2018-08-18   10:27:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM_alkukilpailut Jyväskylä

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

8.11. Lauantaiaamu

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Virallinen
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Virallinen 
 
  Kilpailu  LR IKM 2008 alkukilpailut KS    Tulostuspäivämäärä  08 marraskuu 2008   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  13:41   
  Järjestäjä  SWIM         
 
 
Laji 8, P14,15,16 800m Vapaauinti, Loppukilpailut 
P16 LRIKM-ennätys Severi Allonen, SWIM, 8:24.54 2007 
P15 LRIKM-ennätys Aleksi Rajansuo, SiHy, 8:43,33 1998 
P14 LRIKM-ennätys Peija Yritys, SiHy, 8:45,67 2007 
 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
          500m  600m  700m       











 
Sami Puukko  1992  Swimming Jyväskylä    1:02.35  2:11.52  3:22.57  4:33.95  9:11.74   
          5:44.62  6:55.27  8:05.06       
Mikko Nurmi  1992  Hämeenlinnan Uimaseura    1:02.97  2:12.35  3:23.10  4:34.50  9:11.78   
          5:44.72  6:55.58  8:04.96       
Teemu Vuorela  1994  Swimming Jyväskylä    1:05.24  2:15.43  3:25.15  4:35.97  9:12.60   
          5:46.60  6:56.77  8:06.26       
Janne Markkanen  1994  Swimming Jyväskylä    1:05.14  2:16.12  3:27.61  4:38.47  9:20.84   
          5:50.02  7:01.48  8:12.36       
Tommi Lehtinen  1994  Tampereen Työväen Uimarit    1:05.53  2:15.90  3:25.72  4:37.78  9:23.53   
          5:50.63  7:02.22  8:14.94       
Anton Herrala  1993  Tampereen Uimaseura    7:13.38  8:28.06  9:39.11    9:39.11   
                     
Henri Liukkonen  1992  Hämeenlinnan Uimaseura    1:05.39  2:18.20  3:32.49  4:46.73  9:41.85   
          6:01.94  7:16.73  8:31.09       
Matias Tyry  1993  Tampereen Uimaseura    1:07.59  2:21.77  3:35.77  4:49.96  9:45.83   
          6:04.67  7:18.76  8:32.83       
Marko Randell  1994  Swimming Jyväskylä    1:08.78  2:22.61  3:36.94  4:51.66  9:46.72   
          6:06.42  7:21.33  8:35.49       
10  Juuso Manninen  1993  Tampereen Uimaseura    1:07.89  2:22.85  3:36.93  4:51.95  9:54.87   
          6:07.63  7:24.37  8:39.98       
11  Eetu Kauro  1993  Swimming Jyväskylä    1:07.82  2:23.34  3:40.11  4:56.20  9:58.98   
          6:13.28  7:30.84  8:45.66       
12  Riku Tuomala  1994  Tampereen Työväen Uimarit    1:07.84  2:22.21  3:38.32  4:55.63  10:03.71   
          6:13.27  7:30.69  8:47.65       
13  Perttu Rantalainen  1994  Swimming Jyväskylä    1:10.37  2:25.16  3:41.47  4:59.26  10:07.03   
          6:16.96  7:34.30  8:51.26       
14  Niklas Virtanen  1994  KOO-VEE    1:11.04  2:26.97  3:43.52  5:03.39  10:16.51   
          6:22.45  7:41.12  9:00.21       
15  Perttu Perälä  1994  KOO-VEE    1:09.83  2:31.33  3:54.46  5:18.01  10:43.38   
          6:34.52  8:04.02  9:25.48       
Riku-Petteri Kauro  1992  Swimming Jyväskylä            DNF   
                     
Waltteri Luiro  1993  Swimming Jyväskylä            DNF   
                     
                     
 
 

Tekjä: WinGrodan 1.16.16 
Lisenssi: Swimming Jyväskylä 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner