Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 38 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2014 alkukilpailut ES1 | Tulostuspäivämäärä | 02 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 12:38 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Laji 38, P11 50m Selkäuinti, Loppukilpailut 11 v |
P11 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 33,27 1996 |
VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Niklas Hatakka | 2003 | 212 | 37.86 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Lari Tumanoff | 2003 | 178 | 40.15 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
3 | Tuukka Inkilä | 2003 | 168 | 40.90 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Leevi Ylikulppi | 2003 | 159 | 41.69 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Luca Kallela | 2003 | 157 | 41.88 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
6 | Pauli Salonen | 2003 | 156 | 41.93 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
7 | Luukas Vainio | 2003 | 144 | 43.11 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Tuomas Peltola | 2003 | 141 | 43.43 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Ilmari Aura | 2003 | 139 | 43.57 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
10 | Efraim Skopets | 2003 | 132 | 44.34 | ||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
11 | Mattias Janhunen | 2003 | 115 | 46.49 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Tony Heinola | 2003 | 113 | 46.69 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Karri Suuronen | 2003 | 110 | 47.09 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Emil Kuuskoski | 2003 | 108 | 47.40 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
15 | Isak Jatkola | 2003 | 104 | 47.97 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | ||||||||||
16 | Aapo Kaasinen | 2003 | 102 | 48.25 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
17 | Niklas Rantapää | 2003 | 101 | 48.46 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
18 | Henry Nyman | 2003 | 96 | 49.25 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
19 | Atte Poikela | 2003 | 84 | 51.57 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
20 | Saku Ahde | 2003 | 83 | 51.77 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
21 | Otso Mäkivuokko | 2003 | 83 | 51.79 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
22 | Alexander Huhtala | 2003 | 77 | 53.12 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Elis Fokin | 2003 | DSQ | |||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Lucas Tepponen | 2003 | DSQ | |||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Max Walther | 2003 | DSQ | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Oskari Repo | 2003 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 02 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:38 |