Tulokset Cetus - Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Cetus - Games | Tulostuspäivämäärä | 09 maaliskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 17:50 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 09 maaliskuu 2014 |
Laji 18, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Moona Koski | 1999 | 656 | 34.29 | ||||||
Vuoksen Uimaseura | ||||||||||
2 | Sini Koivu | 1999 | 624 | 34.87 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Veronica Wahlstedt | 2000 | 556 | 36.22 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Eerica Kuusjärvi | 1999 | 548 | 36.40 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
5 | Alma Lumio | 1999 | 499 | 37.57 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
6 | Jasmin Vacker | 1999 | 346 | 42.43 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
7 | Samiira Al Ouatiq | 2000 | 281 | 45.48 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 18, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Rebecca Wahlstedt | 1997 | 660 | 34.21 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Laura Koivusalo | 1990 | 658 | 34.25 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
3 | Sanni Ikonen | 1998 | 631 | 34.73 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
4 | Aura Lehtonen | 1998 | 619 | 34.96 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
5 | Maija Hirvo | 1997 | 556 | 36.23 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
6 | Emilia Potkonen | 1998 | 547 | 36.43 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
7 | Lotta Mielonen | 1996 | 509 | 37.30 | ||||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
8 | Maria Ripatti | 1987 | 507 | 37.36 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
9 | Riina Strengell | 1997 | 489 | 37.82 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Aleksia Halonen | 1996 | 466 | 38.43 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Veera Kauppinen | 1998 | 448 | 38.94 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
12 | Elli Ylinen | 1996 | 444 | 39.05 | ||||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
13 | Ida Palenius | 1996 | 417 | 39.86 | ||||||
Eura Swimming Team | ||||||||||
14 | Iida-Maria Rantanen | 1998 | 411 | 40.07 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
15 | Jenna Ranki | 1997 | 388 | 40.85 | ||||||
Someron Esa | ||||||||||
16 | Rosalia Snellman | 1998 | 386 | 40.91 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
17 | Vera Haarakangas | 1998 | 385 | 40.93 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
18 | Roosa Hyypiä | 1997 | 320 | 43.56 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
19 | Krista Bergbom | 1998 | 317 | 43.67 | ||||||
Nurmijärven Kunto | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.09 | Tulostuspäivämäärä | 09 maaliskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 17:50 |