Resultater for Jätkänkynttiläuinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 3
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:42 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 100m RU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maxim Avramenko |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
42.71 |
|
|
|
1:31.55 |
|
2 |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
53.19 |
|
|
|
1:52.63 |
|
3 |
Roope Pesälä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
58.09 |
|
|
|
1:59.66 |
|
4 |
Leevi Sipilä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
57.47 |
|
|
|
2:00.15 |
|
5 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
57.08 |
|
|
|
2:02.37 |
|
6 |
Otso Kotila |
2004 |
Oulun Lohet |
|
1:02.45 |
|
|
|
2:12.16 |
|
- |
Evgenii Arkhipov |
2003 |
Pomorye |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 Väärä uintisykli (=1 käsiveto, 1 potku), paitsi käännökseen / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Olli Halvari |
2002 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 100m RU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Miikka Huotari |
2000 |
Swimming Club Vuokatti |
|
35.40 |
|
|
|
1:15.90 |
|
2 |
Nikita Kramarenko |
2000 |
Murmansk region, Apatity |
|
37.99 |
|
|
|
1:20.23 |
|
3 |
Artem Morgachev |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
37.58 |
|
|
|
1:20.30 |
|
4 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.01 |
|
|
|
1:25.41 |
|
5 |
Onni Kartimo |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.46 |
|
|
|
1:26.47 |
|
6 |
Petteri Maijala |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.89 |
|
|
|
1:30.10 |
|
7 |
Antti Hirvonen |
2000 |
Kajaanin Uimaseura |
|
42.96 |
|
|
|
1:30.25 |
|
8 |
Janne Tyni |
2000 |
Oulun Lohet |
|
45.25 |
|
|
|
1:35.80 |
|
9 |
Valeriy Barannikov |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
45.97 |
|
|
|
1:37.58 |
|
10 |
Juha Siirilä |
2000 |
Oulun Lohet |
|
47.30 |
|
|
|
1:43.84 |
|
11 |
Kris Shpotin |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
50.03 |
|
|
|
1:45.55 |
|
12 |
Riku Silvennoinen |
2001 |
Kempeleen Pyrintö |
|
51.44 |
|
|
|
1:49.29 |
|
13 |
Juho Haataja |
2000 |
Oulun Lohet |
|
51.74 |
|
|
|
1:51.03 |
|
- |
Atte Kärkkäinen |
2001 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 100m RU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kosti Kaaresvirta |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
36.30 |
|
|
|
1:15.65 |
|
2 |
Juho Laatikainen |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
39.08 |
|
|
|
1:22.80 |
|
3 |
Dmitrii Shelemov |
1999 |
Murmansk Region Kovdor |
|
41.03 |
|
|
|
1:25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:42 |
|