2018-04-21   13:14:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren -uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren -uinnit    Tulostuspäivämäärä  28 syyskuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Nokia    Tulostusaika  14:11   
  Järjestäjä  TaTU & NoPy         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 syyskuu 2013         
 
 
Laji 10, 50m VU T-9,-11,-13,N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kanerva Kinnunen  2004    298          34.77   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Emmi Manninen  2004    195          40.09   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Santra Nieminen  2004    152          43.52   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Eevi-Leena Nyman  2004    145          44.22   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Salla Rantala  2004    144          44.31   
  Nokian Pyry                   
Siiri Arjanmaa  2004    137          45.10   
  Uinti Tampere                   
Henni Mustila  2004    135          45.23   
  Uinti Tampere                   
Senni Oksanen  2004    135          45.30   
  Jämsänkosken Ilves                   
Jessica Mäkinen  2004    115          47.68   
  Uinti Tampere                   
10  Teresa Pylväs  2004    114          47.89   
  Uinti Tampere                   
11  Moona Korpikoski  2005    110          48.45   
  Nokian Pyry                   
12  Katri Pokela  2004    96          50.66   
  Uinti Tampere                   
13  Nelli Lehmijoki  2005    90          51.85   
  Nokian Pyry                   
14  Jessika Liimatta  2004    80          53.94   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
 
Laji 10, 50m VU T-9,-11,-13,N, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anni Turkkila  2002    301          34.66   
  Jämsänkosken Ilves                   
Viivi Kuusinen  2002    270          35.93   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Emmi Uotila  2002    266          36.12   
  Nokian Pyry                   
Elina Karoliina Lampinen  2003    256          36.59   
  Nokian Pyry                   
Sofia Martinkauppi  2003    243          37.25   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Venla Pesu  2002    224          38.25   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Jenni Moisio  2002    200          39.71   
  Nokian Pyry                   
Minea Wiren  2003    187          40.60   
  Nokian Pyry                   
Ronja Myllykallio  2003    174          41.58   
  Nokian Pyry                   
10  Siiri Toiva  2002    155          43.26   
  Nokian Pyry                   
11  Emma Nieminen  2002    154          43.35   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
12  Heidi Vihavainen  2002    127          46.23   
  Uinti Tampere                   
13  Sini Korin  2003    116          47.54   
  Nokian Pyry                   
14  Lotta Ruppa  2003    109          48.55   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
15  Johanna Mönkkönen  2002    109          48.61   
  Nokian Pyry                   
16  Nanna Tynkkynen  2003    85          52.84   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
17  Emilia Hermans  2003    77          54.59   
  Uinti Tampere                   
18  Veera Vittaniemi  2002    74          55.17   
  Uinti Tampere                   
19  Darina Gotcheva  2003    69          56.63   
  Uinti Tampere                   
20  Johanna Koivisto  2003    67          57.09   
  Uinti Tampere                   
21  Martina Hirvonen  2003    63          58.30   
  Uinti Tampere                   
 
Laji 10, 50m VU T-9,-11,-13,N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Amanda Saari  2000    509          29.11   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Noora Kolu  2001    476          29.76   
  Uinti Tampere                   
Ella Lumio  2000    471          29.88   
  Uinti Tampere                   
Fanni Pirhonen  2000    446          30.41   
  Uinti Tampere                   
Roosa Oja  2000    444          30.47   
  Uinti Tampere                   
Mila Manner  2001    419          31.07   
  Nokian Pyry                   
Saara Svahn  2001    402          31.48   
  Jämsänkosken Ilves                   
Kristiina Haapala  2000    370          32.37   
  Nokian Pyry                   
Milja Mettinen  2000    366          32.48   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
10  Tinka Markkinen  2000    356          32.78   
  Nokian Pyry                   
11  Jenna Kaprali  2000    325          33.79   
  Nokian Pyry                   
12  Kerttu Virtanen  2000    279          35.58   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
13  Janette Myllymäki  2000    259          36.44   
  Uinti Tampere                   
14  Jenna Järvensivu  2000    249          36.93   
  Uinti Tampere                   
15  Anni Matikainen  2001    244          37.20   
  Nokian Pyry                   
16  Sara Pasanen  2001    234          37.68   
  Uinti Tampere                   
17  Eedla Ketoja  2001    216          38.72   
  Uinti Tampere                   
18  Emilia Majuri  2001    214          38.86   
  Uinti Tampere                   
19  Silja Valariutta  2001    195          40.08   
  Valkeakosken Uimaseura                   
20  Viivi Ikonen  2001    195          40.09   
  Nokian Pyry                   
21  Henna Pajunen  2001    187          40.60   
  Kangasalan Urheilijat 68                   
22  Nuppu Toiva  2001    115          47.78   
  Nokian Pyry                   
 
Laji 10, 50m VU T-9,-11,-13,N, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aino Puomila  1992    536          28.62   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Emma-Lotta Tynkkynen  1999    520          28.90   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Noora Poutanen  1999    489          29.50   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Mona Kunnas  1998    474          29.80   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Mari Kausiala  1997    465          30.00   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Nea-Lotta Lehtonen  1999    428          30.84   
  Uinti Tampere                   
Roosa Hyypiä  1997    426          30.88   
  Uinti Tampere                   
Roosa Mäkinen  1999    416          31.13   
  Uinti Tampere                   
Tiina Soukka  1996    409          31.31   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
10  Noora Vallinen  1998    329          33.67   
  Nokian Pyry                   
11  Kiia Korsu  1999    308          34.42   
  Nokian Pyry                   
12  Liisa Tirkkonen  1963    249          36.93   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit                   
13  Enna Tenkilä  1999    222          38.37   
  Nokian Pyry                   
Aino Peura  1998              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Lotta Hamdi  1999              DSQ   
  Nokian Pyry                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  28 syyskuu 2013 
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry  Tulostusaika  14:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare