2018-10-15   15:54:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 3

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai-ilta

Tulokset Laji 45 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 45 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 3    Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:16   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  22 maaliskuu 2015         
 
 
Laji 45, 4X50m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 
SE: Cetus Espoo (1900) 1:42.32 2014-03-22 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Cetus 1    827          1:39.52  SE Ennätys - Aikuinen 
  Cetus Espoo                   
  Sergei Haukka  1989      26.82        26.82   
  Lassi Ohtonen  1992      28.00        54.82   
  Tuomas Pokkinen  1995      23.69        1:18.51   
  Ari-Pekka Liukkonen  1989      21.01        1:39.52   
                     
Cetus 2    733          1:43.58   
  Cetus Espoo                   
  Christoffer Fredrikson  1997      27.50        27.50   
  Jere Laukkanen  1993      29.29        56.79   
  Riku Pöytäkivi  1993      24.43        1:21.22   
  Tatu Waltari  1987      22.36        1:43.58   
                     
Hss    712          1:44.62   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Niki Karlsson  2000      27.64        27.64   
  Sami Myrén  1991      28.60        56.24   
  Evgeny Lomtev  1995      24.98        1:21.22   
  Nico Palotie  1992      23.40        1:44.62   
                     
Swim Miehet 1    693          1:45.53   
  Swimming Jyväskylä                   
  Janne Markkanen  1994      26.93        26.93   
  Miikka Ruohoniemi  1993      28.36        55.29   
  Jaakko Poutamo  1994      26.59        1:21.88   
  Miika Tolvanen  1996      23.65        1:45.53   
                     
Aui Miehet    679          1:46.29   
  Aurajoen Uinti                   
  Ville Korpi  1983      28.83        28.83   
  Joni Lairola  1992      29.61        58.44   
  Nikita Saunonen  1997      25.16        1:23.60   
  Jani Rusi  1984      22.69        1:46.29   
                     
Åsk Miehet 1    664          1:47.04   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Lauri Pilpola  1993      28.51        28.51   
  Jakob Nordman  1996      29.24        57.75   
  Ossi Oksa  1988      24.87        1:22.62   
  Otto Rannikko  1999      24.42        1:47.04   
                     
Cetus 3    661          1:47.22   
  Cetus Espoo                   
  Valtteri Eloranta  1992      28.09        28.09   
  Toni Kurkinen  1989      29.86        57.95   
  Tomas Johansson  1994      25.47        1:23.42   
  Sami Juopperi  1992      23.80        1:47.22   
                     
Uita 1    616          1:49.79   
  Uinti Tampere                   
  Jaakko Rautalin  1989      29.86        29.86   
  Werneri Koskinen  1998      29.96        59.82   
  Saku Salo  1995      25.94        1:25.76   
  Kalle Pyykkönen  1996      24.03        1:49.79   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.05  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner