Results for Jätkänkynttiläuinnit
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session 3
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:12 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 4X50m VU P-12,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Apatity Boys |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
2:28.65 |
|
|
Nikita Chirkunov |
2003 |
|
|
34.81 |
|
|
|
34.81 |
|
|
Denis Emelianov |
2002 |
|
|
33.68 |
|
|
|
1:08.49 |
|
|
Yaroslav Kotov |
2002 |
|
|
32.69 |
|
|
|
1:41.18 |
|
|
Renat Kuzmin |
2002 |
|
|
47.47 |
|
|
|
2:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 4X50m VU P-12,M, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Apatity Men 1 |
1995 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
1:55.04 |
|
|
Aleksey Schipcov |
1999 |
|
|
27.99 |
|
|
|
27.99 |
|
|
Kirill Olshanikov |
2001 |
|
|
30.96 |
|
|
|
58.95 |
|
|
Aleksei Eremin |
1997 |
|
|
25.92 |
|
|
|
1:24.87 |
|
|
Kirill Volisov |
2001 |
|
|
30.17 |
|
|
|
1:55.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
SCR miehet |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:55.57 |
|
|
Juho Röytiö |
1998 |
|
|
27.35 |
|
|
|
27.35 |
|
|
Artturi Rantala |
1996 |
|
|
25.83 |
|
|
|
53.18 |
|
|
Benjamin Paloniemi |
1997 |
|
|
27.28 |
|
|
|
1:20.46 |
|
|
Kris Shpotin |
2001 |
|
|
35.11 |
|
|
|
1:55.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Apatity Men 2 |
1995 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
2:10.04 |
|
|
Artem Morgachev |
2001 |
|
|
30.66 |
|
|
|
30.66 |
|
|
Nikita Kramarenko |
2000 |
|
|
30.78 |
|
|
|
1:01.44 |
|
|
Valeriy Barannikov |
2001 |
|
|
33.25 |
|
|
|
1:34.69 |
|
|
Maxim Avramenko |
2002 |
|
|
35.35 |
|
|
|
2:10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
KaUS miehet [1915] |
2000 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
|
|
|
2:16.29 |
|
|
Antti Hirvonen |
2000 |
|
|
34.29 |
|
|
|
34.29 |
|
|
Atte Kärkkäinen |
2001 |
|
|
37.97 |
|
|
|
1:12.26 |
|
|
Leevi Kärnä |
2001 |
|
|
32.54 |
|
|
|
1:44.80 |
|
|
Ville-Veikko Valkeasuo |
2000 |
|
|
31.49 |
|
|
|
2:16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
SCR miehet II |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 10.11 Vaihtorikko |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:12 |
|