2020-01-19   14:17:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Nokian Joulu-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Nokian Joulu-uinnit 2014    Tulostuspäivämäärä  13 joulukuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Nokia    Tulostusaika  13:36   
  Järjestäjä  Nokian Pyry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 joulukuu 2014         
 
 
Laji 8, 50m SU P-9,-11, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Samuel Sainio  2005    138          43.67   
  Uinti Tampere                   
Saku Vehmas  2005    131          44.51   
  Uinti Tampere                   
Markus Koskinen  2005    76          53.25   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Joona Talja  2007    56          59.04   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Niklas Tikkanen  2007    52          1:00.25   
  Tatu Tampere                   
Akseli Liukkonen  2005    51          1:00.73   
  Uinti Tampere                   
Veeti Nieminen  2005    45          1:03.53   
  Uinti Tampere                   
Veeti Heittokangas  2006    36          1:08.06   
  Uinti Tampere                   
Niklas Töyrylä  2006    35          1:08.78   
  Uinti Tampere                   
Daniel Kontula  2005              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Eero Rautaporras  2005              DSQ   
  Nokian Pyry                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Lev Vlasov  2007              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Samuele Cavallotti  2005              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 8, 50m SU P-9,-11, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Marcus Forsel  2003    222          37.34   
  Kankaanpään Uimarit                   
Roope Ollikainen  2004    141          43.34   
  Porin Uimaseura                   
Topias Kupiainen  2004    110          47.11   
  Nokian Pyry                   
Leo Liukonen  2004    101          48.55   
  Tatu Tampere                   
Leevi Lehtonen  2003    100          48.63   
  Uinti Tampere                   
Riccardo Castagno  2004    80          52.36   
  Uinti Tampere                   
Lenni Lehtonen  2004    77          53.01   
  Uinti Tampere                   
Valtteri Salmela  2003    71          54.36   
  Uinti Tampere                   
Jaakko Virtanen  2003    71          54.37   
  Uinti Tampere                   
10  Aapo Hampaala  2004    71          54.55   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
11  Atte Nieminen  2004    69          55.04   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
12  Atte Lammi  2004    66          55.78   
  Uinti Tampere                   
13  Daniel Malone  2003    64          56.52   
  Uinti Tampere                   
14  Antti Toivonen  2003    63          56.66   
  Uinti Tampere                   
15  Joona Kurppa  2004    57          58.48   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
16  Kalle Välimäki  2004    52          1:00.37   
  Uinti Tampere                   
Frans Yli-Äyhö  2003              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
Jesper Isomaa  2004              DSQ   
  Loimaan Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Konsta Kallio  2004              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  13 joulukuu 2014 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  13:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner