Results for Swedish Swim Games 2013
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Results Event 11 (Heats) - Official
Results Event 11 (Heats) - Official |
|
|
Competition name |
Swedish Swim Games 2013 |
|
Print Date |
19 October 2013 |
|
|
Competition place |
Upplands Väsby |
|
Print Time |
12:02 |
|
|
Organizer |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Pool |
25m |
|
|
|
|
|
Competition date |
19 October 2013 |
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Ind Medley Women, Heats |
Sponsor: Freeker Sport |
WR: Katinka Hosszu (1989) 2:03.20 2013-08-07 |
ER: Katinka Hosszu (1989) 2:03.20 2013-08-07 |
SR: Sarah Sjöström (1993) 2:08.17 2012-01-27 |
MR: Sara Thydén (1989) 2:10.24 2011-10-29 |
|
|
Place |
Name |
Born |
Club |
Nat |
50m |
100m |
150m |
|
Finish |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Katrine Holm Sørensen |
1992 |
Danish Swimming Federation |
DEN |
28.87 |
1:02.27 |
1:43.26 |
|
2:16.31 |
|
2 |
Nadja Salomonsson |
1992 |
Väsby Simsällskap |
|
29.88 |
1:07.27 |
1:46.50 |
|
2:19.12 |
|
3 |
Jaqueline Hippi |
1996 |
Väsby Simsällskap |
|
29.93 |
1:05.67 |
1:47.40 |
|
2:19.13 |
|
4 |
Jowita Sienczyk |
1997 |
SMS Krakow |
POL |
30.12 |
1:05.05 |
1:46.06 |
|
2:19.26 |
|
5 |
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
30.41 |
1:05.64 |
1:46.10 |
|
2:19.70 |
|
6 |
Julie Aglund Lauridsen |
1996 |
Danish Swimming Federation |
DEN |
30.64 |
1:05.70 |
1:47.40 |
|
2:20.03 |
|
7 |
Karolina Dlugolecka |
1996 |
SMS Krakow |
POL |
31.22 |
1:05.85 |
1:48.25 |
|
2:21.51 |
|
8 |
Emelie Åkerström |
1995 |
Väsby Simsällskap |
|
30.77 |
1:07.74 |
1:49.65 |
|
2:22.76 |
|
9 |
Sara Hägglund-Björklund |
1995 |
Södertörns Simsällskap |
|
31.52 |
1:07.84 |
1:49.59 |
|
2:23.00 |
|
10 |
Hanna Jörlund |
1991 |
Södertörns Simsällskap |
|
31.49 |
1:07.73 |
1:49.42 |
|
2:23.65 |
|
11 |
Elin Haugland |
1996 |
Bergensvømmerne |
NOR |
30.92 |
1:08.98 |
1:50.47 |
|
2:24.21 |
|
12 |
Andrea Hestdal |
1994 |
Bergensvømmerne |
NOR |
30.69 |
1:07.88 |
1:50.20 |
|
2:24.62 |
|
13 |
Clara Wiman |
1996 |
Västerås Simsällskap |
|
31.40 |
1:08.18 |
1:50.51 |
|
2:24.65 |
|
14 |
Jessica Billquist |
1996 |
Spårvägens Simförening |
|
30.92 |
1:10.72 |
1:49.98 |
|
2:26.75 |
|
15 |
Emelie Johansson |
1996 |
Täby Sim |
|
31.72 |
1:10.40 |
1:53.13 |
|
2:27.28 |
|
16 |
Oda Gjerde |
1995 |
Bryne Svømmeklubb |
NOR |
33.51 |
1:12.05 |
1:54.14 |
|
2:27.47 |
|
17 |
Isabelle Hanson |
1998 |
Järfälla Simsällskap |
|
32.03 |
1:10.38 |
1:54.28 |
|
2:28.25 |
|
18 |
Frida Berglund |
1998 |
Danderyds Sim Club For Swimmin |
|
33.65 |
1:11.60 |
1:55.59 |
|
2:28.31 |
|
19 |
Josefin Hallman |
1995 |
Södertörns Simsällskap |
|
32.16 |
1:09.60 |
1:53.93 |
|
2:28.59 |
|
19 |
Josefin Lantz |
1996 |
Väsby Simsällskap |
|
32.11 |
1:12.10 |
1:53.69 |
|
2:28.59 |
|
21 |
Ida Edin |
1996 |
Spårvägens Simförening |
|
31.80 |
1:10.76 |
1:52.61 |
|
2:29.22 |
|
22 |
Alma Lumio |
1999 |
Team Finland |
FIN |
31.96 |
1:11.33 |
1:55.09 |
|
2:30.21 |
|
23 |
Caroline Speiner |
1994 |
Södertörns Simsällskap |
|
32.66 |
1:11.17 |
1:53.99 |
|
2:30.64 |
|
24 |
Alice Sundberg |
1999 |
Danderyds Sim Club For Swimmin |
|
33.03 |
1:13.01 |
1:57.01 |
|
2:31.20 |
|
25 |
Hanne Reime |
1998 |
Bryne Svømmeklubb |
NOR |
32.84 |
1:11.66 |
1:56.48 |
|
2:31.47 |
|
26 |
Iida Reini |
2000 |
Team Finland |
FIN |
34.52 |
1:14.11 |
1:57.22 |
|
2:31.78 |
|
27 |
Olivia Nelin |
1995 |
Spårvägens Simförening |
|
32.77 |
1:11.82 |
1:54.57 |
|
2:31.88 |
|
28 |
Ingeborg Jørmeland |
1996 |
Stavanger Svømmeclub |
NOR |
32.05 |
1:11.72 |
1:56.00 |
|
2:32.14 |
|
29 |
Emma Wahlund |
1998 |
Väsby Simsällskap |
|
33.97 |
1:14.20 |
1:55.90 |
|
2:32.70 |
|
30 |
Stina Heimnes |
1997 |
Bergensvømmerne |
NOR |
35.84 |
1:16.26 |
1:57.19 |
|
2:33.67 |
|
31 |
Raakel Bärlund |
2001 |
Team Finland |
FIN |
34.40 |
1:14.32 |
1:59.43 |
|
2:34.09 |
|
32 |
Malin Atran |
1998 |
Järfälla Simsällskap |
|
34.76 |
1:15.70 |
1:59.28 |
|
2:35.83 |
|
33 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
Team Finland |
FIN |
33.94 |
1:15.98 |
2:00.37 |
|
2:36.28 |
|
34 |
Linnea Gilliusson |
1995 |
Simklubben Ägir |
|
33.41 |
1:15.39 |
2:01.28 |
|
2:36.97 |
|
35 |
Lovisa Malmgren |
1997 |
Spårvägens Simförening |
|
35.25 |
1:15.07 |
2:01.09 |
|
2:37.17 |
|
36 |
Noora Kolu |
2001 |
Team Finland |
FIN |
32.76 |
1:14.10 |
2:00.58 |
|
2:37.44 |
|
37 |
Caroline Adlerborn |
1998 |
Spårvägens Simförening |
|
34.19 |
1:18.17 |
2:09.68 |
|
2:47.29 |
|
38 |
Lise Chevalier |
2000 |
Stavanger Svømmeclub |
NOR |
37.07 |
1:21.48 |
2:08.95 |
|
2:47.63 |
|
39 |
Helene Baxter |
2000 |
Stavanger Svømmeclub |
NOR |
40.16 |
1:25.12 |
2:10.89 |
|
2:47.95 |
|
40 |
Kristin Xin Øie |
1999 |
Stavanger Svømmeclub |
NOR |
38.22 |
1:23.92 |
2:12.44 |
|
2:50.46 |
|
- |
Emma Varga |
1997 |
Danderyds Sim Club For Swimmin |
|
|
|
|
|
DNS |
|
- |
Maja Reichard |
1991 |
Spårvägens Simförening |
|
|
|
|
|
DNS |
|
- |
Aino Otava |
1999 |
Team Finland |
FIN |
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Generated by WinGrodan 1.22.06 |
Print Date |
19 October 2013 |
Licensed to: Väsby Simsällskap |
Print Time |
12:02 |
|