Results for Grand Prix 1
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 8 (Alkuert) - Pisteiden ja vliaikojen kanssa |
Kilpailu | Grand Prix 1 | Tulostuspivmr | 18 lokakuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 10:20 | |||
Jrjestj | Oulun Uinti | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 18 lokakuu 2014 |
Laji 8, 100m Perhosuinti Naiset, Alkuert |
ME: Diane BUI-DUYET (1979) 55.05 2009-12-12 |
EE: Diane BUI DUYET (1979) 55.05 2009-12-12 |
PE: Therese ALSHAMMAR (1977) 55.53 2010-11-06 |
SE: Emilia Pikkarainen (1992) 57.64 2013-02-03 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Emilia Pikkarainen | 1992 | 789 | 28.13 | 59.56 | |||||
Vanders | ||||||||||
2 | Nea Norismaa | 1995 | 749 | 29.06 | 1:00.61 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
3 | Sini Kuutamo | 1995 | 702 | 28.40 | 1:01.93 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Noora Sartela | 1991 | 683 | 29.65 | 1:02.48 | |||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
5 | Nea Rinne | 1995 | 683 | 30.18 | 1:02.50 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Laura Kurki | 1994 | 667 | 29.17 | 1:02.98 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
7 | Amanda Suihkonen | 1995 | 644 | 29.85 | 1:03.74 | |||||
Simmis Hyvinge-Hyvink | ||||||||||
8 | Reetta Kanervo | 1999 | 621 | 29.28 | 1:04.50 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
9 | Tanja Ruohoniemi | 1995 | 619 | 30.28 | 1:04.57 | |||||
Uinti Imatra | ||||||||||
10 | Yvonne Tollander | 1997 | 618 | 30.96 | 1:04.61 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Viola Kilpelinen | 1998 | 595 | 30.19 | 1:05.42 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
12 | Anna Ryti | 1998 | 589 | 30.95 | 1:05.67 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
13 | Sanna-Riikka Rih | 1998 | 588 | 31.60 | 1:05.68 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
14 | Ella-Noora Haanp | 1998 | 580 | 30.59 | 1:05.98 | |||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
15 | Jenni Lampi | 2000 | 571 | 30.48 | 1:06.32 | |||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
16 | Linda-Marie Slotte | 1994 | 561 | 31.36 | 1:06.72 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
17 | Saara Ruti | 1997 | 554 | 31.90 | 1:06.99 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
18 | Moona Mankinen | 1996 | 549 | 31.17 | 1:07.20 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
19 | Niina Pelkonen | 1997 | 513 | 32.24 | 1:08.73 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
20 | Ida Tahvanainen | 1997 | 507 | 31.21 | 1:09.01 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
20 | Katarina Korpinen | 1993 | 507 | 33.47 | 1:09.01 | |||||
Simmis Hyvinge-Hyvink | ||||||||||
22 | Emma Mnnikk | 1998 | 493 | 32.54 | 1:09.66 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
23 | Heini Thk | 1998 | 491 | 32.90 | 1:09.75 | |||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
- | Moona Koski | 1999 | DNF | |||||||
Uinti Imatra | ||||||||||
- | Siiri Karvosenoja | 1997 | DNF | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspivmr | 18 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 10:20 |