Results for Grand Prix 1
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 4 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 4 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
|
|
Kilpailu |
Grand Prix 1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
18 lokakuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
09:58 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
18 lokakuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 200m Vapaauinti Naiset, Alkuerät |
ME: Federica PELLEGRINI (1988) 1:51.17 2009-12-13 |
EE: Federica PELLEGRINI (1988) 1:51.17 2009-12-13 |
PE: Josefin LILLHAGE (1980) 1:53.55 2007-12-16 |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 1:54.50 2009-09-19 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Lajunen |
1992 |
|
727 |
28.71 |
1:00.00 |
1:31.88 |
|
2:03.63 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mira Palovuori |
1997 |
|
695 |
28.62 |
1:00.31 |
1:32.94 |
|
2:05.48 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anna Kotonen |
1997 |
|
694 |
29.71 |
1:01.53 |
1:33.54 |
|
2:05.54 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Viola Kilpeläinen |
1998 |
|
666 |
29.31 |
1:02.00 |
1:34.88 |
|
2:07.29 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sanna-Riikka Räihä |
1998 |
|
634 |
29.97 |
1:02.23 |
1:35.99 |
|
2:09.39 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Aada Alastalo |
1998 |
|
633 |
30.44 |
1:03.20 |
1:36.34 |
|
2:09.44 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Nenne Tommiska |
1993 |
|
630 |
29.32 |
1:01.46 |
1:34.96 |
|
2:09.68 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Milla Inkeroinen |
1998 |
|
618 |
29.76 |
1:02.45 |
1:36.14 |
|
2:10.45 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Nea Virta |
1996 |
|
609 |
30.55 |
1:03.25 |
1:36.98 |
|
2:11.10 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Sonja Pentti |
1999 |
|
595 |
30.63 |
1:04.27 |
1:38.57 |
|
2:12.17 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Laura Oesch |
1997 |
|
583 |
30.37 |
1:03.99 |
1:38.97 |
|
2:13.02 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Emma Lehtola |
1997 |
|
577 |
31.19 |
1:05.11 |
1:39.51 |
|
2:13.51 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Jenni Louhimo |
2001 |
|
574 |
30.44 |
1:05.33 |
1:40.84 |
|
2:13.69 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Jenni Lampi |
2000 |
|
555 |
31.02 |
1:05.06 |
1:40.14 |
|
2:15.22 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Erika Lappalainen |
1996 |
|
553 |
30.85 |
1:04.96 |
1:40.46 |
|
2:15.40 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Iida-Maria Rantanen |
1998 |
|
538 |
31.01 |
1:05.29 |
1:40.91 |
|
2:16.61 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Veera Pellinen |
1997 |
|
529 |
30.40 |
1:05.27 |
1:41.27 |
|
2:17.39 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nina Haltia |
1999 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
18 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
09:58 |
|