Tulokset JÄTKÄNKYNTTILÄUINNIT
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2013 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:31 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
09 marraskuu 2013 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Semen Vetlugin |
2003 |
Murmansk Region Kovdor |
|
|
|
|
|
40.58 |
|
2 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
43.47 |
|
3 |
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
44.74 |
|
4 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
45.27 |
|
5 |
Vladislav Cherkisov |
2003 |
Swimming Club Severodvinsk |
|
|
|
|
|
45.62 |
|
6 |
Efraim Skopets |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
52.67 |
|
7 |
Aatu Kunnari |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
53.68 |
|
8 |
Tudor Constantin Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
58.59 |
|
- |
Igor Khlebnikov |
2003 |
Swimming Club Severodvinsk |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.3 Sukellus uidessa |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Mikhail Maksimov |
2003 |
Swimming Club Severodvinsk |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eelis Hukka |
1999 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
32.23 |
|
2 |
Ivan Kuznetcov |
2000 |
Murmansk Region Kovdor |
|
|
|
|
|
34.28 |
|
3 |
Onni Kartimo |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
34.35 |
|
4 |
Anton Ukkola |
2000 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
36.14 |
|
5 |
Nikita Bryantsev |
2000 |
Swimming Club Severodvinsk |
|
|
|
|
|
37.52 |
|
6 |
Eino Niemelä |
2000 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
40.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kaius Kejonen |
1998 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
31.67 |
|
2 |
Juho Röytiö |
1998 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
31.73 |
|
3 |
Matvei Baryshev |
1997 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
33.91 |
|
4 |
Ivan Anichkin |
1998 |
Murmansk Region Kovdor |
|
|
|
|
|
37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 50m SU P-10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.22.00 |
Tulostuspäivämäärä |
09 marraskuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:31 |
|