Results for Aarhus Open
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 3 (Indledende) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stvne navn | Aarhus Open | Udskriftsdato | 30 maj 2014 | |||
Stvne by | Aarhus | Udskriftstidspunkt | 18:27 | |||
Arrangr | AGF | |||||
Bassin | 50m | |||||
Stvne dato | 30 maj 2014 |
Lb 3, 50m Frisvmning Damer, Indledende rg. 1914-1997 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Amalie strup | 1997 | Agfs Svmmeafdeling | 27.04 | ||||||
2 | Signe Tolstrup | 1995 | Silkeborg Svmmeklub | 28.00 | ||||||
3 | Emma Nrgaard | 1997 | Horsens Svmmeklub | 28.65 | ||||||
4 | Signe B. Thomasen | 1996 | Horsens Svmmeklub | 29.02 | ||||||
5 | Simone Friis | 1991 | Roskilde Svmning | 29.09 | ||||||
6 | Kirstine Feldinger | 1996 | Horsens Svmmeklub | 29.25 | ||||||
7 | Pernille Rasmussen | 1996 | Svmmeklubben S 68 | 29.27 | ||||||
8 | Stine Mary Vissing | 1997 | Agfs Svmmeafdeling | 30.21 | ||||||
9 | Rebekka R. Andersen | 1996 | Svmmeklubben S 68 | 30.51 | ||||||
10 | Elisabeth Katballe | 1997 | Swim Team Djursland | 30.63 | ||||||
11 | Christina Lth Andersen | 1997 | Horsens Svmmeklub | 30.66 | ||||||
12 | Anette Damsgaard | 1996 | Horsens Svmmeklub | 31.20 | ||||||
13 | Charlotte K. Jakobsen | 1996 | Svmmeklubben S 68 | 31.42 | ||||||
14 | Jannie Krog | 1986 | IHF Svmning | 31.66 | ||||||
15 | Vibeke Mikkelsen | 1996 | Swim Team Djursland | 31.82 | ||||||
16 | Julie Storgaard | 1996 | Svmmeklubben S 68 | 31.89 | ||||||
17 | Marie Juhl Jensen | 1996 | Lyseng IF | 32.41 | ||||||
18 | Elena Furman | 1994 | Swim Team Djursland | 32.63 | ||||||
19 | Johanne Krogh Lund | 1995 | Horsens Svmmeklub | 32.71 | ||||||
20 | Christine Skouboe | 1997 | Swim Team Neptun | 33.60 | ||||||
21 | Karen Krogh Lund | 1996 | Horsens Svmmeklub | 34.60 | ||||||
22 | Julie D. Hald | 1996 | Herning Svmmeklub | 34.81 | ||||||
Lb 3, 50m Frisvmning Damer, Indledende rg. 1998-1999 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Emma H. Christiansen | 1999 | Agfs Svmmeafdeling | 27.55 | ||||||
2 | Matilde Kjeldsen | 1999 | Agfs Svmmeafdeling | 28.10 | ||||||
3 | Julie Pavon Friis | 1999 | Agfs Svmmeafdeling | 28.24 | ||||||
4 | Cecilie Lykke Hansen | 1999 | Agfs Svmmeafdeling | 28.78 | ||||||
5 | Amalie Bach Nielsen | 1999 | Horsens Svmmeklub | 28.87 | ||||||
6 | Lea Moesgaard | 1998 | Herning Svmmeklub | 29.31 | ||||||
7 | Sofie Mller Srensen | 1998 | Swim Team Neptun | 29.40 | ||||||
8 | Mikala Mai Halbirk | 1998 | Vejle Svmmeklub Triton | 29.64 | ||||||
9 | Sofie W. Bunten | 1999 | Silkeborg Svmmeklub | 29.69 | ||||||
10 | Johanne Skovgaard Terp | 1999 | Odder IGF | 29.96 | ||||||
11 | Sofie Rasmussen | 1999 | Svmmeklubben S 68 | 30.24 | ||||||
12 | Trine Guldberg | 1999 | Herning Svmmeklub | 30.62 | ||||||
13 | Emma Sand Majlund | 1999 | Herning Svmmeklub | 30.68 | ||||||
14 | Johanne Sofie Kjrsgaard | 1998 | Agfs Svmmeafdeling | 30.73 | ||||||
15 | Frederikke Asfeldt | 1999 | Herning Svmmeklub | 30.78 | ||||||
16 | Clara Holst | 1999 | Agfs Svmmeafdeling | 30.84 | ||||||
17 | Nanna Bhrenz Damgaard | 1998 | Agfs Svmmeafdeling | 30.85 | ||||||
18 | Nicoline Rosenkilde | 1999 | Horsens Svmmeklub | 31.03 | ||||||
19 | Helene G. Nedergaard | 1999 | Odder IGF | 31.09 | ||||||
20 | Julie Dahl Schneider | 1998 | Svmmeklubben Nord | 31.27 | ||||||
21 | Lykke K. Nielsen | 1999 | Odder IGF | 31.35 | ||||||
22 | Camilla Puk Jensen | 1998 | Herning Svmmeklub | 31.50 | ||||||
23 | Amalie Skov | 1999 | Silkeborg Svmmeklub | 32.02 | ||||||
24 | Emilie Neelum Ludvigsen | 1999 | Vejle Svmmeklub Triton | 32.13 | ||||||
25 | Lrke Marie Bentsen | 1998 | Lyseng IF | 32.66 | ||||||
26 | Camilla Hein Saugmann | 1999 | Odder IGF | 32.75 | ||||||
27 | Esra zkan | 1998 | Odder IGF | 32.76 | ||||||
28 | Sigrid Jensen | 1999 | Svmmeklubben Nord | 32.80 | ||||||
29 | Julie Uldall Larsen | 1999 | Hjortshj-Eg IF Svmmeafdelin | 33.04 | ||||||
30 | Laura Ragnarsdottir | 1998 | Svmmeklubben S 68 | 33.38 | ||||||
31 | Mette Dyrhauge Winther | 1998 | Odder IGF | 33.72 | ||||||
32 | Helena Heerulff | 1999 | Agfs Svmmeafdeling | 34.09 | ||||||
33 | Vicki Jensen | 1998 | Struer Svmmeklub | 34.48 | ||||||
34 | Julie Dimke | 1998 | Hjortshj-Eg IF Svmmeafdelin | 36.87 | ||||||
- | Ani Frslev Hansen | 1998 | Durup IF | DNS | ||||||
- | Camilla Braad | 1998 | Swim Team Neptun | DNS | ||||||
- | Emma Katballe | 1999 | Swim Team Djursland | DNS | ||||||
Lb 3, 50m Frisvmning Damer, Indledende rg. 2000-2001 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Klaudia W. Mogensen | 2000 | Silkeborg Svmmeklub | 27.32 | ||||||
2 | Cecilie Dalgas | 2000 | Odder IGF | 29.65 | ||||||
3 | Jennifer Thorius Bek | 2000 | Horsens Svmmeklub | 30.08 | ||||||
4 | Mathilde Snitgaard | 2000 | Struer Svmmeklub | 30.13 | ||||||
5 | Mia Seehausen | 2001 | Lyseng IF | 30.15 | ||||||
6 | Helena V. Ellling | 2000 | Silkeborg Svmmeklub | 30.23 | ||||||
7 | Michelle Franow | 2001 | Horsens Svmmeklub | 30.29 | ||||||
8 | Nikoline sterberg | 2000 | VIK-Skovbakken Svmmeafdeling | 30.63 | ||||||
9 | Nanna Rolle | 2000 | Agfs Svmmeafdeling | 30.64 | ||||||
10 | Cecilie B. Andersen | 2001 | Horsens Svmmeklub | 30.81 | ||||||
11 | Josefine Bladt Wichmann | 2000 | Agfs Svmmeafdeling | 30.84 | ||||||
12 | Nanna Kibsgaard Madsen | 2000 | Struer Svmmeklub | 31.00 | ||||||
13 | Kirstine Frandsen | 2001 | Swim Team Neptun | 31.44 | ||||||
14 | Julie Lange Jrgensen | 2000 | Agfs Svmmeafdeling | 32.08 | ||||||
15 | Line Gertz | 2001 | Agfs Svmmeafdeling | 32.11 | ||||||
16 | Yasmina Kristiensen | 2000 | Lyseng IF | 32.33 | ||||||
17 | Mathilde Hvass Olesen | 2001 | Lyseng IF | 32.39 | ||||||
18 | Julie Nykvist Jensen | 2001 | Agfs Svmmeafdeling | 32.68 | ||||||
19 | Astrid Yde | 2000 | Svmmeklubben S 68 | 32.82 | ||||||
20 | Mie Buch Nielsen | 2001 | Horsens Svmmeklub | 32.86 | ||||||
21 | Stella Krogh Lund | 2000 | Horsens Svmmeklub | 32.98 | ||||||
22 | Kirstine Thordahl Jensen | 2000 | Odder IGF | 33.07 | ||||||
23 | Victoria K. Jespersen | 2001 | IHF Svmning | 33.40 | ||||||
24 | Liv Cramer | 2000 | Agfs Svmmeafdeling | 33.66 | ||||||
25 | Camilla Veile | 2000 | Durup IF | 34.82 | ||||||
26 | Christina Berggren Munch | 2001 | Struer Svmmeklub | 35.54 | ||||||
27 | Line Mia Jensen | 2000 | Herning Svmmeklub | 35.71 | ||||||
28 | Linda Strunge | 2000 | Herning Svmmeklub | 35.79 | ||||||
29 | Nanna Sund | 2000 | Horsens Svmmeklub | 36.46 | ||||||
30 | Frederikke Brndgaard | 2001 | Horsens Svmmeklub | 36.55 | ||||||
31 | Andrea K. Pedersen | 2000 | Durup IF | 36.76 | ||||||
32 | Kathrine Steffensen | 2001 | Svmmeklubben S 68 | 38.57 | ||||||
33 | Emilie Spliid | 2000 | Hjortshj-Eg IF Svmmeafdelin | 38.71 | ||||||
34 | Amalie Bisgaard Thomsen | 2001 | IHF Svmning | 39.33 | ||||||
35 | Lea Kokholm | 2001 | Horsens Svmmeklub | 39.58 | ||||||
36 | Asta Louise Vibe Laursen | 2000 | IHF Svmning | 40.38 | ||||||
37 | Sofie Astrup | 2001 | Struer Svmmeklub | 40.99 | ||||||
38 | Noomi Nymann Madsen | 2001 | IHF Svmning | 41.61 | ||||||
- | Iben Damsgaard | 2000 | Durup IF | DNS | ||||||
- | Sarah Stilling Lahn | 2001 | IHF Svmning | DNS | ||||||
Lb 3, 50m Frisvmning Damer, Indledende rg. 2002-2003 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Nicoline Kristiansen | 2002 | Agfs Svmmeafdeling | 31.43 | ||||||
2 | Carli Mark | 2002 | Durup IF | 35.12 | ||||||
3 | Naya Hgholt Sejr | 2003 | Agfs Svmmeafdeling | 35.54 | ||||||
4 | Sofie Bach Nielsen | 2003 | Horsens Svmmeklub | 35.97 | ||||||
5 | Ida Sund | 2002 | Horsens Svmmeklub | 36.03 | ||||||
6 | Laura Fogh | 2003 | Hjortshj-Eg IF Svmmeafdelin | 36.79 | ||||||
7 | Cecilie V Jensen | 2002 | Svmmeklubben S 68 | 37.96 | ||||||
8 | Emma Varrisboel | 2003 | Lyseng IF | 38.08 | ||||||
9 | Maiken Kjrsgaard | 2002 | Svmmeklubben S 68 | 38.38 | ||||||
10 | Emilia Juhl Leiszner | 2002 | Horsens Svmmeklub | 38.41 | ||||||
11 | Louise Sutherland | 2002 | IHF Svmning | 38.56 | ||||||
12 | Anne Katrine Ryhammer | 2003 | Lyseng IF | 38.69 | ||||||
13 | Mathilde Tilsted Hansen | 2003 | IHF Svmning | 38.81 | ||||||
14 | Nanna Svostrup Clausen | 2002 | Lyseng IF | 39.09 | ||||||
15 | Katrine Mols | 2003 | Lyseng IF | 39.31 | ||||||
16 | Laura-Marie Hj | 2003 | Horsens Svmmeklub | 40.15 | ||||||
17 | Lrke Asmussen | 2003 | Svmmeklubben S 68 | 40.29 | ||||||
18 | Veronica Brix | 2003 | Agfs Svmmeafdeling | 42.10 | ||||||
19 | Maja Stie Svensgaard | 2002 | Struer Svmmeklub | 42.36 | ||||||
20 | Thea L. Bk Vinther | 2002 | IHF Svmning | 42.79 | ||||||
21 | Emma Oline Gadegaard | 2002 | Svmmeklubben S 68 | 42.88 | ||||||
22 | Sara Bundgaard | 2003 | Svmmeklubben S 68 | 43.46 | ||||||
23 | Rebecka Sutherland | 2003 | IHF Svmning | 43.59 | ||||||
24 | Camilla Falck | 2003 | Horsens Svmmeklub | 43.66 | ||||||
25 | Tania Lakzadeh | 2003 | Agfs Svmmeafdeling | 47.07 | ||||||
Lb 3, 50m Frisvmning Damer, Indledende rg. 2004-2014 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Mille Kjr Jensen | 2004 | Agfs Svmmeafdeling | 36.16 | ||||||
2 | Celina Preusse Kaarup | 2004 | Agfs Svmmeafdeling | 40.20 | ||||||
3 | Signe Ladefoged | 2004 | Agfs Svmmeafdeling | 42.84 | ||||||
4 | Malou Sejr | 2005 | Agfs Svmmeafdeling | 45.37 | ||||||
5 | Lrke Hemmer-Hansen | 2004 | Agfs Svmmeafdeling | 47.47 | ||||||
6 | Lucca Bisgaard Rasmussen | 2004 | Agfs Svmmeafdeling | 48.27 | ||||||
7 | Matilde S. Bech Olsen | 2004 | Agfs Svmmeafdeling | 49.28 | ||||||
8 | Frida Nordfeldt Iversen | 2004 | Agfs Svmmeafdeling | 52.83 | ||||||
- | Thilde S. B. Pedersen | 2004 | Agfs Svmmeafdeling | DSQ | Tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 30 maj 2014 |
Licens til Agfs Svmmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 18:27 |