2019-09-19   02:13:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Jääkarhu-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Jääkarhu-uinnit    Tulostuspäivämäärä  17 tammikuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Valkeakoski    Tulostusaika  13:16   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  17 tammikuu 2015         
 
 
Laji 1, 4X50m VUV P-12,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Tatu R6 I  2003    151          2:36.02   
  Tatu Tampere                   
  Petteri Lepola  2003      39.19        39.19   
  Onni Mäkimartti  2004      40.30        1:19.49   
  Aku Rauska  2004      37.60        1:57.09   
  Leo Liukonen  2004      38.93        2:36.02   
                     
 
Laji 1, 4X50m VUV P-12,M, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Hukkakaato    491          1:45.39   
  Tatu Tampere                   
  Antti Hakkarainen  2000      27.33        27.33   
  Santeri Kaasinen  1999      27.02        54.35   
  Mikael Karuveha  1999      25.21        1:19.56   
  Jan Rif  1998      25.83        1:45.39   
                     
Hillitön Kurvi    490          1:45.45   
  Tatu Tampere                   
  Jimmy Nyberg  1996      26.52        26.52   
  Väinö Kilpeläinen  1999      25.62        52.14   
  Aapo Eerola  1999      27.01        1:19.15   
  Santeri Mettälä  1999      26.30        1:45.45   
                     
Häus Jussit    464          1:47.38   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
  Juha Hyvärinen  1998      27.31        27.31   
  Tino Laine  1998      28.28        55.59   
  Teemu Saarinen  1995      27.07        1:22.66   
  Jyri Lähde  1996      24.72        1:47.38   
                     
Sihy Miehet    458          1:47.89   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
  Jon Byskov  2000      29.85        29.85   
  Otto Kuittinen  1995      24.90        54.75   
  Arttu Vänttinen  1996      25.22        1:19.97   
  Jani Savander  1999      27.92        1:47.89   
                     
Tatu R4 I  2000    345          1:58.58   
  Tatu Tampere                   
  Eerik Tikkakoski  2001      29.33        29.33   
  Joona Lehtonen  2001      28.39        57.72   
  Pirkka Perkola  2001      31.53        1:29.25   
  Joona Syrjäkoski  2000      29.33        1:58.58   
                     
Tatu R5 I    313          2:02.44   
  Tatu Tampere                   
  Pekka Vilmunen  2001      31.40        31.40   
  Iiro Kuusela  2001      29.81        1:01.21   
  Pavel Pankratov  2004      32.29        1:33.50   
  Tino Vehkalahti  2001      28.94        2:02.44   
                     
Tatu R4 Ii  2000    285          2:06.31   
  Tatu Tampere                   
  Petr Pankratov  2002      32.22        32.22   
  Veeti Raivio  2000      32.15        1:04.37   
  Kevin Lokkila  1999      31.19        1:35.56   
  Sami Kukkonen  2000      30.75        2:06.31   
                     
Tatu R4 Iii    230          2:15.65   
  Tatu Tampere                   
  Mio Harju  2002      33.88        33.88   
  Leo Rytövuori  1999      33.90        1:07.78   
  Eemil Pynnönen  2001      33.55        1:41.33   
  Aapo Puikkonen  2001      34.32        2:15.65   
                     
Tatu R5 Ii    211          2:19.61   
  Tatu Tampere                   
  Miska Birkstedt  2002      33.65        33.65   
  Lassi Niemi  2004      35.84        1:09.49   
  Akseli Kotti  2004      37.97        1:47.46   
  Saku Kovanen  2001      32.15        2:19.61   
                     
10  Lus Miehet [1916]    163          2:32.15   
  Loimaan Uimaseura                   
  Aapo Huhti  2003      37.06        37.06   
  Jesper Isomaa  2004      38.76        1:15.82   
  Ilpo Pitkänen  2003      42.79        1:58.61   
  Mikael Jokinen  2001      33.54        2:32.15   
                     
11  Tatu R6 Ii    118          2:49.56   
  Tatu Tampere                   
  Robert Ridal  2003      42.18        42.18   
  Ville Syrjäkoski  2002      41.02        1:23.20   
  Niilo Kilpeläinen  2004      43.64        2:06.84   
  Miro Birkstedt  2004      42.72        2:49.56   
                     
Nopy Miehet  1916              DSQ   
  Nokian Pyry                   
  Olli Rautaporras  2000      27.68        27.68   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  17 tammikuu 2015 
Lisenssinhaltija: TaTU Tampere  Tulostusaika  13:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner