2020-09-18   21:24:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset TYR Vantaa Junior Meet

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu klo 9.30

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  TYR Vantaa Junior Meet 2015    Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  19:19   
  Järjestäjä  SiWa         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  28 helmikuu 2015         
 
 
Laji 4, 200m PU P-14,16,18, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
Sponsori: Schenker Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Roni Kallström  2001    357  1:13.54        2:37.06   
  Cetus Espoo                   
                     
Jesper Lietzen  2002    326  1:17.98        2:41.97   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Waltteri Valkeapää  2001    312  1:15.47        2:44.31   
  Raision Urheilijat                   
                     
Olli Malmberg  2001    280  1:23.44        2:50.37   
  Octopus Lohja                   
                     
Taneli Lantta  2001    239  1:25.59        2:59.63   
  Vanders                   
                     
Jetro Isotalo  2001              DNF   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 4, 200m PU P-14,16,18, Loppukilpailut 15 - 16 v 
Sponsori: Schenker Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anton Helin  1999    395  1:11.83        2:31.95   
  Cetus Espoo                   
                     
Jaakko Kuusisto  2000    357  1:07.99        2:37.09   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Jan Strömberg  1999    303  1:15.97        2:46.02   
  Cetus Espoo                   
                     
Miska Kurvinen  1999    295  1:16.60        2:47.38   
  Uimaseura Aquila                   
                     
Oliver Keho  2000              DNF   
  Cetus Espoo                   
                     
Elias Soukola  1999              DSQ   
  Järvenpään Uintiklubi                   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
 
Laji 4, 200m PU P-14,16,18, Loppukilpailut 17 - 18 v 
Sponsori: Schenker Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Oskar Mäkelä  1998    396  1:11.46        2:31.85   
  Octopus Lohja                   
                     
Lassi Ruohonen  1998    318  1:12.39        2:43.33   
  Simmis Grani                   
                     
Alexi Taimela  1998    179  1:32.48        3:17.66   
  Gladius Kirkkonummi                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  19:19 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner