Tulokset Kymenlaakson sähkö -uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Su 13.10.2013
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Kymenlaakson sähkö - uinnit 20 | Tulostuspäivämäärä | 13 lokakuu 2013 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kouvola | Tulostusaika | 11:34 | |||
Järjestäjä | Kouvolan uimarit ry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 13 lokakuu 2013 |
Laji 4, 50m su P11,13,M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Jasu Ovaskainen | 2002 | 224 | 37.21 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
2 | Lauri Kettunen | 2002 | 162 | 41.47 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
3 | Joonatan Lekander | 2002 | 153 | 42.19 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
4 | Sami Uusikumpu | 2003 | 134 | 44.18 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
5 | Samuel Leppänen | 2002 | 129 | 44.68 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
6 | Manu Hännikäinen | 2003 | 119 | 45.86 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
7 | Niko Matela | 2003 | 107 | 47.55 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
8 | Arsenij Afrosin | 2002 | 95 | 49.54 | ||||||
Uimaseura KoVe-Ve | ||||||||||
9 | Risto Martikainen | 2003 | 92 | 50.04 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
10 | Heikki Tirkkonen | 2003 | 72 | 54.16 | ||||||
Uimaseura KoVe-Ve | ||||||||||
11 | Leevi Hautaniemi | 2003 | 71 | 54.58 | ||||||
Lappeenrannan Kisa-Toverit | ||||||||||
12 | Lassi Yli-Kojola | 2003 | 70 | 54.71 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
13 | Jimi Kojo | 2005 | 65 | 56.20 | ||||||
Uimaseura KoVe-Ve | ||||||||||
- | Eetu Salo | 2004 | DSQ | |||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Luukas Laine | 2005 | DSQ | |||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Maksim Tuuva | 2004 | DSQ | |||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Panu Kautto | 2003 | DSQ | |||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Topi Immonen | 2003 | DSQ | |||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
SW 6.4 Ei koskettanut seinää käännöksessä | ||||||||||
Laji 4, 50m su P11,13,M, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Tuukka Holopainen | 2000 | 238 | 36.48 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
2 | Alexander Kislitsyn | 2001 | 209 | 38.07 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
3 | Timi Pernanen | 2001 | 194 | 39.03 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
4 | Jari Nekkula | 2000 | 162 | 41.42 | ||||||
Voikkaan Viesti | ||||||||||
5 | Atte Alila | 2001 | 143 | 43.19 | ||||||
Kotkan Uimaseura | ||||||||||
6 | Jani-Kristian Rantala | 2000 | 121 | 45.66 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
7 | Simeon Saarela | 2001 | 93 | 49.89 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
- | Artur Saltykov | 2001 | DSQ | |||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
SW 6.4 Ei koskettanut seinää käännöksessä | ||||||||||
- | Karl Ladva | 2000 | DSQ | |||||||
Heinolan Isku | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 4, 50m su P11,13,M, Loppukilpailut 14 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Atte Kansanaho | 1998 | 375 | 31.35 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
2 | Miko Joronen | 1996 | 326 | 32.84 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.00 | Tulostuspäivämäärä | 13 lokakuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit | Tulostusaika | 11:34 |