Resultater for IKM aluekilpailut, Keski-/Itä-Suomi
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2013 alkukilpailut KIS | Tulostuspäivämäärä | 23 marraskuu 2013 | |||
Kilpailun paikkakunta | Jyväskylä | Tulostusaika | 18:52 | |||
Järjestäjä | Swimming Jyväskylä | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 23 marraskuu 2013 |
Laji 26, P11,12 50m Perhosuinti, Loppukilpailut 11 v |
P12 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 28,80 2012 |
P11 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 31,74 2011 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Niklas Laine | 2002 | 198 | 37.35 | ||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
2 | Lauri Kettunen | 2002 | 184 | 38.29 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
3 | Sampo Soininen | 2002 | 163 | 39.90 | ||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
4 | Olli Elo | 2002 | 138 | 42.15 | ||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
5 | Tuukka Pekkanen | 2002 | 126 | 43.37 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
6 | Julius Nyberg | 2002 | 84 | 49.77 | ||||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
Laji 26, P11,12 50m Perhosuinti, Loppukilpailut 12 v |
P12 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 28,80 2012 |
P11 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 31,74 2011 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Jiri Järvinen | 2001 | 199 | 37.33 | ||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
2 | Veeti Veijonen | 2001 | 194 | 37.62 | ||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
3 | Miiro Vartiainen | 2001 | 189 | 37.98 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
4 | Hugo Soljasalo | 2001 | 170 | 39.30 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
5 | Veeti Ruohtula | 2001 | 168 | 39.48 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
6 | Kasperi Koskinen | 2001 | 164 | 39.76 | ||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
7 | Aaron Fernando de la Rosa | 2001 | 159 | 40.16 | ||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
8 | Patrik Nuutinen | 2001 | 141 | 41.81 | ||||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
9 | Atte Karhila | 2001 | 126 | 43.40 | ||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
10 | Eemeli Puhakka | 2001 | 99 | 47.01 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
11 | Julius Auvinen | 2001 | 84 | 49.65 | ||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
12 | Maxim Kolomainen | 2001 | 76 | 51.41 | ||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.09 | Tulostuspäivämäärä | 23 marraskuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä | Tulostusaika | 18:52 |