2017-12-14   14:22:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohi-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

25.5.2013

Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  25 toukokuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  19:04   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  25 toukokuu 2013         
 
 
Laji 17, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jere Kotomäki  1997    385  34.80  1:14.65  1:55.01    2:33.80   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Juho Herva  1998    366  36.84  1:17.14  1:58.14    2:36.39   
  Oulun Lohet                   
                     
Atte Somero  1999    355  36.68  1:16.44  1:58.05    2:38.05   
  Lahden Kaleva                   
                     
Santeri Keränen  1998    350  37.24  1:18.09  1:59.91    2:38.72   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Antti Hakkarainen  2000    348  37.89  1:18.54  1:59.74    2:39.01   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
Tobias Rohtmets  1998    338  36.62  1:18.23  2:00.57    2:40.63   
  Oulun Lohet                   
                     
Tuomas Saari  1999    337  38.44  1:18.85  2:00.55    2:40.70   
  Vieskan Uimarit                   
                     
Joel Tarvainen  1998    311  38.74  1:22.64  2:05.36    2:45.03   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Roope Eiserbeck  1999    309  37.44  1:19.68  2:04.21    2:45.42   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
10  Valtteri Lieto  1999    255  41.45  1:26.31  2:11.40    2:56.28   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
11  Lasse Pulkkinen  2002    242  43.14  1:28.75  2:14.92    2:59.58   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
12  Oskari Valkonen  1999    222  42.37  1:30.40  2:19.82    3:04.82   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
13  Noa Mäkelä  2001    200  44.97  1:33.70  2:24.13    3:11.37   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
14  Elias Juntunen  2002    180  49.57  1:41.42  2:30.12    3:17.88   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
Joona Korhonen  1999              DSQ   
  Swimming Club Vuokatti                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 17, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ville Ihalainen  1996    541  32.58  1:07.89  1:42.42    2:17.28   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Janne Lantto  1994    494  34.28  1:10.25  1:46.46    2:21.49   
  Oulun Lohet                   
                     
Manu Oksanen  1995    352  37.89  1:17.95  1:59.25    2:38.43   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Kimmo Viinamäki  1995    297  39.81  1:23.14  2:05.67    2:47.63   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.21.00  Tulostuspäivämäärä  25 toukokuu 2013 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  19:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare