2020-09-21   04:14:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Junnu GP

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Junnu GP    Tulostuspäivämäärä  31 tammikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  19:30   
  Järjestäjä           
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  31 tammikuu 2015         
 
 
Laji 15, 25m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi Ahvenainen  2005              21.75   
  Vanders                   
Melinda Lehtovaara  2005              21.77   
  Ekenäs Simsällskap                   
Jenni Kurki  2005              23.35   
  Simmis Wanda                   
Milja Aarnivuo  2005              23.57   
  Simmis Wanda                   
Minja Peltonen  2005              24.33   
  Vanders                   
Susanna Ryynänen  2006              24.60   
  Simmis Wanda                   
Ada Forsman  2005              25.21   
  Vanders                   
Enni Tammilehto  2006              25.74   
  Vanders                   
Vilma Vannas  2006              25.85   
  Vanders                   
10  Clara Korkeamäki  2006              26.90   
  Vanders                   
11  Karoliina Peltonen  2005              27.30   
  Vanders                   
12  Ella Trebs  2005              27.35   
  Simmis Wanda                   
13  Aino Soininen  2005              29.25   
  HTU Stadi                   
14  Anni Mäkinen  2007              30.73   
  Vanders                   
15  Aivi Koroma  2005              31.40   
  Vanders                   
16  Nella Saarela  2005              33.71   
  HTU Stadi                   
Sara Quinones  2006              DNS   
  Vanders                   
Pihla Westerdahl  2006              DSQ   
  Vanders                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 15, 25m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aino Paju  2003              20.16   
  Vanders                   
Sini Aarnivuo  2003              22.19   
  Simmis Wanda                   
Iris Erten  2003              22.35   
  Simmis Wanda                   
Amanda Mielty  2003              25.60   
  Simmis Wanda                   
Peppi Särkelä  2004              26.57   
  Simmis Wanda                   
Melek Tekbas  2004              28.67   
  Vanders                   
 
Laji 15, 25m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Katarina Pyhälä  2001              20.22   
  Vanders                   
Agneta Kallas  2002              21.13   
  Simmis Wanda                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  31 tammikuu 2015 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  19:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner