Tulokset Medilaser-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Medilaser-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 25 tammikuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Valkeakoski | Tulostusaika | 15:42 | |||
Järjestäjä | TaTU Tampere | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 25 tammikuu 2014 |
Laji 10, 100m PU T-13,15,N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Nea Reunanen | 2001 | 396 | 34.70 | 1:14.95 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
2 | Viivi Kuusinen | 2002 | 229 | 39.89 | 1:29.95 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
3 | Auroora Tanninen | 2001 | 211 | 43.94 | 1:32.46 | |||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
Laji 10, 100m PU T-13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Elina Karinkanta | 2000 | 471 | 33.99 | 1:10.73 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
2 | Emma-Lotta Tynkkynen | 1999 | 411 | 34.31 | 1:14.03 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
3 | Kristina Mustonen | 1999 | 376 | 34.71 | 1:16.23 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
4 | Elviira Tanninen | 1999 | 345 | 37.09 | 1:18.44 | |||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
5 | Petra Steen | 1999 | 344 | 35.07 | 1:18.56 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
6 | Veera Siltanen | 1999 | 333 | 37.19 | 1:19.40 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
7 | Pinja Tiainen | 1999 | 289 | 37.33 | 1:23.21 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
8 | Kiia Korsu | 1999 | 283 | 38.55 | 1:23.84 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
9 | Tinka Markkinen | 2000 | 222 | 40.78 | 1:30.91 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
- | Kerttu Virtanen | 2000 | DSQ | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
SW 8.4 Eriaikainen / yhden käden kosketus | ||||||||||
Laji 10, 100m PU T-13,15,N, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Amanda Suihkonen | 1995 | 589 | 29.72 | 1:05.66 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
2 | Henna Kainulainen | 1998 | 489 | 32.36 | 1:09.85 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
3 | Katarina Korpinen | 1993 | 454 | 33.70 | 1:11.59 | |||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
4 | Mari Kausiala | 1997 | 446 | 33.33 | 1:12.01 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
5 | Ella Varis | 1998 | 399 | 35.06 | 1:14.77 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
6 | Jenita Liimatta | 1998 | 351 | 34.80 | 1:18.03 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
7 | Emma Hällfors | 1998 | 327 | 36.19 | 1:19.83 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
8 | Maiju Mäenpää | 1997 | 311 | 36.98 | 1:21.23 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.09 | Tulostuspäivämäärä | 25 tammikuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit | Tulostusaika | 15:42 |