Tulokset Jätkänkynttiläuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:39 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 25m PU T-8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Kortesalmi |
2006 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
22.64 |
|
2 |
Vilja Säntti |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
22.87 |
|
3 |
Alekxandra Sverchkova |
2006 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
23.84 |
|
4 |
Pinja Junttari |
2006 |
Tornion Uimaseura |
|
|
|
|
|
31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 25m PU T-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:39 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:39 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 25m PU P-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:39 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:40 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 200m PU T-14,16,N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aino Raappana |
2001 |
Oulun Lohet |
|
42.70 |
1:34.17 |
2:28.86 |
|
3:22.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 200m PU T-14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.59 |
1:18.00 |
2:03.27 |
|
2:48.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 200m PU T-14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sini Niemi |
1993 |
Tornion Uimaseura |
|
33.23 |
1:10.88 |
1:50.65 |
|
2:31.72 |
|
2 |
Lotta Kuulasmaa |
1994 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.21 |
1:17.35 |
1:59.38 |
|
2:41.79 |
|
3 |
Niina Pelkonen |
1997 |
Oulun Lohet |
|
37.30 |
1:21.98 |
2:09.09 |
|
2:57.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:40 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:40 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 200m PU P-14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasperi Kuulasmaa |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
30.68 |
1:07.29 |
1:43.70 |
|
2:20.37 |
|
2 |
Aleksanteri Järvinen |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
32.00 |
1:09.82 |
1:48.53 |
|
2:27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:40 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:13 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m VU T-8,10,12,14,16,N, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
Laji 5, 50m VU T-8,10,12,14,16,N, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Laji 5, 50m VU T-8,10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 5, 50m VU T-8,10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 5, 50m VU T-8,10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 5, 50m VU T-8,10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:13 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:03 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m VU P-8,10,12,14,16,M, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Otso Jylkkä |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
46.61 |
|
2 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
48.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m VU P-8,10,12,14,16,M, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Laji 6, 50m VU P-8,10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Renat Kuzmin |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
28.51 |
|
2 |
Kirill Polikanov |
2002 |
Poliarnye Zori |
|
|
|
|
|
32.22 |
|
3 |
Yaroslav Kotov |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
32.39 |
|
4 |
Julius Kuitunen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
32.95 |
|
5 |
Jaakko Hietikko |
2002 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
34.21 |
|
6 |
Veeti Taimisto |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
34.22 |
|
7 |
Olli-pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
35.12 |
|
8 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
35.74 |
|
9 |
Maxim Avramenko |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
35.92 |
|
10 |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
36.44 |
|
11 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
36.68 |
|
12 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
36.81 |
|
13 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
37.00 |
|
14 |
Matvei Kovrizhnykh |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
37.06 |
|
15 |
Zahar Derugin |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
40.16 |
|
16 |
Juho Junttila |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
40.46 |
|
17 |
Roope Pesälä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
41.44 |
|
18 |
Leevi Sipilä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
41.77 |
|
19 |
Eemeli Korhonen |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
42.09 |
|
20 |
Olli Halvari |
2002 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
43.34 |
|
- |
Karlo Kilpinen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m VU P-8,10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 6, 50m VU P-8,10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kosti Kaaresvirta |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
27.94 |
|
2 |
Aleksey Schipcov |
1999 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
28.39 |
|
3 |
Joona Korhonen |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
29.96 |
|
4 |
Eemil Kaipainen |
1999 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
|
|
|
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m VU P-8,10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:03 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:19 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
39.88 |
|
2 |
Elisa Husso |
2001 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
|
|
|
41.53 |
|
3 |
Saana Syväniemi |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
44.47 |
|
4 |
Roosa Leinonen |
2001 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
45.97 |
|
5 |
Anni Turunen |
2001 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
|
|
|
50.22 |
|
- |
Olga Filaterova |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:19 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:31 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Murmansk Region Kovdor |
|
|
|
|
|
39.42 |
|
2 |
Magnus Kuitunen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
45.76 |
|
3 |
Aatu Kunnari |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
53.90 |
|
4 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
55.05 |
|
5 |
Paavo Tapio |
2005 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
56.28 |
|
6 |
Otso Kotila |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
58.90 |
|
- |
Aarno Pasanen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Otso Jylkkä |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:31 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:23 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m RU T-14,16,N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Olga Filaterova |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
39.53 |
1:23.81 |
2:08.92 |
|
2:55.25 |
|
2 |
Minja Lukkari |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
41.95 |
1:29.13 |
2:17.38 |
|
3:04.37 |
|
3 |
Anni Niemistö |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
42.39 |
1:32.53 |
2:22.05 |
|
3:08.69 |
|
4 |
Elizaveta Aleksandrova |
2000 |
Murmansk Region Kovdor |
|
42.10 |
1:30.24 |
2:19.58 |
|
3:09.73 |
|
5 |
Elizaveta Parfenova |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
45.21 |
1:36.66 |
2:28.19 |
|
3:17.76 |
|
6 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.84 |
1:38.25 |
2:28.74 |
|
3:19.65 |
|
7 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
48.08 |
1:40.75 |
2:32.92 |
|
3:23.10 |
|
8 |
Saana Syväniemi |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
47.95 |
1:41.70 |
2:36.88 |
|
3:32.21 |
|
9 |
Viveca Meriläinen |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
49.93 |
1:44.28 |
2:38.93 |
|
3:33.87 |
|
10 |
Noora Sipilä |
2002 |
Kempeleen Pyrintö |
|
4:02.22 |
|
|
|
3:41.81 |
|
11 |
Olga Emilia Mattila |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
52.33 |
1:49.80 |
2:45.33 |
|
3:42.66 |
|
12 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
49.67 |
1:47.79 |
2:46.11 |
|
3:43.92 |
|
13 |
Emma Koivusilta |
2001 |
Kempeleen Pyrintö |
|
50.70 |
1:49.30 |
2:48.18 |
|
3:44.61 |
|
14 |
Laura Häkkilä |
2002 |
Tornion Uimaseura |
|
52.36 |
1:50.67 |
2:52.15 |
|
3:52.60 |
|
15 |
Santra Hujanen |
2000 |
Kajaanin Uimaseura |
|
56.95 |
1:59.55 |
3:05.48 |
|
4:09.42 |
|
- |
Senni Keisu |
2001 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m RU T-14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tytti Karjalainen |
1998 |
Oulun Lohet |
|
39.35 |
1:25.58 |
2:13.13 |
|
3:00.97 |
|
2 |
Anna Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.58 |
1:29.61 |
2:16.23 |
|
3:01.82 |
|
3 |
Venla Niemelä |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.97 |
1:33.50 |
2:24.25 |
|
3:15.21 |
|
4 |
Noora Angelva |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
44.20 |
1:35.72 |
2:28.59 |
|
3:18.98 |
|
5 |
Hanna Sivonen |
1999 |
Kajaanin Uimaseura |
|
54.10 |
1:53.71 |
2:56.76 |
|
4:02.22 |
|
6 |
Sini Laasonen |
1999 |
Kempeleen Pyrintö |
|
49.82 |
1:53.55 |
2:59.01 |
|
4:06.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m RU T-14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Kuulasmaa |
1994 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.55 |
1:20.77 |
2:02.69 |
|
2:44.55 |
|
2 |
Nadja Åman |
1996 |
Oulun Lohet |
|
42.16 |
1:28.15 |
2:14.61 |
|
2:59.02 |
|
- |
Siiri Karvosenoja |
1997 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:23 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:41 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m RU P-14,16,M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Artem Morgachev |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
39.39 |
1:24.39 |
2:09.78 |
|
2:52.26 |
|
2 |
Miikka Huotari |
2000 |
Swimming Club Vuokatti |
|
39.20 |
1:24.24 |
2:09.19 |
|
2:53.07 |
|
3 |
Nikita Kramarenko |
2000 |
Murmansk region, Apatity |
|
40.62 |
1:26.23 |
2:11.97 |
|
2:55.33 |
|
4 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.08 |
1:28.78 |
2:17.17 |
|
3:04.83 |
|
5 |
Julius Kuitunen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
41.71 |
1:28.70 |
2:16.62 |
|
3:04.91 |
|
6 |
Antti Hirvonen |
2000 |
Kajaanin Uimaseura |
|
43.14 |
1:35.62 |
2:27.33 |
|
3:20.50 |
|
7 |
Petteri Maijala |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.35 |
1:38.42 |
2:32.11 |
|
3:22.91 |
|
8 |
Joni Ratilainen |
2000 |
Kempeleen Pyrintö |
|
45.99 |
1:38.42 |
2:32.67 |
|
3:26.05 |
|
9 |
Kris Shpotin |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
50.70 |
1:45.79 |
2:42.57 |
|
3:38.43 |
|
10 |
Riku Silvennoinen |
2001 |
Kempeleen Pyrintö |
|
51.20 |
1:48.83 |
2:49.24 |
|
3:47.20 |
|
- |
Atte Kärkkäinen |
2001 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Evgenii Arkhipov |
2003 |
Pomorye |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 Väärä uintisykli (=1 käsiveto, 1 potku), paitsi käännökseen / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Juha Siirilä |
2000 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.5 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Roope Pesälä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (poislukien lähdön / käännöksen jälkeen tuleva) |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m RU P-14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kosti Kaaresvirta |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
37.07 |
1:19.73 |
2:03.12 |
|
2:48.18 |
|
2 |
Juho Laatikainen |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
39.72 |
1:25.44 |
2:11.56 |
|
2:55.54 |
|
3 |
Dmitrii Shelemov |
1999 |
Murmansk Region Kovdor |
|
42.66 |
1:29.15 |
2:16.46 |
|
3:02.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m RU P-14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasperi Kuulasmaa |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.14 |
1:15.82 |
1:56.80 |
|
2:37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:41 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:54 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kaisa Pulkkinen |
2000 |
Tornion Uimaseura |
|
32.53 |
|
|
|
1:09.65 |
|
2 |
Aino Raappana |
2001 |
Oulun Lohet |
|
38.79 |
|
|
|
1:23.99 |
|
3 |
Mariia Eltcova |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
36.59 |
|
|
|
1:24.48 |
|
4 |
Sofia Kashina |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
40.24 |
|
|
|
1:27.41 |
|
5 |
Sofia Ervasti |
2001 |
Oulun Lohet |
|
40.03 |
|
|
|
1:28.67 |
|
6 |
Daria Lusova |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
40.74 |
|
|
|
1:30.39 |
|
7 |
Ada Niskala |
2000 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
41.40 |
|
|
|
1:30.81 |
|
8 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.54 |
|
|
|
1:41.72 |
|
9 |
Saana Syväniemi |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
49.16 |
|
|
|
1:47.51 |
|
- |
Angelica Kuoksa |
2001 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
DNF |
|
- |
Hanna Sarala |
2001 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:54 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
13:02 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
38.16 |
|
|
|
1:22.23 |
|
2 |
Kirill Polikanov |
2002 |
Poliarnye Zori |
|
39.12 |
|
|
|
1:23.10 |
|
3 |
Anton Nazarov |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
39.21 |
|
|
|
1:32.91 |
|
4 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
41.76 |
|
|
|
1:33.41 |
|
5 |
Nikita Ribalko |
2003 |
Murmansk Region Kovdor |
|
43.63 |
|
|
|
1:34.59 |
|
6 |
Zahar Derugin |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
45.15 |
|
|
|
1:40.22 |
|
7 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.06 |
|
|
|
1:44.75 |
|
- |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.65 |
|
|
|
1:10.03 |
|
2 |
Egor Abalimov |
2001 |
Murmansk Region Kovdor |
|
35.21 |
|
|
|
1:19.54 |
|
3 |
Leevi Kärnä |
2001 |
Kajaanin Uimaseura |
|
38.58 |
|
|
|
1:25.67 |
|
4 |
Ville-Veikko Valkeasuo |
2000 |
Kajaanin Uimaseura |
|
38.32 |
|
|
|
1:26.16 |
|
5 |
Petteri Maijala |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.54 |
|
|
|
1:28.81 |
|
6 |
Kris Shpotin |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.71 |
|
|
|
1:30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.32 |
|
|
|
1:13.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m PU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
13:02 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:12 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 4X50m SKU P12/T11, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:12 |
|
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:13 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 4X50m SKU P16/T15, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Apatity mix 1 |
1998 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
2:15.17 |
|
|
Renat Kuzmin |
2002 |
|
|
33.05 |
|
|
|
33.05 |
|
|
Olga Filaterova |
2001 |
|
|
36.05 |
|
|
|
1:09.10 |
|
|
Aleksey Schipcov |
1999 |
|
|
34.21 |
|
|
|
1:43.31 |
|
|
Mariia Eltcova |
2001 |
|
|
31.86 |
|
|
|
2:15.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Apatity mix2 |
1998 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
2:25.29 |
|
|
Sofia Kashina |
2001 |
|
|
40.70 |
|
|
|
40.70 |
|
|
Artem Morgachev |
2001 |
|
|
36.48 |
|
|
|
1:17.18 |
|
|
Nikita Kramarenko |
2000 |
|
|
32.91 |
|
|
|
1:50.09 |
|
|
Daria Lusova |
2001 |
|
|
35.20 |
|
|
|
2:25.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
SCR seka [1998] |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
2:29.31 |
|
|
Saana Syväniemi |
2001 |
|
|
44.06 |
|
|
|
44.06 |
|
|
Juho Röytiö |
1998 |
|
|
34.90 |
|
|
|
1:18.96 |
|
|
Petteri Maijala |
2001 |
|
|
36.68 |
|
|
|
1:55.64 |
|
|
Ronja Nätynki |
2002 |
|
|
33.67 |
|
|
|
2:29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
KaUS seka [1998] |
1998 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
|
|
|
2:44.07 |
|
|
Santra Hujanen |
2000 |
|
|
47.33 |
|
|
|
47.33 |
|
|
Antti Hirvonen |
2000 |
|
|
40.74 |
|
|
|
1:28.07 |
|
|
Ville-Veikko Valkeasuo |
2000 |
|
|
37.96 |
|
|
|
2:06.03 |
|
|
Hanna Sivonen |
1999 |
|
|
38.04 |
|
|
|
2:44.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
KemPy seka 3 |
1998 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
2:56.50 |
|
|
Aleksi Viljas |
2000 |
|
|
49.67 |
|
|
|
49.67 |
|
|
Noora Sipilä |
2002 |
|
|
44.90 |
|
|
|
1:34.57 |
|
|
Roosa Leinonen |
2001 |
|
|
25.23 |
|
|
|
1:59.80 |
|
|
Riku Silvennoinen |
2001 |
|
|
56.70 |
|
|
|
2:56.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
SCR seka [1999] II |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 10.11 Vaihtorikko |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:13 |
|
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:16 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 25m SU T-8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
Laji 15, 25m SU T-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:16 |
|
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:18 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 25m SU P-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:18 |
|
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:49 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 200m VU T-14,16,N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mariia Eltcova |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
35.89 |
1:16.22 |
1:56.52 |
|
2:37.59 |
|
2 |
Aino Raappana |
2001 |
Oulun Lohet |
|
38.39 |
1:20.95 |
2:02.77 |
|
2:41.50 |
|
3 |
Sofia Kashina |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
36.91 |
1:18.31 |
2:00.75 |
|
2:41.72 |
|
4 |
Anni Niemistö |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
37.27 |
1:20.49 |
2:03.02 |
|
2:42.27 |
|
5 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.30 |
1:21.29 |
2:04.18 |
|
2:42.68 |
|
6 |
Sofia Ervasti |
2001 |
Oulun Lohet |
|
38.01 |
1:21.06 |
2:04.46 |
|
2:45.74 |
|
7 |
Iina Elorinne |
2002 |
Kempeleen Pyrintö |
|
39.42 |
1:23.13 |
2:06.66 |
|
2:46.26 |
|
8 |
Pinja Taskila |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
38.41 |
1:21.46 |
2:05.61 |
|
2:47.21 |
|
9 |
Aada Sulasalmi |
2002 |
Kemijärven Kaiku |
|
39.29 |
1:23.19 |
2:06.43 |
|
2:49.70 |
|
10 |
Viveca Meriläinen |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
39.58 |
1:23.51 |
2:07.72 |
|
2:50.06 |
|
11 |
Hilla Saastamoinen |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
39.74 |
1:24.95 |
2:11.04 |
|
2:53.71 |
|
12 |
Saana Syväniemi |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.19 |
1:26.52 |
2:14.68 |
|
3:01.11 |
|
13 |
Emma Koivusilta |
2001 |
Kempeleen Pyrintö |
|
40.88 |
1:27.57 |
2:16.05 |
|
3:01.46 |
|
14 |
Iida Saraniemi |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
40.38 |
1:27.79 |
2:16.17 |
|
3:05.28 |
|
15 |
Sikuriina Länkinen |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.49 |
1:28.74 |
2:20.00 |
|
3:09.27 |
|
16 |
Roosa Leinonen |
2001 |
Kempeleen Pyrintö |
|
43.47 |
1:32.53 |
2:22.38 |
|
3:10.28 |
|
17 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.98 |
1:32.69 |
2:24.81 |
|
3:12.73 |
|
18 |
Iiris Jurmu |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
42.79 |
1:33.77 |
2:27.30 |
|
3:17.68 |
|
19 |
Vilja Peltokorpi |
2004 |
Kempeleen Pyrintö |
|
45.24 |
1:36.60 |
2:28.61 |
|
3:20.02 |
|
20 |
Alevtina Lebedeva |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
41.63 |
1:34.26 |
2:32.53 |
|
3:27.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 200m VU T-14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.91 |
1:07.03 |
1:42.93 |
|
2:17.42 |
|
2 |
Malla Huusko |
1999 |
Oulun Uinti 1906 |
|
32.01 |
1:07.86 |
1:44.79 |
|
2:21.02 |
|
3 |
Venla Niemelä |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.95 |
1:12.16 |
1:50.65 |
|
2:28.22 |
|
4 |
Jemina Pesonen |
1998 |
Oulun Uinti 1906 |
|
33.48 |
1:11.00 |
1:50.40 |
|
2:29.08 |
|
5 |
Noora Angelva |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
32.60 |
1:12.09 |
1:52.54 |
|
2:33.21 |
|
6 |
Riina Huotari |
1998 |
Swimming Club Vuokatti |
|
38.70 |
1:20.84 |
2:05.41 |
|
2:47.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 200m VU T-14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Kuulasmaa |
1994 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.31 |
1:05.57 |
1:40.23 |
|
2:13.90 |
|
2 |
Sini Niemi |
1993 |
Tornion Uimaseura |
|
31.60 |
1:05.65 |
1:40.38 |
|
2:14.28 |
|
3 |
Siiri Karvosenoja |
1997 |
Oulun Lohet |
|
31.27 |
1:08.16 |
1:47.06 |
|
2:26.46 |
|
4 |
Jutta Kesti |
1996 |
Kajaanin Uimaseura |
|
34.44 |
1:14.01 |
1:55.25 |
|
2:34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:49 |
|
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
18:11 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m VU P-14,16,M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Miikka Huotari |
2000 |
Swimming Club Vuokatti |
|
31.00 |
1:05.55 |
1:41.26 |
|
2:15.08 |
|
2 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.02 |
1:06.20 |
1:42.43 |
|
2:16.08 |
|
3 |
Egor Abalimov |
2001 |
Murmansk Region Kovdor |
|
32.30 |
1:09.42 |
1:48.60 |
|
2:25.44 |
|
4 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
33.20 |
1:10.87 |
1:48.99 |
|
2:26.33 |
|
5 |
Kirill Olshanikov |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
33.93 |
1:13.07 |
1:50.87 |
|
2:27.28 |
|
6 |
Kirill Volisov |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
33.34 |
1:11.59 |
1:51.52 |
|
2:27.64 |
|
7 |
Joni Ratilainen |
2000 |
Kempeleen Pyrintö |
|
33.36 |
1:11.34 |
1:51.02 |
|
2:27.75 |
|
8 |
Eetu Elorinne |
2000 |
Kempeleen Pyrintö |
|
34.75 |
1:14.30 |
1:55.19 |
|
2:32.74 |
|
9 |
Valeriy Barannikov |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
35.93 |
1:16.64 |
1:59.96 |
|
2:40.23 |
|
10 |
Petteri Maijala |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.21 |
1:18.56 |
2:02.14 |
|
2:42.16 |
|
11 |
Denis Emelianov |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
36.46 |
1:20.01 |
2:03.37 |
|
2:44.04 |
|
12 |
Leevi Kärnä |
2001 |
Kajaanin Uimaseura |
|
38.31 |
1:21.51 |
2:06.66 |
|
2:45.46 |
|
13 |
Jaakko Hietikko |
2002 |
Kempeleen Pyrintö |
|
37.93 |
1:21.50 |
2:06.51 |
|
2:46.69 |
|
14 |
Yaroslav Kotov |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
35.03 |
1:18.02 |
2:04.35 |
|
2:49.36 |
|
15 |
Kris Shpotin |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.14 |
1:23.37 |
2:06.32 |
|
2:52.67 |
|
16 |
Juha Siirilä |
2000 |
Oulun Lohet |
|
37.82 |
1:21.02 |
2:54.51 |
|
2:54.51 |
|
17 |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.31 |
1:25.36 |
2:12.47 |
|
2:56.41 |
|
18 |
Juho Haataja |
2000 |
Oulun Lohet |
|
41.19 |
1:28.67 |
2:17.42 |
|
3:01.90 |
|
19 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.38 |
1:29.91 |
2:17.18 |
|
3:04.57 |
|
20 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.23 |
1:30.12 |
2:20.31 |
|
3:04.99 |
|
21 |
Riku Silvennoinen |
2001 |
Kempeleen Pyrintö |
|
44.07 |
1:34.78 |
2:26.46 |
|
3:16.65 |
|
22 |
Aleksi Viljas |
2000 |
Kempeleen Pyrintö |
|
44.92 |
1:35.89 |
2:30.39 |
|
3:20.97 |
|
23 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.87 |
2:37.10 |
3:31.64 |
|
3:31.64 |
|
24 |
Roope Pesälä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
47.49 |
1:43.76 |
2:39.31 |
|
3:32.44 |
|
25 |
Juho Junttila |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.45 |
1:36.12 |
3:33.22 |
|
3:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m VU P-14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juho Laatikainen |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
30.66 |
1:05.64 |
1:40.04 |
|
2:11.59 |
|
2 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
30.07 |
1:04.33 |
1:39.53 |
|
2:12.68 |
|
3 |
Kosti Kaaresvirta |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
31.46 |
1:07.47 |
1:43.59 |
|
2:17.87 |
|
4 |
Eemil Kaipainen |
1999 |
Kajaanin Uimaseura |
|
35.43 |
1:17.13 |
2:00.27 |
|
2:41.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m VU P-14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tapio Uusitalo |
1995 |
Tornion Uimaseura |
|
28.01 |
58.54 |
1:29.76 |
|
2:01.22 |
|
2 |
Kasperi Kuulasmaa |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
29.00 |
1:02.15 |
1:36.35 |
|
2:09.92 |
|
3 |
Aleksanteri Järvinen |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
29.21 |
1:02.52 |
1:36.77 |
|
2:11.58 |
|
4 |
Aleksei Eremin |
1997 |
Murmansk region, Apatity |
|
30.15 |
1:04.73 |
1:39.53 |
|
2:12.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
18:11 |
|
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
18:26 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 19, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 19, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Venla Niemelä |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
34.58 |
|
|
|
1:10.82 |
|
2 |
Anna Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.28 |
|
|
|
1:11.93 |
|
3 |
Noora Angelva |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.10 |
|
|
|
1:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m SU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Kuulasmaa |
1994 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
34.03 |
|
|
|
1:09.57 |
|
2 |
Niina Pelkonen |
1997 |
Oulun Lohet |
|
37.15 |
|
|
|
1:17.97 |
|
3 |
Olga Shilova |
1997 |
Murmansk Region Kovdor |
|
36.00 |
|
|
|
1:19.10 |
|
4 |
Enni Heikkinen |
1997 |
Kajaanin Uimaseura |
|
41.47 |
|
|
|
1:23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
18:26 |
|
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
18:40 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Renat Kuzmin |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
33.88 |
|
|
|
1:09.10 |
|
2 |
Veeti Taimisto |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
40.81 |
|
|
|
1:26.41 |
|
3 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
44.98 |
|
|
|
1:29.81 |
|
4 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.70 |
|
|
|
1:31.15 |
|
5 |
Olli-pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
44.91 |
|
|
|
1:31.47 |
|
6 |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
45.24 |
|
|
|
1:32.97 |
|
7 |
Leevi Sipilä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
47.31 |
|
|
|
1:35.68 |
|
8 |
Eemeli Korhonen |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
52.14 |
|
|
|
1:45.94 |
|
9 |
Matvei Kovrizhnykh |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
51.31 |
|
|
|
1:46.20 |
|
10 |
Otso Jylkkä |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
55.39 |
|
|
|
1:55.12 |
|
11 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
56.51 |
|
|
|
1:55.33 |
|
- |
Aarno Pasanen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Olli Halvari |
2002 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Zahar Derugin |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
33.96 |
|
|
|
1:10.44 |
|
2 |
Miikka Huotari |
2000 |
Swimming Club Vuokatti |
|
35.04 |
|
|
|
1:10.73 |
|
3 |
Petteri Maijala |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.46 |
|
|
|
1:27.78 |
|
4 |
Aleksi Viljas |
2000 |
Kempeleen Pyrintö |
|
53.50 |
|
|
|
1:49.66 |
|
- |
Kris Shpotin |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juho Herva |
1998 |
Oulun Lohet |
|
33.02 |
|
|
|
1:07.88 |
|
2 |
Joona Korhonen |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
37.11 |
|
|
|
1:16.25 |
|
- |
Aleksey Schipcov |
1999 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m SU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
18:40 |
|
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
19:19 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 21, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 21, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 21, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 21, 50m RU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
19:19 |
|
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
19:33 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m RU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Magnus Kuitunen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
46.29 |
|
2 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Murmansk Region Kovdor |
|
|
|
|
|
46.59 |
|
3 |
Vili Rantasuo |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
52.45 |
|
4 |
Paavo Tapio |
2005 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
59.78 |
|
5 |
Alex Kortesalmi |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
1:03.60 |
|
- |
Otso Kotila |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m RU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Julius Kuitunen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
39.56 |
|
2 |
Valtteri Taskinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
40.73 |
|
3 |
Anton Nazarov |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
41.88 |
|
4 |
Maxim Avramenko |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
42.42 |
|
5 |
Evgenii Arkhipov |
2003 |
Pomorye |
|
|
|
|
|
44.60 |
|
6 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
47.06 |
|
7 |
Olli Halvari |
2002 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
51.40 |
|
8 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
51.92 |
|
9 |
Leevi Sipilä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
56.87 |
|
10 |
Roope Pesälä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
57.53 |
|
11 |
Eemeli Korhonen |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
59.52 |
|
- |
Karlo Kilpinen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
DNS |
|
- |
Nikita Ribalko |
2003 |
Murmansk Region Kovdor |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.1 Perhosuinnin potku ennen käsivedon alkamista |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m RU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 22, 50m RU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 22, 50m RU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
19:33 |
|
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
19:53 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 400m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Henna Hökkä |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:13.29 |
2:31.98 |
3:49.70 |
|
5:05.75 |
|
2 |
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
1:16.25 |
2:39.60 |
4:04.21 |
|
5:25.15 |
|
3 |
Petra Ansaranta |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:19.52 |
2:45.14 |
4:09.75 |
|
5:31.68 |
|
4 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:25.71 |
2:58.05 |
4:31.75 |
|
5:56.81 |
|
5 |
Aada Heiskanen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:25.23 |
2:59.75 |
4:34.65 |
|
6:06.00 |
|
6 |
Malla Juutinen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
2:20.98 |
5:34.12 |
|
|
6:19.75 |
|
7 |
Clara-sophie Scheib |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:27.50 |
3:08.31 |
4:49.48 |
|
6:27.30 |
|
8 |
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:32.38 |
3:11.64 |
4:53.18 |
|
6:33.48 |
|
9 |
Inka Lytz |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:37.06 |
3:20.57 |
5:06.44 |
|
6:40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 400m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kaisa Pulkkinen |
2000 |
Tornion Uimaseura |
|
1:08.95 |
2:26.04 |
3:47.54 |
|
5:11.04 |
|
2 |
Olga Filaterova |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:12.92 |
2:37.00 |
4:01.68 |
|
5:23.99 |
|
3 |
Mariia Eltcova |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:18.87 |
2:44.20 |
4:12.05 |
|
5:34.32 |
|
4 |
Sofia Kashina |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:19.19 |
2:44.87 |
4:12.05 |
|
5:38.63 |
|
5 |
Aino Raappana |
2001 |
Oulun Lohet |
|
1:22.78 |
2:49.71 |
4:16.82 |
|
5:39.81 |
|
6 |
Daria Lusova |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:22.02 |
2:51.54 |
4:21.85 |
|
5:49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 400m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Kuulasmaa |
1994 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:07.78 |
2:20.02 |
3:33.17 |
|
4:44.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
19:53 |
|
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
20:07 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 400m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Polikanov |
2002 |
Poliarnye Zori |
|
1:16.04 |
2:38.84 |
4:01.39 |
|
5:20.71 |
|
2 |
Olli-pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:22.10 |
2:52.18 |
4:23.49 |
|
5:48.02 |
|
3 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:22.26 |
2:53.35 |
4:24.33 |
|
5:54.35 |
|
4 |
Maxim Avramenko |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:22.37 |
2:53.23 |
4:27.13 |
|
5:58.93 |
|
5 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:32.99 |
3:15.09 |
4:57.85 |
|
6:31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 400m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Volisov |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:15.51 |
2:35.20 |
3:53.28 |
|
5:06.68 |
|
2 |
Kirill Olshanikov |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:15.87 |
2:36.19 |
3:57.24 |
|
5:15.70 |
|
3 |
Joni Ratilainen |
2000 |
Kempeleen Pyrintö |
|
1:15.37 |
2:37.95 |
4:00.84 |
|
5:20.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 400m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Dmitrii Shelemov |
1999 |
Murmansk Region Kovdor |
|
1:15.37 |
2:38.70 |
4:02.02 |
|
5:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
20:07 |
|
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:08 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 4X50m VU T-12,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 25, 4X50m VU T-12,N, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:08 |
|
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:12 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 4X50m VU P-12,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Apatity Boys |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
2:28.65 |
|
|
Nikita Chirkunov |
2003 |
|
|
34.81 |
|
|
|
34.81 |
|
|
Denis Emelianov |
2002 |
|
|
33.68 |
|
|
|
1:08.49 |
|
|
Yaroslav Kotov |
2002 |
|
|
32.69 |
|
|
|
1:41.18 |
|
|
Renat Kuzmin |
2002 |
|
|
47.47 |
|
|
|
2:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 4X50m VU P-12,M, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Apatity Men 1 |
1995 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
1:55.04 |
|
|
Aleksey Schipcov |
1999 |
|
|
27.99 |
|
|
|
27.99 |
|
|
Kirill Olshanikov |
2001 |
|
|
30.96 |
|
|
|
58.95 |
|
|
Aleksei Eremin |
1997 |
|
|
25.92 |
|
|
|
1:24.87 |
|
|
Kirill Volisov |
2001 |
|
|
30.17 |
|
|
|
1:55.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
SCR miehet |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:55.57 |
|
|
Juho Röytiö |
1998 |
|
|
27.35 |
|
|
|
27.35 |
|
|
Artturi Rantala |
1996 |
|
|
25.83 |
|
|
|
53.18 |
|
|
Benjamin Paloniemi |
1997 |
|
|
27.28 |
|
|
|
1:20.46 |
|
|
Kris Shpotin |
2001 |
|
|
35.11 |
|
|
|
1:55.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Apatity Men 2 |
1995 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
2:10.04 |
|
|
Artem Morgachev |
2001 |
|
|
30.66 |
|
|
|
30.66 |
|
|
Nikita Kramarenko |
2000 |
|
|
30.78 |
|
|
|
1:01.44 |
|
|
Valeriy Barannikov |
2001 |
|
|
33.25 |
|
|
|
1:34.69 |
|
|
Maxim Avramenko |
2002 |
|
|
35.35 |
|
|
|
2:10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
KaUS miehet [1915] |
2000 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
|
|
|
2:16.29 |
|
|
Antti Hirvonen |
2000 |
|
|
34.29 |
|
|
|
34.29 |
|
|
Atte Kärkkäinen |
2001 |
|
|
37.97 |
|
|
|
1:12.26 |
|
|
Leevi Kärnä |
2001 |
|
|
32.54 |
|
|
|
1:44.80 |
|
|
Ville-Veikko Valkeasuo |
2000 |
|
|
31.49 |
|
|
|
2:16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
SCR miehet II |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 10.11 Vaihtorikko |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:12 |
|
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:15 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 25m RU T-8,10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alekxandra Sverchkova |
2006 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
27.97 |
|
2 |
Pinja Junttari |
2006 |
Tornion Uimaseura |
|
|
|
|
|
28.04 |
|
3 |
Emma Olivia Mattila |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
30.56 |
|
- |
Anna Kortesalmi |
2006 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (poislukien lähdön / käännöksen jälkeen tuleva) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 25m RU T-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:15 |
|
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:18 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 25m RU P-8,10, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:18 |
|
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:25 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 400m SKU T-14,16,N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Kashina |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:29.19 |
3:06.57 |
4:54.39 |
|
6:19.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 400m SKU T-14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Niina Pelkonen |
1997 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:25 |
|
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:38 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 30, 400m SKU P-14,16,M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Miikka Huotari |
2000 |
Swimming Club Vuokatti |
|
1:16.37 |
2:37.44 |
4:06.56 |
|
5:18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 30, 400m SKU P-14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Dmitrii Shelemov |
1999 |
Murmansk Region Kovdor |
|
1:29.91 |
3:03.67 |
4:40.68 |
|
6:02.44 |
|
- |
Juho Laatikainen |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:38 |
|
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:06 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 31, 100m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 31, 100m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 31, 100m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 31, 100m VU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Linda Luoma-Kyyny |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
29.45 |
|
|
|
1:02.18 |
|
2 |
Anastasia Klochkova |
1997 |
Murmansk region, Apatity |
|
29.63 |
|
|
|
1:02.36 |
|
3 |
Sini Niemi |
1993 |
Tornion Uimaseura |
|
30.55 |
|
|
|
1:02.65 |
|
4 |
Enni Hukka |
1997 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
30.83 |
|
|
|
1:04.46 |
|
5 |
Janna Juntura |
1995 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.23 |
|
|
|
1:05.86 |
|
6 |
Jutta Kesti |
1996 |
Kajaanin Uimaseura |
|
33.47 |
|
|
|
1:08.90 |
|
7 |
Enni Heikkinen |
1997 |
Kajaanin Uimaseura |
|
36.45 |
|
|
|
1:14.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:06 |
|
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:22 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 100m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Renat Kuzmin |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
29.52 |
|
|
|
1:02.36 |
|
2 |
Kirill Polikanov |
2002 |
Poliarnye Zori |
|
34.72 |
|
|
|
1:10.63 |
|
3 |
Anton Nazarov |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
34.08 |
|
|
|
1:11.05 |
|
4 |
Jaakko Hietikko |
2002 |
Kempeleen Pyrintö |
|
36.13 |
|
|
|
1:14.84 |
|
5 |
Olli-pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
36.34 |
|
|
|
1:15.00 |
|
6 |
Denis Emelianov |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
36.57 |
|
|
|
1:15.86 |
|
7 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
36.60 |
|
|
|
1:16.13 |
|
8 |
Yaroslav Kotov |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
35.11 |
|
|
|
1:16.18 |
|
9 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
37.85 |
|
|
|
1:17.97 |
|
10 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.12 |
|
|
|
1:19.92 |
|
11 |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.07 |
|
|
|
1:20.61 |
|
12 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.68 |
|
|
|
1:22.08 |
|
13 |
Leevi Sipilä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
43.03 |
|
|
|
1:30.33 |
|
14 |
Eemeli Korhonen |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
44.14 |
|
|
|
1:31.61 |
|
15 |
Juho Junttila |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.47 |
|
|
|
1:31.90 |
|
16 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.41 |
|
|
|
1:32.00 |
|
17 |
Alex Kortesalmi |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
43.58 |
|
|
|
1:33.72 |
|
18 |
Lari-luukas Virtanen |
2004 |
Kempeleen Pyrintö |
|
44.74 |
|
|
|
1:35.17 |
|
19 |
Aatu Kunnari |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
45.97 |
|
|
|
1:38.92 |
|
20 |
Otso Jylkkä |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
48.05 |
|
|
|
1:44.41 |
|
21 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
50.78 |
|
|
|
1:48.94 |
|
22 |
Aarno Pasanen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
51.07 |
|
|
|
1:52.84 |
|
- |
Veeti Taimisto |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 100m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 32, 100m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
28.01 |
|
|
|
58.89 |
|
2 |
Aleksey Schipcov |
1999 |
Murmansk region, Apatity |
|
31.25 |
|
|
|
1:04.06 |
|
3 |
Joona Korhonen |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
31.18 |
|
|
|
1:05.92 |
|
4 |
Eemil Kaipainen |
1999 |
Kajaanin Uimaseura |
|
33.55 |
|
|
|
1:10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 100m VU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tapio Uusitalo |
1995 |
Tornion Uimaseura |
|
26.42 |
|
|
|
55.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:22 |
|
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:30 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 33, 100m RU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 33, 100m RU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Olga Filaterova |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
38.13 |
|
|
|
1:22.40 |
|
2 |
Elizaveta Aleksandrova |
2000 |
Murmansk Region Kovdor |
|
40.98 |
|
|
|
1:27.36 |
|
3 |
Senni Keisu |
2001 |
Oulun Lohet |
|
41.51 |
|
|
|
1:29.48 |
|
4 |
Anni Niemistö |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
41.85 |
|
|
|
1:29.95 |
|
5 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
44.59 |
|
|
|
1:35.10 |
|
6 |
Saana Syväniemi |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
47.65 |
|
|
|
1:41.31 |
|
7 |
Heini Niva |
2001 |
Muhoksen Voitto |
|
47.88 |
|
|
|
1:44.02 |
|
8 |
Santra Hujanen |
2000 |
Kajaanin Uimaseura |
|
54.36 |
|
|
|
1:54.78 |
|
9 |
Anni Turunen |
2001 |
Kajaanin Uimaseura |
|
1:01.40 |
|
|
|
2:07.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 33, 100m RU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 33, 100m RU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:30 |
|
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:42 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 100m RU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maxim Avramenko |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
42.71 |
|
|
|
1:31.55 |
|
2 |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
53.19 |
|
|
|
1:52.63 |
|
3 |
Roope Pesälä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
58.09 |
|
|
|
1:59.66 |
|
4 |
Leevi Sipilä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
57.47 |
|
|
|
2:00.15 |
|
5 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
57.08 |
|
|
|
2:02.37 |
|
6 |
Otso Kotila |
2004 |
Oulun Lohet |
|
1:02.45 |
|
|
|
2:12.16 |
|
- |
Evgenii Arkhipov |
2003 |
Pomorye |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 Väärä uintisykli (=1 käsiveto, 1 potku), paitsi käännökseen / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Olli Halvari |
2002 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 100m RU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Miikka Huotari |
2000 |
Swimming Club Vuokatti |
|
35.40 |
|
|
|
1:15.90 |
|
2 |
Nikita Kramarenko |
2000 |
Murmansk region, Apatity |
|
37.99 |
|
|
|
1:20.23 |
|
3 |
Artem Morgachev |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
37.58 |
|
|
|
1:20.30 |
|
4 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.01 |
|
|
|
1:25.41 |
|
5 |
Onni Kartimo |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.46 |
|
|
|
1:26.47 |
|
6 |
Petteri Maijala |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.89 |
|
|
|
1:30.10 |
|
7 |
Antti Hirvonen |
2000 |
Kajaanin Uimaseura |
|
42.96 |
|
|
|
1:30.25 |
|
8 |
Janne Tyni |
2000 |
Oulun Lohet |
|
45.25 |
|
|
|
1:35.80 |
|
9 |
Valeriy Barannikov |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
45.97 |
|
|
|
1:37.58 |
|
10 |
Juha Siirilä |
2000 |
Oulun Lohet |
|
47.30 |
|
|
|
1:43.84 |
|
11 |
Kris Shpotin |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
50.03 |
|
|
|
1:45.55 |
|
12 |
Riku Silvennoinen |
2001 |
Kempeleen Pyrintö |
|
51.44 |
|
|
|
1:49.29 |
|
13 |
Juho Haataja |
2000 |
Oulun Lohet |
|
51.74 |
|
|
|
1:51.03 |
|
- |
Atte Kärkkäinen |
2001 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 100m RU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kosti Kaaresvirta |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
36.30 |
|
|
|
1:15.65 |
|
2 |
Juho Laatikainen |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
39.08 |
|
|
|
1:22.80 |
|
3 |
Dmitrii Shelemov |
1999 |
Murmansk Region Kovdor |
|
41.03 |
|
|
|
1:25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:42 |
|
Tulokset Laji 35 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 35 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
13:12 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 35, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 35, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 35, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 35, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 35, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sini Niemi |
1993 |
Tornion Uimaseura |
|
|
|
|
|
30.70 |
|
2 |
Linda Luoma-Kyyny |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
30.76 |
|
3 |
Anastasia Klochkova |
1997 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
31.66 |
|
4 |
Niina Pelkonen |
1997 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
31.76 |
|
5 |
Enni Hukka |
1997 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
31.98 |
|
6 |
Milla Lackman |
1997 |
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
35.21 |
|
7 |
Olga Shilova |
1997 |
Murmansk Region Kovdor |
|
|
|
|
|
35.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
13:12 |
|
Tulokset Laji 36 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 36 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
13:24 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 36, 50m PU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Murmansk Region Kovdor |
|
|
|
|
|
36.97 |
|
- |
Aatu Kunnari |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DNS |
|
- |
Alex Kortesalmi |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 36, 50m PU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
39.82 |
|
2 |
Olli-pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
40.14 |
|
3 |
Nikita Ribalko |
2003 |
Murmansk Region Kovdor |
|
|
|
|
|
40.41 |
|
4 |
Jaakko Hietikko |
2002 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
43.56 |
|
5 |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
44.61 |
|
6 |
Matvei Kovrizhnykh |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
47.85 |
|
7 |
Eemeli Korhonen |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
53.33 |
|
8 |
Roope Pesälä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
54.21 |
|
- |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 36, 50m PU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 36, 50m PU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eemil Kaipainen |
1999 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
|
|
|
38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 36, 50m PU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
13:24 |
|
Tulokset Laji 37 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 37 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
13:27 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 37, 200m SU T-14,16,N, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.50 |
1:30.02 |
2:16.46 |
|
2:58.99 |
|
2 |
Aino Raappana |
2001 |
Oulun Lohet |
|
44.83 |
1:31.51 |
2:18.01 |
|
3:01.43 |
|
3 |
Elizaveta Parfenova |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
45.09 |
1:34.00 |
2:23.86 |
|
3:10.51 |
|
4 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
48.09 |
1:39.54 |
2:31.29 |
|
3:18.67 |
|
5 |
Saana Syväniemi |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
48.47 |
1:39.83 |
2:31.85 |
|
3:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 37, 200m SU T-14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Noora Angelva |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.86 |
1:22.51 |
2:07.51 |
|
2:50.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
13:27 |
|
Tulokset Laji 38 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 38 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
13:36 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 38, 200m SU P-14,16,M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Miikka Huotari |
2000 |
Swimming Club Vuokatti |
|
35.88 |
1:14.88 |
1:54.03 |
|
2:29.96 |
|
2 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.49 |
1:15.62 |
1:56.17 |
|
2:35.32 |
|
3 |
Onni Kartimo |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.52 |
1:18.44 |
2:00.05 |
|
2:41.18 |
|
4 |
Petteri Maijala |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
44.33 |
1:32.75 |
2:20.88 |
|
3:05.50 |
|
5 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
46.91 |
1:37.63 |
2:28.55 |
|
3:15.78 |
|
6 |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
47.32 |
1:39.56 |
2:32.29 |
|
3:22.15 |
|
- |
Kris Shpotin |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
13:36 |
|
Tulokset Laji 39 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 39 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
14:20 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 39, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 39, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Olga Filaterova |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
1:18.87 |
|
2 |
Sofia Kashina |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
1:20.25 |
|
3 |
Mariia Eltcova |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
1:21.75 |
|
4 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:22.43 |
|
5 |
Elisa Husso |
2001 |
Kajaanin Uimaseura |
|
38.15 |
|
|
|
1:23.21 |
|
6 |
Anni Niemistö |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
1:26.14 |
|
7 |
Daria Lusova |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
1:28.24 |
|
8 |
Almiina Ketola |
2001 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
1:33.97 |
|
9 |
Saana Syväniemi |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:34.93 |
|
10 |
Emma Koivusilta |
2001 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
1:36.70 |
|
11 |
Netta Kolistaja |
2001 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
1:37.54 |
|
12 |
Roosa Leinonen |
2001 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
1:39.90 |
|
13 |
Heini Niva |
2001 |
Muhoksen Voitto |
|
|
|
|
|
1:44.58 |
|
- |
Viveca Meriläinen |
2001 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.5 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 39, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
Laji 39, 100m SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
14:20 |
|
Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
14:25 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 40, 100m SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Renat Kuzmin |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
33.47 |
|
|
|
1:12.35 |
|
2 |
Yaroslav Kotov |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
37.60 |
|
|
|
1:21.88 |
|
3 |
Anton Nazarov |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
41.62 |
|
|
|
1:23.74 |
|
4 |
Denis Emelianov |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
40.53 |
|
|
|
1:27.04 |
|
5 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
41.38 |
|
|
|
1:28.63 |
|
6 |
Nikita Ribalko |
2003 |
Murmansk Region Kovdor |
|
41.46 |
|
|
|
1:29.88 |
|
7 |
Jaakko Hietikko |
2002 |
Kempeleen Pyrintö |
|
43.62 |
|
|
|
1:30.70 |
|
8 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.77 |
|
|
|
1:31.03 |
|
9 |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.63 |
|
|
|
1:31.32 |
|
10 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.42 |
|
|
|
1:31.55 |
|
11 |
Zahar Derugin |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
44.39 |
|
|
|
1:39.37 |
|
12 |
Eemeli Korhonen |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
51.40 |
|
|
|
1:48.44 |
|
13 |
Aatu Kunnari |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
52.54 |
|
|
|
1:51.12 |
|
- |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DNF |
|
- |
Juho Junttila |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.5 Jalkaterä sisäänpäin potkussa |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Leevi Sipilä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.5 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Olli Halvari |
2002 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, 100m SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
32.63 |
|
|
|
1:12.08 |
|
2 |
Egor Abalimov |
2001 |
Murmansk Region Kovdor |
|
1:13.52 |
|
|
|
1:13.52 |
|
3 |
Nikita Kramarenko |
2000 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:13.74 |
|
|
|
1:13.74 |
|
4 |
Onni Kartimo |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
1:14.69 |
|
|
|
1:14.69 |
|
5 |
Eetu Elorinne |
2000 |
Kempeleen Pyrintö |
|
38.21 |
|
|
|
1:21.04 |
|
6 |
Petteri Maijala |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.27 |
|
|
|
1:21.75 |
|
7 |
Joni Ratilainen |
2000 |
Kempeleen Pyrintö |
|
38.81 |
|
|
|
1:22.36 |
|
8 |
Valeriy Barannikov |
2001 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
1:29.60 |
|
9 |
Kris Shpotin |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
1:32.25 |
|
10 |
Juha Siirilä |
2000 |
Oulun Lohet |
|
47.96 |
|
|
|
1:35.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, 100m SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juho Herva |
1998 |
Oulun Lohet |
|
29.08 |
|
|
|
1:04.74 |
|
2 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
31.36 |
|
|
|
1:09.42 |
|
3 |
Kosti Kaaresvirta |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
1:11.50 |
|
4 |
Aleksey Schipcov |
1999 |
Murmansk region, Apatity |
|
1:17.44 |
|
|
|
1:17.44 |
|
5 |
Joona Korhonen |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
1:18.85 |
|
|
|
1:18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, 100m SKU P-12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aleksanteri Järvinen |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
27.92 |
|
|
|
1:00.62 |
|
2 |
Aleksei Eremin |
1997 |
Murmansk region, Apatity |
|
31.22 |
|
|
|
1:07.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
14:25 |
|