 |
|
3 |
Kaisla Kangas |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
39.78 |
1:22.28 |
2:05.51 |
|
2:47.76 |
|
4 |
Ilona Juuri |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
39.48 |
1:22.50 |
2:06.74 |
|
2:48.62 |
|
5 |
Reetta Kuusisto |
2002 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
39.61 |
1:23.00 |
2:06.51 |
|
2:49.67 |
|
6 |
Isa Vehkaoja |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
41.61 |
1:25.19 |
2:07.70 |
|
2:50.38 |
|
7 |
Emma von Dickoff |
2002 |
Uinti Tampere |
|
39.80 |
1:23.27 |
2:08.41 |
|
2:50.55 |
|
8 |
Petra Heikkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
40.02 |
1:23.78 |
2:08.14 |
|
2:52.26 |
|
9 |
Olga Koskinen |
2002 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
43.64 |
1:30.84 |
2:14.15 |
|
2:55.05 |
|
10 |
Jade Huhtamaa |
2002 |
Helsingin Uimarit |
|
41.33 |
1:28.18 |
2:12.97 |
|
2:57.19 |
|
11 |
Minna Ingi |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
39.18 |
1:25.30 |
2:12.91 |
|
2:58.41 |
|
12 |
Aino Heininen |
2002 |
Pihlava Työväen Urheilijat |
|
41.65 |
1:29.15 |
2:18.92 |
|
3:05.72 |
|
13 |
Tara Korkiakoski |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
42.87 |
1:31.61 |
2:19.56 |
|
3:05.78 |
|
14 |
Nellie Luthman |
2002 |
Umeå Simsällskap |
|
45.00 |
1:35.06 |
2:24.74 |
|
3:12.98 |
|
15 |
Sanna Pajula |
2003 |
Kankaanpään Uimarit |
|
46.04 |
1:37.65 |
2:31.61 |
|
3:23.50 |
|
16 |
Nea Palomäki |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
48.69 |
1:43.97 |
2:39.76 |
|
3:33.08 |
|
17 |
Tilde Sandin |
2002 |
Umeå Simsällskap |
|
50.40 |
1:48.56 |
2:47.87 |
|
3:41.14 |
|
18 |
Sara Ikonen |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
50.90 |
1:47.75 |
2:50.21 |
|
3:51.00 |
|
19 |
Nicole Malmsten |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
56.04 |
1:55.05 |
2:56.29 |
|
3:52.29 |
|
20 |
Minttu Haapaniemi |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
55.26 |
1:58.26 |
3:02.19 |
|
4:02.54 |
|
21 |
Linnea Svahn |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:01.75 |
2:07.14 |
3:15.58 |
|
4:17.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 200m SU T13,15, N, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Johannalouise Eriksson |
2000 |
Umeå Simsällskap |
|
35.32 |
1:13.86 |
1:53.02 |
|
2:30.34 |
|
2 |
Saga Sandström |
2000 |
Umeå Simsällskap |
|
35.67 |
1:14.45 |
1:55.29 |
|
2:34.61 |
|
3 |
Petra Äkkinen |
2000 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
35.09 |
1:14.63 |
1:56.23 |
|
2:38.14 |
|
4 |
Charlotta Edelman |
2001 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
36.47 |
1:16.94 |
1:58.13 |
|
2:39.07 |
|
5 |
Roosa Rekola |
2000 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
36.67 |
1:16.95 |
1:57.84 |
|
2:40.01 |
|
6 |
Noora Kokko |
2001 |
Helsingin Uimarit |
|
38.31 |
1:19.49 |
2:02.47 |
|
2:45.40 |
|
7 |
Mari Hekkala |
2000 |
Oulun Uinti 1906 |
|
37.94 |
1:20.93 |
2:03.84 |
|
2:45.71 |
|
8 |
Riika Huttula |
2001 |
Oulun Lohet |
|
38.24 |
1:21.62 |
2:04.88 |
|
2:47.12 |
|
9 |
Inkeri Pöllänen |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
37.35 |
1:19.74 |
2:04.81 |
|
2:49.67 |
|
10 |
Jenni Louhimo |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
39.54 |
1:23.15 |
2:07.68 |
|
2:51.23 |
|
11 |
Olivia Viitala |
2000 |
Kokkolan Uimaseura |
|
39.91 |
1:24.25 |
2:08.91 |
|
2:51.88 |
|
12 |
Hilla Nieminen |
2001 |
Uinti Tampere |
|
40.68 |
1:23.85 |
2:07.76 |
|
2:52.97 |
|
13 |
Fanny Pesonen |
2000 |
Oulun Uinti 1906 |
|
39.76 |
1:24.29 |
2:10.54 |
|
2:53.95 |
|
14 |
Moonica Pirhonen |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
41.23 |
1:26.41 |
2:12.63 |
|
2:57.56 |
|
15 |
Minttu-Marie Rasinpää |
2001 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
40.78 |
1:26.97 |
2:12.61 |
|
2:58.31 |
|
16 |
Anna Rantanen |
2001 |
Uinti Tampere |
|
41.39 |
1:26.15 |
2:12.29 |
|
2:58.86 |
|
17 |
Tytti Kuusela |
2000 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
44.72 |
1:31.60 |
2:18.41 |
|
3:03.80 |
|
18 |
Pinja Pihlajamäki |
2000 |
Kankaanpään Uimarit |
|
43.53 |
1:31.70 |
2:19.30 |
|
3:04.83 |
|
19 |
Stina Roth |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
41.93 |
1:28.81 |
2:18.54 |
|
3:05.59 |
|
20 |
Noora Kuhna |
2000 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
44.27 |
1:31.82 |
2:21.36 |
|
3:06.34 |
|
21 |
Anniina Kylkisalo |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
44.94 |
1:34.71 |
2:22.69 |
|
3:09.31 |
|
22 |
Ellen Vuollet |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
46.98 |
1:37.83 |
2:27.98 |
|
3:18.22 |
|
23 |
Karolina Arola |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
44.86 |
1:36.77 |
2:31.84 |
|
3:21.04 |
|
24 |
Julia Hietala |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
47.38 |
1:39.97 |
2:32.00 |
|
3:21.85 |
|
25 |
Siiri Haanpää |
2001 |
Porin Pyrintö |
|
47.77 |
1:40.05 |
2:33.74 |
|
3:23.64 |
|
- |
Emmi Hautakangas |
2001 |
Haapajärven Kiilat |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 200m SU T13,15, N, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Milla Koivuluoma |
1999 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
34.60 |
1:12.71 |
1:52.93 |
|
2:31.91 |
|
2 |
Ronja Nilsson |
1993 |
Umeå Simsällskap |
|
35.37 |
1:15.53 |
1:56.11 |
|
2:36.62 |
|
3 |
Fanny Vuollet |
1999 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
37.59 |
1:18.43 |
2:00.32 |
|
2:41.89 |
|
4 |
Laura Känsäkangas |
1999 |
Kokkolan Uimaseura |
|
39.10 |
1:21.68 |
2:03.65 |
|
2:45.18 |
|
5 |
Annika Falk |
1999 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
37.46 |
1:19.93 |
2:04.15 |
|
2:45.63 |
|
6 |
Inna Pajuluoma |
1999 |
Oulun Lohet |
|
39.05 |
1:22.19 |
2:05.56 |
|
2:47.76 |
|
7 |
Elin Sandberg |
1997 |
Umeå Simsällskap |
|
40.80 |
1:24.13 |
2:07.23 |
|
2:48.65 |
|
8 |
Senja Saarteinen |
1999 |
Tampereen Työväen Uimarit |
|
37.76 |
1:20.62 |
2:05.85 |
|
2:49.78 |
|
9 |
Enni Määttä |
1999 |
Uinti Tampere |
|
41.49 |
1:26.37 |
2:11.45 |
|
2:52.70 |
|
10 |
Katariina Hautala |
1999 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
43.62 |
1:32.17 |
2:23.32 |
|
3:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
14 maaliskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
Tulostusaika |
16:23 |
|