2017-12-17   12:50:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohi-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

25.5.2013

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  25 toukokuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  17:17   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  25 toukokuu 2013         
 
 
Laji 12, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Petra Ansaranta  2004    174          44.89   
  Oulun Uinti 1906                   
Pinja Taskila  2004    109          52.33   
  Oulun Uinti 1906                   
Olga Emilia Mattila  2004    83          57.46   
  Oulun Uinti 1906                   
Saara Leinonen  2004    79          58.37   
  Tornion Uimaseura                   
Kiia Junttari  2004              DSQ   
  Tornion Uimaseura                   
  SW 8.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä               
 
Laji 12, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mia Pentti  2002    321          36.61   
  Swimming Jyväskylä                   
Madeleine Hiltunen  2003    286          38.03   
  Oulun Lohet                   
Isa Vehkaoja  2002    251          39.70   
  Oulun Uinti 1906                   
Roosa Kärkkäinen  2003    247          39.91   
  Oulun Lohet                   
Noora Räsänen  2002    243          40.16   
  Oulun Uinti 1906                   
Nea Nygård  2002    227          41.05   
  Kokkolan Uimaseura                   
Pauliina Lohilahti  2002    219          41.56   
  Oulun Lohet                   
Peppi Palokangas  2002    187          43.78   
  Swimming Jyväskylä                   
Hanna Lundberg  2002    182          44.23   
  Luleå Simsällskap                   
10  Viivi Merisalo  2002    172          45.02   
  Swimming Jyväskylä                   
11  Katariina Kourula  2002    172          45.05   
  Kemin Uimaseura                   
12  Nita Poutiainen  2003    170          45.19   
  Oulun Lohet                   
13  Amalia Siekkinen  2002    149          47.24   
  Oulun Lohet                   
14  Laura Lahtinen  2003    143          47.91   
  Kemin Uimaseura                   
15  Emma Hämäläinen  2003    133          49.00   
  Vieskan Uimarit                   
16  Alina Huotari  2002    131          49.33   
  Oulun Lohet                   
17  Henna Hökkä  2003    128          49.62   
  Oulun Uinti 1906                   
18  Enni-Sofia Perätalo  2002    116          51.29   
  Oulun Uinti 1906                   
19  Reetta Kari  2003    115          51.51   
  Oulun Lohet                   
20  Alva Gonzales Glanberg  2002    112          51.92   
  Luleå Simsällskap                   
21  Hilla Saastamoinen  2003    109          52.35   
  Oulun Uinti 1906                   
22  Jenni Kiviniemi  2003    106          52.85   
  Oulun Uinti 1906                   
23  Reeta Kallunki  2003    104          53.15   
  Oulun Uinti 1906                   
24  Minja Lukkari  2003    102          53.65   
  Oulun Uinti 1906                   
25  Emma Laatikainen  2003    101          53.77   
  Swimming Club Vuokatti                   
26  Mathilda Puutio  2003    94          55.10   
  Oulun Uinti 1906                   
27  Martta Nygård  2003    89          56.04   
  Oulun Uinti 1906                   
28  Jessica Ingalsuo  2002    86          56.71   
  Kokkolan Uimaseura                   
29  Laura Heikkilä  2002    86          56.74   
  Oulun Uinti 1906                   
30  Tinja Harju  2002    84          57.16   
  Kokkolan Uimaseura                   
31  Malla Juutinen  2003    80          58.01   
  Oulun Lohet                   
32  Siiri Keisu  2003    75          59.19   
  Oulun Lohet                   
33  Liina Salin  2002    69          1:01.00   
  Kokkolan Uimaseura                   
34  Aada Kivi  2003    67          1:01.50   
  Kokkolan Uimaseura                   
Emmi Eskelinen  2003              DSQ   
  Oulun Lohet                   
  SW 8.2 Käsien palautus veden alla               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.21.00  Tulostuspäivämäärä  25 toukokuu 2013 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  17:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare