Results for Grand Prix 1
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 28 (Alkuert) - Pisteiden ja vliaikojen kanssa |
Kilpailu | Grand Prix 1 | Tulostuspivmr | 19 lokakuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 11:47 | |||
Jrjestj | Oulun Uinti | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 18 lokakuu 2014 |
Laji 28, 100m Vapaauinti Naiset, Alkuert |
ME: Lisbeth TRICKETT (1985) 51.01 2009-08-10 |
EE: Francesca HALSALL (1990) 51.19 2009-11-22 |
PE: Jeanette OTTESEN (1987) 51.90 2009-12-20 |
SE: Hanna-Maria Seppl (1984) 52.28 2008-12-11 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Hanna-Maria Seppl | 1984 | 775 | 26.79 | 55.51 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Tessa Nurminen | 1994 | 719 | 27.19 | 56.93 | |||||
Eura Swimming Team | ||||||||||
3 | Laura Kurki | 1994 | 701 | 27.41 | 57.40 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
4 | Marlene Niemi | 1992 | 692 | 27.51 | 57.67 | |||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
5 | Laura Lajunen | 1992 | 690 | 27.93 | 57.70 | Ei osallistu loppukilpailuun | ||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
6 | Anna Kotonen | 1997 | 689 | 27.74 | 57.75 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Mira Palovuori | 1997 | 687 | 27.85 | 57.80 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls | ||||||||||
8 | Reetta Kanervo | 1999 | 670 | 28.20 | 58.28 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
9 | Viola Kilpelinen | 1998 | 653 | 28.52 | 58.77 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
10 | Noora Sartela | 1991 | 631 | 27.91 | 59.46 | |||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
11 | Amanda Suihkonen | 1995 | 623 | 28.78 | 59.72 | |||||
Simmis Hyvinge-Hyvink | ||||||||||
12 | Nina Haltia | 1999 | 616 | 28.77 | 59.93 | |||||
Vanders | ||||||||||
13 | Laura Oesch | 1997 | 615 | 28.71 | 59.98 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
14 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | 611 | 28.65 | 1:00.09 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
15 | Sonja Portin | 1998 | 607 | 28.43 | 1:00.23 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
16 | Milla Inkeroinen | 1998 | 603 | 28.46 | 1:00.35 | Ei osallistu loppukilpailuun | ||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Sonja Pentti | 1999 | 603 | 28.50 | 1:00.35 | |||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
18 | Erika Lappalainen | 1996 | 602 | 29.37 | 1:00.39 | Swimoff | ||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
18 | Erika Lappalainen | 1996 | 602 | 29.69 | 1:00.39 | Swimoff | ||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
20 | Erika Lappalainen | 1996 | 601 | 29.37 | 1:00.44 | |||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
20 | Erika Lappalainen | 1996 | 601 | 29.69 | 1:00.44 | |||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
20 | Sanna-Riikka Rih | 1998 | 601 | 28.95 | 1:00.44 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
20 | Sanna-Riikka Rih | 1998 | 601 | 29.05 | 1:00.44 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
24 | Moona Mankinen | 1996 | 593 | 28.87 | 1:00.69 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
25 | Tanja Ruohoniemi | 1995 | 587 | 29.59 | 1:00.91 | |||||
Uinti Imatra | ||||||||||
26 | Sanna-Riikka Rih | 1998 | 585 | 28.95 | 1:00.96 | Swimoff | ||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
26 | Sanna-Riikka Rih | 1998 | 585 | 29.05 | 1:00.96 | Swimoff | ||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
28 | Saara Salokangas | 1996 | 577 | 29.19 | 1:01.27 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
29 | Anna Ryti | 1998 | 575 | 29.16 | 1:01.31 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
30 | Emma Mnnikk | 1998 | 575 | 29.35 | 1:01.32 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
31 | Jenni Lampi | 2000 | 575 | 29.81 | 1:01.33 | |||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
32 | Aada Alastalo | 1998 | 573 | 29.67 | 1:01.41 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
33 | Emma Lehtola | 1997 | 569 | 29.45 | 1:01.53 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
34 | Vera Lammi | 1998 | 567 | 29.77 | 1:01.60 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
35 | Veera Pellinen | 1997 | 566 | 29.63 | 1:01.64 | |||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
36 | Jenni Louhimo | 2001 | 565 | 29.56 | 1:01.67 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
37 | Katri Hurskainen | 2000 | 559 | 29.72 | 1:01.90 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
38 | Reetta Pahkala | 1997 | 559 | 29.29 | 1:01.91 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
39 | Onerva Lahtinen | 1998 | 557 | 29.28 | 1:01.96 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
40 | Emilia Lhteenmki | 1995 | 557 | 29.33 | 1:01.98 | |||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
41 | Hanna Kareinen | 2000 | 548 | 30.07 | 1:02.31 | |||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
42 | Veera Kinnunen | 1997 | 544 | 29.29 | 1:02.45 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
43 | Maria Ripatti | 1987 | 539 | 29.38 | 1:02.66 | |||||
Jrvenpn Uintiklubi | ||||||||||
44 | Vilma Venlinen | 1996 | 522 | 30.14 | 1:03.34 | |||||
Vanders | ||||||||||
45 | Fanny Renvall | 2000 | 518 | 30.58 | 1:03.50 | |||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
46 | Miili Knskoski | 1999 | 515 | 30.50 | 1:03.60 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
47 | Tytti Karjalainen | 1998 | 478 | 30.93 | 1:05.23 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
48 | Alina Katajisto | 1998 | 471 | 31.12 | 1:05.55 | |||||
Vanders | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspivmr | 19 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 11:47 |