2017-12-14   14:21:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohi-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

25.5.2013

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  25 toukokuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  17:09   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  25 toukokuu 2013         
 
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Paavo Erkinaro  2003    172          40.30   
  Oulun Uinti 1906                   
Magnus Kuitunen  2004    131          44.14   
  Oulun Uinti 1906                   
Kasper Lytz  2003    68          54.88   
  Swimming Club Rovaniemi                   
Olli-Pekka Pietarila  2003    55          58.67   
  Oulun Uinti 1906                   
Albin Eriksson  2003    51          1:00.23   
  Luleå Simsällskap                   
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Atte Moilanen  2001    252          35.48   
  Oulun Uinti 1906                   
Tuomas Karjalainen  2001    199          38.39   
  Oulun Uinti 1906                   
Anton Ylihannu  2001    174          40.12   
  Oulun Uinti 1906                   
Julius Kuitunen  2002    171          40.40   
  Oulun Uinti 1906                   
Tiitus Taskila  2001    159          41.37   
  Oulun Uinti 1906                   
Lukas Kalliokoski  2001    148          42.34   
  Oulun Uinti 1906                   
Niko Pelkonen  2001    134          43.82   
  Oulun Lohet                   
Jesse Anttila  2002    127          44.57   
  Kokkolan Uimaseura                   
Ahti Saarela  2002    125          44.84   
  Oulun Lohet                   
10  Ronny Brännkärr  2002    119          45.56   
  Kemin Työväen Uimarit                   
11  Tino Oittinen  2002    99          48.33   
  Swimming Club Vuokatti                   
12  Aatu Pirneskoski  2001    91          49.80   
  Kemin Työväen Uimarit                   
13  Henrik Siltari  2002    68          54.92   
  Kemin Uimaseura                   
14  Aleksanteri Angelva  2001    64          55.92   
  Swimming Club Rovaniemi                   
15  Juhani Tapio  2002    60          57.17   
  Kemin Työväen Uimarit                   
Niklas Raesalmi  2002              DSQ   
  Oulun Uinti 1906                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Valtteri Taskinen  2002              DSQ   
  Oulun Uinti 1906                   
  SW 8.4 Eriaikainen / yhden käden kosketus               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.21.00  Tulostuspäivämäärä  25 toukokuu 2013 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  17:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare