2018-12-17   06:03:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM_alkukilpailut Jyväskylä

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

8.11. Lauantaiaamu

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Virallinen
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Virallinen 
 
  Kilpailu  LR IKM 2008 alkukilpailut KS    Tulostuspäivämäärä  08 marraskuu 2008   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  13:41   
  Järjestäjä  SWIM         
 
 
Laji 2, P14,15,16 100m Selkäuinti, Loppukilpailut 
P16 LRIKM-ennätys Petri Vilponen, MaU, 58,83 2004 
P15 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 56,29 2000 
P14 LRIKM-ennätys Jussi Leinonen, Koo-Vee, 1:02,18 2005 
 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Roope Kastarinen  1994  Tampereen Uimaseura    29.98        1:01.15   
Jani Mäkinen  1994  Tampereen Työväen Uimarit    30.13        1:02.25   
Kasperi Mikkonen  1993  KOO-VEE    30.53        1:03.24   
Niklas Hanhela  1992  Hämeenlinnan Uimaseura    30.94        1:03.68   
Miro Vasko  1993  Tampereen Työväen Uimarit    31.63        1:04.78   
Olli Lehtinen  1992  KOO-VEE    30.69        1:05.44   
Matias Tuominen  1992  Tampereen Työväen Uimarit    31.99        1:05.81   
Janne Markkanen  1994  Swimming Jyväskylä    31.75        1:05.91   
Antti Rantanen  1992  Keuruun Toverit    31.61        1:05.93   
10  Joona Poutanen  1992  Tampereen Työväen Uimarit    32.84        1:06.81   
11  Juho Nieminen  1993  KOO-VEE    32.60        1:07.39   
12  Maximilian Pönnighaus  1992  Hämeenlinnan Uimaseura    32.83        1:08.07   
13  Matias Vulli  1994  Tampereen Työväen Uimarit    33.96        1:08.92   
14  Riku Tuomala  1994  Tampereen Työväen Uimarit    33.18        1:10.31   
15  Anton Herrala  1993  Tampereen Uimaseura    35.58        1:12.17   
16  Elias Kouvo  1994  Tampereen Uimaseura    34.63        1:12.83   
17  Matias Tyry  1993  Tampereen Uimaseura    35.70        1:13.85   
18  Olli Stenroos  1994  Tampereen Uimaseura    35.36        1:14.03   
19  Juho Aittasalo  1994  KOO-VEE    35.91        1:15.49   
20  Nico Ylirönni  1994  Tampereen Uimaseura    39.09        1:17.84   
21  Arttu Kuustie  1994  Tampereen Uimaseura    37.49        1:20.27   
22  Jukka-Valtteri Immonen  1994  Keuruun Toverit    38.73        1:20.84   
23  Samuli Pellinen  1994  Swimming Jyväskylä    39.07        1:21.21   
24  Niko Ranta  1993  Tampereen Työväen Uimarit    39.62        1:22.48   
25  Janne Orava  1994  KOO-VEE    40.31        1:23.51   
26  Viljami Suomela  1994  Swimming Jyväskylä    41.68        1:25.43   
27  Aleksi Saarinen  1994  Hämeenlinnan Uimaseura    43.37        1:26.06   
28  Jani Palmi  1994  Swimming Jyväskylä    41.80        1:26.97   
29  Santeri Kilpi  1992  Nokian Pyry    41.91        1:29.75   
30  Lauri Kouhi  1994  Tampereen Uimaseura    42.67        1:29.90   
31  Jonne Pakarinen  1994  Swimming Jyväskylä    44.63        1:32.00   
32  Paavo Asunmaa  1993  Swimming Jyväskylä    45.15        1:35.01   
33  Valtteri Vainio  1994  Swimming Jyväskylä    45.72        1:35.83   
34  Nikolai Jelisejeff  1994  Hämeenlinnan Uimaseura    48.65        1:39.03   
                     
 
 

Tekjä: WinGrodan 1.16.16 
Lisenssi: Swimming Jyväskylä 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner