Results for TYR Vantaa Junior Meet
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | TYR Vantaa Junior Meet 2015 | Tulostuspivmr | 02 maaliskuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 19:20 | |||
Jrjestj | SiWa | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupivmr | 28 helmikuu 2015 |
Laji 21, 100m VU T-11,13,15,17, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
Sponsori: Lejos oy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Liinu Louhikoski | 2004 | 359 | 1:13.26 | ||||||
Vanders | ||||||||||
2 | Dina Sadojevic Jelacik | 2004 | 338 | 1:14.73 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Matilda Laitinen | 2004 | 338 | 1:14.74 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
4 | Laura Vitsut | 2004 | 328 | 1:15.48 | ||||||
Ujumisklubi Briis | ||||||||||
5 | Jutta Jauhiainen | 2004 | 327 | 1:15.54 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Tinja Lasonen | 2004 | 306 | 1:17.19 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
7 | Milla Rintanen | 2004 | 301 | 1:17.62 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
8 | Saga Kovanen | 2004 | 300 | 1:17.71 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Sonja Salmimies | 2004 | 293 | 1:18.37 | ||||||
Nurmijrven Uinti | ||||||||||
10 | Nessa Jrvinen | 2004 | 289 | 1:18.69 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
11 | Auri Keurulainen | 2004 | 283 | 1:19.29 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Anni Hyttinen | 2004 | 281 | 1:19.49 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
13 | Josephine Otis | 2004 | 280 | 1:19.54 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Aada Rissanen | 2004 | 273 | 1:20.22 | ||||||
Vanders | ||||||||||
15 | Emma Hakala | 2004 | 270 | 1:20.56 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
16 | Verna Savioja | 2004 | 248 | 1:22.80 | ||||||
Heinolan Isku | ||||||||||
17 | Alexandra Chaker | 2004 | 232 | 1:24.72 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
18 | Wilma Savonen | 2004 | 225 | 1:25.52 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
19 | Milla Hlikk | 2004 | 223 | 1:25.86 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
20 | Nelli Vihola | 2005 | 221 | 1:26.09 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
21 | Iana Soloveva | 2005 | 219 | 1:26.31 | ||||||
St. Petersburg School N:o 3 | ||||||||||
22 | Pinja Kinnunen | 2004 | 219 | 1:26.35 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
23 | Elina Ryynnen | 2005 | 207 | 1:27.93 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
24 | Liina Virta | 2004 | 205 | 1:28.22 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
25 | Milla Strandberg | 2005 | 201 | 1:28.76 | ||||||
Vanders | ||||||||||
26 | Pinja Kallio | 2004 | 193 | 1:30.04 | ||||||
Kankaanpn Uimarit | ||||||||||
27 | Essi Kallunki | 2004 | 192 | 1:30.14 | ||||||
Vanders | ||||||||||
28 | Siiri Innanen | 2004 | 192 | 1:30.19 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
29 | Silja Eloranta | 2004 | 192 | 1:30.22 | ||||||
Vanders | ||||||||||
30 | Olivia Kailanko | 2004 | 192 | 1:30.24 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
31 | Oona Kupari | 2004 | 187 | 1:30.92 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
32 | Ada Hakkarainen | 2005 | 183 | 1:31.61 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
33 | Tatiana Sukhareva | 2005 | 183 | 1:31.63 | ||||||
Vanders | ||||||||||
34 | Veera Korsoff | 2005 | 180 | 1:32.17 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
35 | Henni Havn | 2004 | 177 | 1:32.73 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
36 | Inger Isaksen | 2005 | 175 | 1:32.92 | ||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls | ||||||||||
37 | Emily Priidel | 2005 | 163 | 1:35.17 | ||||||
Ujumisklubi Briis | ||||||||||
38 | Anna Mattila | 2004 | 160 | 1:35.77 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
39 | Melissa Miettinen | 2005 | 155 | 1:36.73 | ||||||
Vanders | ||||||||||
40 | Ella Vilenius | 2004 | 153 | 1:37.28 | ||||||
Vanders | ||||||||||
41 | Heli Kuisma | 2006 | 151 | 1:37.58 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
42 | Jenni Kurki | 2005 | 146 | 1:38.87 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
43 | Nicole Haakana | 2005 | 144 | 1:39.32 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
44 | Milja Aarnivuo | 2005 | 142 | 1:39.58 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
45 | Anniina Ahonen | 2005 | 135 | 1:41.35 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
46 | Sini Kaivola | 2005 | 131 | 1:42.45 | ||||||
Nurmijrven Uinti | ||||||||||
47 | Siiri Kortelainen | 2004 | 129 | 1:42.93 | ||||||
Nurmijrven Uinti | ||||||||||
48 | Varvara Bashkirova | 2005 | 128 | 1:43.29 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
49 | Mari Ann Marran | 2005 | 126 | 1:43.82 | ||||||
Ujumisklubi Briis | ||||||||||
50 | Maija Ntti | 2004 | 111 | 1:48.06 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
51 | Aliina Karvonen | 2004 | 106 | 1:49.75 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
52 | Janica Nieminen | 2005 | 101 | 1:51.67 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
53 | Jeanette Ingberg | 2006 | 101 | 1:51.68 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
54 | Essi Ahvenainen | 2005 | 100 | 1:52.00 | ||||||
Vanders | ||||||||||
55 | Lilja Oberwahrenbrock | 2004 | 98 | 1:52.70 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
56 | Amanda Lehtonen | 2005 | 96 | 1:53.47 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
- | Susanna Ryynnen | 2006 | DNS | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
- | Anna Lehmusvaara | 2005 | DSQ | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
- | Iiris Nrhinen | 2004 | DSQ | |||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
- | Karoliina Evert | 2006 | DSQ | |||||||
Ujumisklubi Briis | ||||||||||
SW 5.2 Ei kosketusta seinn knnksess | ||||||||||
- | Siiri Pekkala | 2005 | DSQ | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
Laji 21, 100m VU T-11,13,15,17, Loppukilpailut 12 - 13 v |
Sponsori: Lejos oy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Sini Silvennoinen | 2002 | 582 | 1:02.35 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
2 | Peppi Siirtola | 2002 | 560 | 1:03.14 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Lilli Louhikoski | 2002 | 502 | 1:05.51 | ||||||
Vanders | ||||||||||
4 | Anna Vira | 2002 | 481 | 1:06.43 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
5 | Emmi Kaunisto | 2002 | 481 | 1:06.45 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
6 | Kiia Krkkinen | 2003 | 470 | 1:06.95 | ||||||
Heinolan Isku | ||||||||||
7 | Julia Koivisto | 2002 | 455 | 1:07.69 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
8 | Jessica Kujanp | 2002 | 453 | 1:07.76 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
9 | Meri Lauronen | 2002 | 451 | 1:07.86 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
10 | Milla Nikkanen | 2002 | 447 | 1:08.06 | ||||||
Nurmijrven Uinti | ||||||||||
11 | Venla Suihkonen | 2002 | 443 | 1:08.29 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
12 | Jade Huhtamaa | 2002 | 433 | 1:08.80 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
13 | Lena Maula | 2002 | 426 | 1:09.17 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
14 | Ellen Antikainen | 2003 | 414 | 1:09.83 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Emmi Heine | 2002 | 406 | 1:10.31 | ||||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
16 | Anni Savolainen | 2002 | 403 | 1:10.46 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Annina Toimela | 2002 | 403 | 1:10.46 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
18 | Ilona Juuri | 2002 | 393 | 1:11.03 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
19 | Mirka Mettinen | 2002 | 386 | 1:11.50 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
20 | Sofia Lngstrm | 2003 | 383 | 1:11.66 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
21 | Janita Brunila | 2002 | 380 | 1:11.85 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
22 | Saana Yritys | 2003 | 365 | 1:12.80 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvink | ||||||||||
23 | Oona Puolakka | 2003 | 349 | 1:13.89 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
24 | Olivia Koski | 2002 | 349 | 1:13.95 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
25 | Elisabeth Marie Salm | 2002 | 348 | 1:14.00 | ||||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
26 | Mikaela Jokela | 2002 | 346 | 1:14.16 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
27 | Nea Winqvist | 2002 | 341 | 1:14.49 | ||||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
28 | Minna Laitinen | 2002 | 336 | 1:14.85 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
29 | Julie Nikkil | 2003 | 322 | 1:15.92 | ||||||
Vanders | ||||||||||
30 | Saima Huovinen | 2003 | 320 | 1:16.08 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
31 | Kaarin Rapinoja | 2003 | 316 | 1:16.39 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
32 | Essi Salokorpi | 2003 | 314 | 1:16.54 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
33 | Lotta Lehtoila | 2003 | 313 | 1:16.61 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
34 | Cindy Palm | 2003 | 308 | 1:17.03 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
35 | Emma Johansson | 2003 | 307 | 1:17.16 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
36 | Maria Yritys | 2002 | 299 | 1:17.84 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvink | ||||||||||
37 | Frida Kangastupa | 2003 | 299 | 1:17.85 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvink | ||||||||||
38 | Ellen Strandberg | 2002 | 298 | 1:17.87 | ||||||
Vanders | ||||||||||
39 | Daniela Degenhardt | 2003 | 295 | 1:18.14 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
40 | Taiga Yritys | 2003 | 293 | 1:18.34 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvink | ||||||||||
40 | Tilda Selonen | 2003 | 293 | 1:18.34 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
42 | Jenny Kareinen | 2002 | 286 | 1:19.03 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
43 | Emmi Partanen | 2003 | 282 | 1:19.33 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
44 | Julia Peltola | 2003 | 280 | 1:19.50 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
45 | Iina von Schrowe | 2003 | 278 | 1:19.71 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
46 | Miisa Mkel | 2002 | 277 | 1:19.83 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
47 | Saga Lindeberg | 2002 | 275 | 1:19.99 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
48 | Nea Tahkoniemi | 2002 | 274 | 1:20.09 | ||||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
49 | Cinja vist | 2003 | 272 | 1:20.35 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvink | ||||||||||
50 | Lidian Viherv | 2002 | 268 | 1:20.69 | ||||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
51 | Julia Laine | 2002 | 264 | 1:21.08 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
52 | Henrietta Lfgren | 2003 | 261 | 1:21.45 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
53 | Liisa Penttinen | 2003 | 255 | 1:22.04 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
54 | Aino Paju | 2003 | 255 | 1:22.10 | ||||||
Vanders | ||||||||||
55 | Liis Soon | 2002 | 246 | 1:23.09 | ||||||
Ujumisklubi Briis | ||||||||||
56 | Karla Nevalainen | 2002 | 241 | 1:23.61 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
57 | Martina Uusitalo | 2003 | 232 | 1:24.64 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
58 | Agneta Kallas | 2002 | 230 | 1:24.92 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
59 | Sanna Pajula | 2003 | 224 | 1:25.73 | ||||||
Kankaanpn Uimarit | ||||||||||
60 | Nella Kukkonen | 2003 | 216 | 1:26.78 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
61 | Tiia Kilpelinen | 2003 | 211 | 1:27.37 | ||||||
Vanders | ||||||||||
62 | Helmi Rnnholm | 2003 | 210 | 1:27.53 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
63 | Tiia Kuisma | 2003 | 206 | 1:28.05 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
64 | Julia Ingberg | 2002 | 199 | 1:29.06 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
65 | Maija Hukkanen | 2003 | 193 | 1:29.98 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
66 | Sini Aarnivuo | 2003 | 186 | 1:31.11 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
67 | Aida Ahlgren | 2002 | 160 | 1:35.83 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
68 | Essi Kortelainen | 2003 | 156 | 1:36.56 | ||||||
Vanders | ||||||||||
69 | Maria Rintala | 2003 | 152 | 1:37.41 | ||||||
Vanders | ||||||||||
70 | Amanda Mielty | 2003 | 147 | 1:38.51 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
71 | Kia Kivel | 2003 | 139 | 1:40.42 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
- | Iines Makkonen | 2002 | DNS | |||||||
Jrvenpn Uintiklubi | ||||||||||
- | Nicole Sundell | 2003 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Olivia Sorvari | 2003 | DNS | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
- | Viivi Vaajanen | 2002 | DNS | |||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
- | Iida Parvinen | 2002 | DSQ | |||||||
Vanders | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
- | Laura Kellberg | 2003 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
Laji 21, 100m VU T-11,13,15,17, Loppukilpailut 14 - 15 v |
Sponsori: Lejos oy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Ronja Riihinen | 2000 | 636 | 1:00.54 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Vuokko Suomki | 2001 | 605 | 1:01.54 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
3 | Reetta Rantakokko | 2001 | 542 | 1:03.86 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
4 | Ella Aalto | 2000 | 538 | 1:03.99 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Isabel Hagelin | 2001 | 521 | 1:04.67 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
6 | Jonna Jauhiainen | 2000 | 519 | 1:04.76 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Janina Ollikainen | 2000 | 513 | 1:05.03 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
8 | Lotta Auvinen | 2001 | 508 | 1:05.23 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Roosa Paukku | 2000 | 506 | 1:05.32 | ||||||
Nurmijrven Uinti | ||||||||||
10 | Emilia Flyckt | 2001 | 506 | 1:05.34 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Janette Setl | 2001 | 500 | 1:05.57 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
12 | Helene Hirvonen | 2001 | 499 | 1:05.63 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
13 | Anniina Murto | 2001 | 496 | 1:05.74 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
14 | Julia Sottinen | 2000 | 496 | 1:05.77 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
15 | Juuli Miettinen | 2000 | 489 | 1:06.05 | ||||||
Vanders | ||||||||||
16 | Heta Knknen | 2001 | 487 | 1:06.14 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
17 | Anna Luukka | 2000 | 483 | 1:06.32 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
18 | Emma Kotiranta | 2001 | 477 | 1:06.62 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
19 | Jessika Rissanen | 2001 | 475 | 1:06.72 | ||||||
Jrvenpn Uintiklubi | ||||||||||
20 | Cia Wacklin | 2001 | 471 | 1:06.88 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
21 | Ida Nordquist | 2001 | 465 | 1:07.21 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
22 | Sde Lahtinen | 2001 | 461 | 1:07.38 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
23 | Emmi Saarela | 2001 | 460 | 1:07.42 | ||||||
Jrvenpn Uintiklubi | ||||||||||
24 | Linda Simula | 2001 | 459 | 1:07.50 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
25 | Eevi Kotiranta | 2001 | 446 | 1:08.13 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
26 | Veera Heikkinen | 2001 | 445 | 1:08.20 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
27 | Pippi Nordstrm | 2001 | 426 | 1:09.19 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
28 | Aino Pajari | 2001 | 417 | 1:09.68 | ||||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
29 | Annika Lepist | 2001 | 410 | 1:10.08 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
30 | Jenny Nieminen | 2001 | 404 | 1:10.43 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
31 | Noora Kokko | 2001 | 391 | 1:11.15 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
32 | Jenni Micaela Lehtonen | 2000 | 390 | 1:11.21 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
33 | Milla Karinen | 2001 | 390 | 1:11.25 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
34 | Iiris Himanto | 2001 | 385 | 1:11.54 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
35 | Vilma Kotola | 2001 | 385 | 1:11.56 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
36 | Noora Kanerva | 2000 | 384 | 1:11.61 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
37 | Jasmin Rosnell | 2000 | 377 | 1:12.06 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
38 | Mette Ylikarjula | 2001 | 373 | 1:12.30 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
39 | Liia Louhikoski | 2001 | 372 | 1:12.39 | ||||||
Vanders | ||||||||||
40 | Ronja Vallenius | 2001 | 365 | 1:12.83 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
41 | Lotta Linnea Partanen | 2001 | 360 | 1:13.19 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
42 | Riina Karola | 2000 | 359 | 1:13.20 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
43 | Lisa Maula | 2001 | 355 | 1:13.50 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
44 | Sara Htnen | 2001 | 347 | 1:14.08 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
45 | Annika Niemi | 2000 | 340 | 1:14.56 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
46 | Tessa Helenius | 2000 | 340 | 1:14.60 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
47 | Jenny Myllynen | 2000 | 337 | 1:14.76 | ||||||
Heinolan Isku | ||||||||||
48 | Tara Hintsanen | 2000 | 336 | 1:14.87 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
49 | Matilda Laurila | 2001 | 328 | 1:15.46 | ||||||
Someron Esa | ||||||||||
50 | Anni Manninen | 2001 | 310 | 1:16.89 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
51 | Sarah Tepponen | 2001 | 309 | 1:16.97 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
52 | Julianna Rintala | 2001 | 305 | 1:17.32 | ||||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
53 | Petra Mkiaho | 2001 | 286 | 1:18.95 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
54 | Johanna Luukkonen | 2001 | 263 | 1:21.21 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
55 | Jenna Kilpelinen | 2001 | 261 | 1:21.42 | ||||||
Vanders | ||||||||||
56 | Sini Hirvonen | 2001 | 259 | 1:21.66 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
57 | Fanny Talonpoika | 2001 | 255 | 1:22.01 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
58 | Jenna Saarinen | 2001 | 222 | 1:25.94 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
59 | Marianne Uusitalo | 2001 | 195 | 1:29.67 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
60 | Ida Heino | 2000 | 166 | 1:34.65 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
- | Lotta Rantakare | 2001 | DNS | |||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
- | Emmi Laitinen | 2001 | DSQ | |||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
- | Stella Pajunen | 2001 | DSQ | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
Laji 21, 100m VU T-11,13,15,17, Loppukilpailut 16 - 17 v |
Sponsori: Lejos oy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Nina Haltia | 1999 | 613 | 1:01.29 | ||||||
Vanders | ||||||||||
2 | Emma Suomio | 1998 | 549 | 1:03.57 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
3 | Anniina Perki | 1999 | 538 | 1:04.02 | ||||||
Vanders | ||||||||||
4 | Milla Koskela | 1999 | 500 | 1:05.57 | ||||||
Vanders | ||||||||||
5 | Heidi Manninen | 1999 | 472 | 1:06.86 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
6 | Henni Knknen | 1999 | 437 | 1:08.61 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
7 | Emma Ingberg | 1999 | 434 | 1:08.73 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
8 | Johanna Hyvnen | 1999 | 427 | 1:09.13 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
9 | Ida Trnqvist | 1999 | 370 | 1:12.50 | ||||||
Borg Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
10 | Elina Heino | 1999 | 329 | 1:15.36 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
11 | Oona Hyt | 1999 | 313 | 1:16.67 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
- | Janette Qureshi | 1999 | DNS | |||||||
Vanders | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspivmr | 02 maaliskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda | Tulostusaika | 19:20 |