Results for TYR Vantaa Junior Meet
Below are all results from the competition shown by session.
Su ilta klo 15.30
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | TYR Vantaa Junior Meet 2015 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 19:20 | |||
Järjestäjä | SiWa | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 28 helmikuu 2015 |
Laji 28, 200m VU P-14,16,18, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
Sponsori: Malmin Korupaja |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 100m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Jere Nevalainen | 2001 | 387 | 1:07.26 | 2:19.86 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
2 | Eetu Einto | 2001 | 379 | 1:06.97 | 2:20.87 | |||||
Nurmijärven Uinti | ||||||||||
3 | Olli Malmberg | 2001 | 365 | 1:09.94 | 2:22.72 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
4 | Matias Hjelm | 2002 | 350 | 1:11.50 | 2:24.69 | |||||
Vanders | ||||||||||
5 | Veeti Haikonen | 2001 | 346 | 1:08.76 | 2:25.17 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
6 | Eemeli Raninen | 2001 | 345 | 1:09.86 | 2:25.37 | |||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
7 | Uku Pärismää | 2001 | 338 | 1:08.63 | 2:26.40 | |||||
Ujumisklubi Briis | ||||||||||
8 | Tuomas Lehtovirta | 2001 | 306 | 1:13.55 | 2:31.22 | |||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
9 | Ivan Turbin | 2001 | 302 | 1:14.87 | 2:31.98 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
10 | Danila Shishinin | 2002 | 300 | 1:13.88 | 2:32.25 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
11 | Ville Aaltonen | 2001 | 298 | 1:14.71 | 2:32.60 | |||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
12 | Ruslan Panschin | 2001 | 293 | 1:14.67 | 2:33.48 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
13 | Atte Oikari | 2001 | 270 | 1:15.22 | 2:37.75 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
14 | Viktor Leinonen | 2001 | 252 | 1:17.97 | 2:41.31 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
15 | Jesper Werdi | 2001 | 233 | 1:17.51 | 2:45.72 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
16 | Oskari Niemi | 2001 | 228 | 1:21.36 | 2:46.77 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
17 | Aleksanteri Nord | 2002 | 222 | 1:21.63 | 2:48.28 | |||||
Vanders | ||||||||||
18 | Touko Luukkonen | 2002 | 215 | 1:21.49 | 2:50.19 | |||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
19 | Oliver Annus | 2003 | 211 | 1:21.93 | 2:51.27 | |||||
Ujumisklubi Briis | ||||||||||
20 | Elias Kallonen | 2003 | 204 | 1:23.36 | 2:53.26 | |||||
Vanders | ||||||||||
21 | Joel Korhonen | 2002 | 195 | 1:24.73 | 2:55.74 | |||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
22 | Roni Koskinen | 2003 | 184 | 1:26.14 | 2:59.17 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
23 | Eetu Häkkinen | 2001 | 174 | 1:28.31 | 3:02.38 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
24 | Mio Munsterhjelm | 2002 | 164 | 1:26.01 | 3:06.01 | |||||
Simmis Grani | ||||||||||
25 | Sami Pönkä | 2003 | 161 | 1:29.23 | 3:07.30 | |||||
Vanders | ||||||||||
26 | Antti Musikka | 2005 | 151 | 1:31.46 | 3:11.31 | |||||
Vanders | ||||||||||
27 | Mio Heinola | 2005 | 151 | 1:31.60 | 3:11.43 | |||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
28 | Lucas Tepponen | 2003 | 145 | 1:31.70 | 3:13.90 | |||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
29 | Sebastian Stenbacka | 2002 | 140 | 1:29.81 | 3:16.43 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
30 | Oskari Toivonen | 2004 | 133 | 1:37.54 | 3:19.81 | |||||
Vanders | ||||||||||
31 | Aapo Ahlroos | 2004 | 132 | 1:37.96 | 3:20.19 | |||||
Vanders | ||||||||||
32 | Joonas Jaakkola | 2004 | 131 | 1:37.81 | 3:20.70 | |||||
Vanders | ||||||||||
33 | Sampo Nord | 2005 | 123 | 1:38.97 | 3:24.95 | |||||
Vanders | ||||||||||
34 | Veeti Salminen | 2004 | 112 | 1:41.60 | 3:31.38 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
35 | Matti Nätti | 2004 | 109 | 1:44.43 | 3:33.52 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
36 | Rony Kulju | 2004 | 99 | 1:44.89 | 3:40.45 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
37 | Miko Mikkola | 2004 | 85 | 1:52.78 | 3:51.29 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Carl-Victor Vaenerberg | 2002 | DSQ | |||||||
Simmis Grani | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 28, 200m VU P-14,16,18, Loppukilpailut 15 - 16 v |
Sponsori: Malmin Korupaja |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 100m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Eetu Alitalo | 1999 | 534 | 1:01.91 | 2:05.67 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Jan Strömberg | 1999 | 494 | 1:03.28 | 2:08.95 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Jonni Aho | 1999 | 493 | 1:04.51 | 2:09.09 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Elias Kuusisto | 1999 | 488 | 1:03.13 | 2:09.55 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
5 | Anton Helin | 1999 | 470 | 1:03.89 | 2:11.17 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Rami Rissanen | 1999 | 464 | 1:03.41 | 2:11.74 | |||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
7 | Martti Tervanen | 2000 | 448 | 1:05.27 | 2:13.23 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
8 | Leevi Luhtanen | 2000 | 417 | 1:05.61 | 2:16.49 | |||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
9 | Janek Erik Päike | 2000 | 408 | 1:05.27 | 2:17.44 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
10 | Otto Laakso | 1999 | 393 | 1:05.13 | 2:19.15 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
11 | Andreas Toivanen | 1999 | 365 | 1:07.67 | 2:22.62 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
12 | Henri Koski | 2000 | 340 | 1:07.80 | 2:26.11 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
13 | Oskari Ovaskainen | 2000 | 319 | 1:10.34 | 2:29.22 | |||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
14 | Roope Koski | 1999 | 312 | 1:10.89 | 2:30.25 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
15 | Otto Kallama | 1999 | 285 | 1:12.66 | 2:34.89 | |||||
Kankaanpään Uimarit | ||||||||||
16 | Mika Arkkila | 2000 | 275 | 1:12.46 | 2:36.82 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
17 | Miska Ekström | 2000 | 250 | 1:17.35 | 2:41.72 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
18 | Aku Ovaskainen | 2000 | 193 | 1:21.14 | 2:56.20 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
Laji 28, 200m VU P-14,16,18, Loppukilpailut 17 - 18 v |
Sponsori: Malmin Korupaja |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 100m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Santeri Horst | 1997 | 588 | 59.01 | 2:01.71 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
2 | Elmo Kiuru | 1997 | 543 | 1:01.75 | 2:04.99 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
3 | Jon Lundgren | 1998 | 479 | 1:03.03 | 2:10.36 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
4 | Joonas Kotiranta | 1998 | 445 | 1:03.77 | 2:13.53 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Heikki Tervanen | 1998 | 403 | 1:05.01 | 2:17.98 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda | Tulostusaika | 19:20 |