Resultat för Speedo Carnival
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
aamujakso
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Carnival | Tulostuspäivämäärä | 13 huhtikuu 2013 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 22:09 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 13 huhtikuu 2013 |
Laji 2, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Sviatoslav Snegirev | 2002 | 342 | 34.39 | ||||||
Ekran | ||||||||||
2 | Sergey Zernov | 2002 | 318 | 35.23 | ||||||
Ekran | ||||||||||
3 | Danil Zaytsev | 2002 | 316 | 35.30 | ||||||
Ekran | ||||||||||
4 | Aleksandr Ivanov | 2002 | 296 | 36.08 | ||||||
Ekran | ||||||||||
5 | Aleksandr Krasiukov | 2002 | 237 | 38.83 | ||||||
Raduga | ||||||||||
6 | Ignat Podobed | 2002 | 233 | 39.09 | ||||||
Ekran | ||||||||||
7 | Ian Zalevski | 2002 | 227 | 39.38 | ||||||
Ekran | ||||||||||
8 | Roman Skorik | 2002 | 219 | 39.87 | ||||||
Ekran | ||||||||||
9 | Aleksei Kharitonov | 2002 | 217 | 40.02 | ||||||
Ekran | ||||||||||
10 | Matias Hjelm | 2002 | 210 | 40.42 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
11 | Verneri Viisanen | 2002 | 185 | 42.22 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
12 | Oskari Aalto | 2002 | 179 | 42.64 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
13 | Patrik Wagner | 2002 | 176 | 42.88 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
14 | Robin Tatar | 2002 | 174 | 43.07 | ||||||
Orca Swim Club | ||||||||||
15 | Samuli Korva | 2002 | 173 | 43.16 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
16 | Aleksandr Bruskin | 2002 | 162 | 44.06 | ||||||
Ekran | ||||||||||
17 | Artem Kutilin | 2002 | 160 | 44.27 | ||||||
Raduga | ||||||||||
18 | Max Åström | 2002 | 156 | 44.64 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
19 | Leo Mikkonen | 2002 | 149 | 45.39 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
20 | Jaakko Häkkänen | 2002 | 147 | 45.58 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
21 | Akseli Lehtonen | 2002 | 145 | 45.71 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
22 | Aarne Myllynen | 2002 | 142 | 46.06 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
23 | Ville Savulahti | 2003 | 138 | 46.54 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
24 | Rasmus Söderholm | 2002 | 136 | 46.78 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
25 | Luca Kallela | 2003 | 134 | 46.99 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
26 | Joel Syrjä | 2002 | 132 | 47.17 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
27 | Alexander Fyhr | 2002 | 131 | 47.28 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
28 | Dang Le Nhut | 2003 | 128 | 47.68 | ||||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
29 | Valtteri Naumanen | 2002 | 124 | 48.18 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
30 | Marc Björkstén | 2002 | 121 | 48.61 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
31 | Tuomas Peltola | 2003 | 120 | 48.79 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
32 | Lari Tumanoff | 2003 | 118 | 48.95 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
33 | Aki Holtari | 2002 | 118 | 49.04 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
34 | Pauli Rantamäki | 2003 | 118 | 49.08 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
35 | Aki Hakkarainen | 2003 | 117 | 49.12 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
36 | Birger Niskanen | 2002 | 117 | 49.17 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
37 | Akseli Leppänen | 2004 | 111 | 50.04 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
38 | Leevi Ylikulppi | 2003 | 106 | 50.85 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
39 | Maksim Kuznetsov | 2004 | 104 | 51.18 | ||||||
Ekran | ||||||||||
40 | Antti Malmberg | 2003 | 103 | 51.23 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
41 | Tobio Kurihara | 2002 | 100 | 51.74 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
42 | Matias Niemelä | 2003 | 100 | 51.87 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
43 | Mio Munsterhjelm | 2002 | 99 | 52.04 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
44 | Leo Parviainen | 2003 | 98 | 52.20 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
45 | Mihail Khanoukaev | 2002 | 97 | 52.32 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
46 | Aarno Lind | 2002 | 93 | 53.09 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
47 | Otto Pihamaa | 2002 | 87 | 54.15 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
48 | Atte Inki | 2002 | 76 | 56.65 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
49 | Otto Kuusisto | 2004 | 75 | 56.90 | ||||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
50 | Oscar Kullström | 2002 | 74 | 57.33 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
51 | Otso Mäkivuokko | 2003 | 68 | 58.84 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
52 | Sebastian Stenbacka | 2002 | 66 | 59.39 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
53 | Miro Klaus | 2002 | 66 | 59.41 | ||||||
Kotkan Vesi-Veikot | ||||||||||
54 | Tuomas Murto | 2004 | 66 | 59.54 | ||||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
55 | Martti Rautell | 2002 | 65 | 59.82 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
56 | Aleksi Kyttälä | 2002 | 62 | 1:00.68 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
57 | Juho Seppä | 2002 | 57 | 1:02.33 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
58 | Oliver Hanhimäki | 2003 | 44 | 1:08.29 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Daniil Kazakov | 2000 | 333 | 34.69 | ||||||
Raduga | ||||||||||
2 | Aleksandr Iangol | 2000 | 314 | 35.36 | ||||||
Nevskaya | ||||||||||
3 | Evgenii Sadovnikov | 2001 | 271 | 37.17 | ||||||
Raduga | ||||||||||
4 | Risto Laisi | 2001 | 264 | 37.47 | ||||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
5 | Nikita Andresyuk | 2001 | 264 | 37.49 | ||||||
Nevskaya | ||||||||||
6 | Oskari Rantamäki | 2001 | 259 | 37.71 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
7 | Jiri Järvinen | 2001 | 246 | 38.39 | ||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
8 | Grigorii Morozov | 2001 | 240 | 38.66 | ||||||
Raduga | ||||||||||
9 | Pessi Länsirinne | 2000 | 238 | 38.80 | ||||||
Kotkan Uimaseura | ||||||||||
10 | Eetu Einto | 2001 | 192 | 41.68 | ||||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
11 | Torsti Tujunen | 2000 | 191 | 41.71 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
12 | Miko Hautasuo | 2000 | 158 | 44.45 | ||||||
Swimming Club Nurmijärvi | ||||||||||
13 | Emil Perkkiö | 2000 | 132 | 47.21 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
14 | Joakim Strandström | 2000 | 127 | 47.78 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
15 | Riku Koski | 2000 | 124 | 48.15 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
16 | Repe Kupila | 2001 | 110 | 50.23 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
17 | Topias Loukusa | 2000 | 107 | 50.58 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
18 | Iikka Rajala | 2001 | 107 | 50.69 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
19 | Olli Hukkanen | 2000 | 104 | 51.10 | ||||||
HTU Stadi | ||||||||||
20 | Arne Moliis | 2001 | 91 | 53.51 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
21 | Christofor Pavlidi | 2001 | 83 | 55.03 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
- | Theo Rissanen | 2001 | DNS | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.20.05 | Tulostuspäivämäärä | 13 huhtikuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Cetus | Tulostusaika | 22:09 |