2020-09-19   07:45:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2014 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  01 marraskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  11:00   
  Järjestäjä  HaHe/KemPy/OuLo/OU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 marraskuu 2014         
 
 
Laji 2, P14,15,16 100m Selkäuinti, Loppukilpailut 14 v 
P16 LRIKM-ennätys Martin Kartau, SGR, 57,08 2011 
P15 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 56,29 2000 
P14 LRIKM-ennätys Roope Kastarinen, TaUS, 1:00,90 2008 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Miikka Huotari  2000    330  34.72        1:10.82   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
Onni Kartimo  2000    302  34.89        1:12.88   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Arttu Pirneskoski  2000    261  37.56        1:16.52   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Eino Niemelä  2000    199  39.86        1:23.71   
  Kemin Uimaseura                   
                     
Aleksi Viljas  2000    100  49.23        1:45.18   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
Topi Lukkarinen  2000              DSQ   
  Swimming Club Rovaniemi                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 2, P14,15,16 100m Selkäuinti, Loppukilpailut 15 v 
P16 LRIKM-ennätys Martin Kartau, SGR, 57,08 2011 
P15 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 56,29 2000 
P14 LRIKM-ennätys Roope Kastarinen, TaUS, 1:00,90 2008 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Konsta Kallinen  1999    405  31.92        1:06.11   
  Oulun Lohet                   
                     
Juho Laatikainen  1999    402  32.04        1:06.29   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
Kosti Kaaresvirta  1999    276  35.35        1:15.16   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
Valtteri Lieto  1999    274  37.12        1:15.34   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Jere Kerttula  1999    257  37.97        1:16.97   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Joona Korhonen  1999              DSQ   
  Swimming Club Vuokatti                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 2, P14,15,16 100m Selkäuinti, Loppukilpailut 16 v 
P16 LRIKM-ennätys Martin Kartau, SGR, 57,08 2011 
P15 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 56,29 2000 
P14 LRIKM-ennätys Roope Kastarinen, TaUS, 1:00,90 2008 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Juho Röytiö  1998    449  31.22        1:03.89   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Riku Ylikärppä  1998    438  31.03        1:04.42   
  Kemin Uimaseura                   
                     
Kaius Kejonen  1998    432  31.64        1:04.73   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Juho Herva  1998    425  31.98        1:05.08   
  Oulun Lohet                   
                     
Aleksi Kanste  1998    391  32.44        1:06.92   
  Haukiputaan Heitto                   
                     
Miikka Willman  1998    387  32.46        1:07.11   
  Oulun Lohet                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  01 marraskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  11:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner