2020-09-26   01:36:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Joulu-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai klo 18:30

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Joulu-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 joulukuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  16:59   
  Järjestäjä  Raision Urheilijat Ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 joulukuu 2014         
 
 
Laji 5, 200m SU N, Loppukilpailut 99 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nea-Maria Laitervo  1997    508  34.83  1:11.82  1:50.47    2:30.37   
  Raision Urheilijat                   
                     
Vilma Iisalo  2001    504  35.58  1:13.87  1:52.18    2:30.76   
  Raision Urheilijat                   
                     
Ella-Noora Haanpää  1998    462  36.65  1:15.60  1:55.70    2:35.16   
  Rauman Uimaseura                   
                     
Reetta Rantakokko  2001    458  34.24  1:13.10  1:55.00    2:35.69   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Emma Uusküla  2002    446  36.69  1:16.33  1:57.33    2:37.06   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Vuokko Suomäki  2001    433  37.45  1:16.87  1:58.35    2:38.64   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Sylvia Kuusisto  2003    422  37.74  1:18.33  1:59.35    2:39.92   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Lydia Rintanen  2002    376  39.75  1:22.12  2:04.47    2:46.16   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Roosa Aho  2003    346  41.11  1:25.74  2:08.69    2:50.96   
  Raision Urheilijat                   
                     
10  Hertta Pieniniemi  1998    260  43.72  1:30.68  2:19.15    3:07.83   
  Aurajoen Uinti                   
                     
11  Helmi Viitasalo  2002    259  45.19  1:33.60      3:08.10   
  Rauman Uimaseura                   
                     
12  Emmi Heine  2002    242  45.76  1:35.31  2:25.04    3:12.41   
  Rauman Uimaseura                   
                     
13  Inari Laaksonen  2002    233  46.61  1:36.57  2:26.92    3:15.00   
  Rauman Uimaseura                   
                     
14  Nea Tahkoniemi  2002    223  48.67  1:39.70  2:31.66    3:17.89   
  Rauman Uimaseura                   
                     
15  Ella Alanko  2003    193  50.03  1:42.96  2:37.36    3:27.45   
  Aurajoen Uinti                   
                     
16  Greta Kandolin  2003    186  49.17  1:43.40  2:38.89    3:30.00   
  Aurajoen Uinti                   
                     
17  Mirelle Hirsiniemi  2007    181  49.66  1:44.36  2:39.24    3:32.08   
  Aurajoen Uinti                   
                     
18  Laura Helena Müürsepp  2004    179  49.11  1:44.34  2:39.32    3:32.90   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Emma Suomio  1998              DNF   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Daniela Degenhardt  2003              DSQ   
  Aurajoen Uinti                   
  SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
Oona Laakso  2002              DSQ   
  Raision Urheilijat                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Vilhelmiina Pusa  2001              DSQ   
  Rauman Uimaseura                   
  SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  14 joulukuu 2014 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  16:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner