2020-02-19   17:15:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2014 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  01 marraskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  11:01   
  Järjestäjä  HaHe/KemPy/OuLo/OU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 marraskuu 2014         
 
 
Laji 3, T-11,12 100m Vapaauinti, Loppukilpailut 11 v 
T11 LRIKM-ennätys Erja Lauttajärvi, TaUs, 1:03,74 1992 
T12 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi, 59,68 2011 
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laura Lahtinen  2003    485  30.30        1:04.90   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Henna Hökkä  2003    454  32.06        1:06.34   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Madeleine Hiltunen  2003    429  32.05        1:07.61   
  Oulun Lohet                   
                     
Roosa Kärkkäinen  2003    405  33.07        1:08.93   
  Oulun Lohet                   
                     
Venla Säntti  2003    339  34.81        1:13.11   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Minja Lukkari  2003    324  35.41        1:14.22   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Martta Nygård  2003    321  36.32        1:14.43   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Nita Poutiainen  2003    305  36.70        1:15.76   
  Oulun Lohet                   
                     
Mathilda Puutio  2003    292  37.52        1:16.83   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
10  Reetta Kari  2003    286  36.20        1:17.42   
  Oulun Lohet                   
                     
11  Reeta Kallunki  2003    283  36.17        1:17.61   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
12  Veera Paasovaara  2003    270  37.70        1:18.83   
  Oulun Lohet                   
                     
13  Malla Juutinen  2003    205  40.12        1:26.51   
  Oulun Lohet                   
                     
14  Jenni Kiviniemi  2003    201  40.73        1:27.07   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
15  Clara-Sophie Scheib  2003    197  40.37        1:27.59   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
16  Seela Kari  2003    194  40.60        1:27.99   
  Oulun Lohet                   
                     
17  Nea Helena Vähäkuopus  2003    190  40.84        1:28.60   
  Oulun Lohet                   
                     
18  Viona Mönttinen  2003    189  41.51        1:28.79   
  Oulun Lohet                   
                     
19  Iida Nissilä  2003    189  42.71        1:28.81   
  Oulun Lohet                   
                     
20  Iiris Isokoski  2003    183  42.36        1:29.78   
  Haukiputaan Heitto                   
                     
21  Siiri Keisu  2003    178  43.03        1:30.62   
  Oulun Lohet                   
                     
22  Cara Hintsala  2003    171  44.52        1:31.84   
  Oulun Lohet                   
                     
23  Emmi Palo  2003    141  45.69        1:37.78   
  Kemin Uimaseura                   
                     
 
Laji 3, T-11,12 100m Vapaauinti, Loppukilpailut 12 v 
T11 LRIKM-ennätys Erja Lauttajärvi, TaUs, 1:03,74 1992 
T12 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi, 59,68 2011 
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Elisa Vakkuri  2002    403  33.28        1:09.05   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Petra Heikkinen  2002    371  33.26        1:10.99   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Pauliina Lohilahti  2002    357  34.35        1:11.85   
  Oulun Lohet                   
                     
Ronja Nätynki  2002    345  35.04        1:12.68   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Katariina Kourula  2002    344  34.19        1:12.78   
  Kemin Uimaseura                   
                     
Hilla Hirvikoski  2002    341  35.36        1:12.96   
  Haukiputaan Heitto                   
                     
Alina Huotari  2002    336  35.31        1:13.33   
  Oulun Lohet                   
                     
Hanna Rantanen  2002    330  34.76        1:13.76   
  Kemin Uimaseura                   
                     
Enni-Sofia Perätalo  2002    329  34.89        1:13.88   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
10  Amalia Siekkinen  2002    324  35.28        1:14.24   
  Oulun Lohet                   
                     
11  Aada Sulasalmi  2002    286  35.79        1:17.34   
  Kemijärven Kaiku                   
                     
12  Milja Piippola  2002    285  36.00        1:17.43   
  Haukiputaan Heitto                   
                     
13  Ada Holm  2002    284  36.63        1:17.57   
  Muhoksen Voitto                   
                     
14  Laura Heikkilä  2002    247  37.85        1:21.23   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
15  Pinja Sipovaara  2002    235  38.65        1:22.65   
  Haukiputaan Heitto                   
                     
Alevtina Lebedeva  2002              DSQ   
  Oulun Uinti 1906                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Jessi Nurmela  2002              DSQ   
  Haukiputaan Heitto                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  01 marraskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  11:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner