2017-12-17   12:40:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohi-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

25.5.2013

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  25 toukokuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:28   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  25 toukokuu 2013         
 
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Petra Ansaranta  2004    208          40.05   
  Oulun Uinti 1906                   
Lilja Ukkola  2004    190          41.26   
  Oulun Uinti 1906                   
Kiia Junttari  2004    187          41.46   
  Tornion Uimaseura                   
Pinja Taskila  2004    181          41.95   
  Oulun Uinti 1906                   
Sofia Nurkkala  2004    171          42.74   
  Kokkolan Uimaseura                   
Olga Emilia Mattila  2004    147          44.89   
  Oulun Uinti 1906                   
Saara Leinonen  2004    142          45.41   
  Tornion Uimaseura                   
Sonja Salmimies  2004    135          46.15   
  Nurmijärven Kunto                   
Iida Leskinen  2004    32          1:14.48   
  Kokkolan Uimaseura                   
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Madeleine Hiltunen  2003    339          34.00   
  Oulun Lohet                   
Liisa Ryhänen  2002    322          34.62   
  Iisalmen Uimarit                   
Nea Nygård  2002    311          34.99   
  Kokkolan Uimaseura                   
Senni Jouhten  2002    282          36.16   
  Kempeleen Pyrintö                   
Hanna Lundberg  2002    273          36.56   
  Luleå Simsällskap                   
Enni-Sofia Perätalo  2002    259          37.20   
  Oulun Uinti 1906                   
Petra Heikkinen  2002    256          37.33   
  Oulun Uinti 1906                   
Amalia Siekkinen  2002    256          37.37   
  Oulun Lohet                   
Iina Elorinne  2002    240          38.17   
  Kempeleen Pyrintö                   
10  Reeta Kallunki  2003    238          38.27   
  Oulun Uinti 1906                   
11  Aada Sulasalmi  2002    238          38.29   
  Kemijärven Kaiku                   
12  Henna Hökkä  2003    233          38.53   
  Oulun Uinti 1906                   
13  Emma Hämäläinen  2003    220          39.26   
  Vieskan Uimarit                   
14  Veera Paasovaara  2003    212          39.76   
  Oulun Lohet                   
15  Alva Gonzales Glanberg  2002    211          39.80   
  Luleå Simsällskap                   
16  Reetta Kari  2003    202          40.44   
  Oulun Lohet                   
17  Mathilda Puutio  2003    195          40.92   
  Oulun Uinti 1906                   
18  Veera Lahtinen  2002    193          41.00   
  Kokkolan Uimaseura                   
19  Olivia Nurkkala  2002    187          41.47   
  Kokkolan Uimaseura                   
20  Minttu Vaitiniemi  2002    186          41.54   
  Swimming Club Rovaniemi                   
21  Kiia Karhu  2002    184          41.71   
  Vieskan Uimarit                   
22  Minja Lukkari  2003    180          41.99   
  Oulun Uinti 1906                   
23  Siiri Keisu  2003    174          42.47   
  Oulun Lohet                   
24  Liina Salin  2002    172          42.59   
  Kokkolan Uimaseura                   
25  Jessica Ingalsuo  2002    172          42.66   
  Kokkolan Uimaseura                   
26  Laura Lahtinen  2003    166          43.10   
  Kemin Uimaseura                   
27  Jenni Kiviniemi  2003    164          43.33   
  Oulun Uinti 1906                   
28  Iida Nissilä  2003    155          44.10   
  Oulun Lohet                   
29  Malla Juutinen  2003    155          44.17   
  Oulun Lohet                   
30  Kesia Rahkonen  2002    154          44.21   
  Haparanda Sportklubb Taktik                   
31  Hanna Ruha  2002    154          44.26   
  Oulun Uinti 1906                   
32  Kaisa Pylväs  2002    142          45.43   
  Vieskan Uimarit                   
33  Hilla Saastamoinen  2003    137          46.02   
  Oulun Uinti 1906                   
34  Annika Karjalainen  2003    132          46.55   
  Oulun Lohet                   
35  Miina Laukka  2003    131          46.65   
  Kempeleen Pyrintö                   
36  Emmi Eskelinen  2003    126          47.31   
  Oulun Lohet                   
37  Eeva Hahto  2002    105          50.24   
  Oulun Lohet                   
38  Anna Brännström  2003    96          51.73   
  Luleå Simsällskap                   
39  Salla-Maaria Kauppinen  2002    89          52.98   
  Kokkolan Uimaseura                   
Kiia Pakonen  2002              DSQ   
  Oulun Uinti 1906                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.21.00  Tulostuspäivämäärä  25 toukokuu 2013 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare