2017-12-17   12:54:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lohi-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

25.5.2013

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  25 toukokuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  14:17   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  25 toukokuu 2013         
 
 
Laji 1, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Konsta Kallinen  1999    365          33.62   
  Oulun Lohet                   
Roope Eiserbeck  1999    336          34.57   
  Joensuun Uimaseura                   
Juho Laatikainen  1999    325          34.96   
  Swimming Club Vuokatti                   
Juho Kaikkonen  1999    297          36.00   
  Oulun Lohet                   
Veeti Ruohtula  2001    280          36.74   
  Joensuun Uimaseura                   
Konsta Heikkinen  1999    268          37.28   
  Swimming Club Vuokatti                   
Onni Kartimo  2000    262          37.56   
  Swimming Club Rovaniemi                   
Oskari Valkonen  1999    245          38.41   
  Swimming Jyväskylä                   
Taneli Juutinen  2000    241          38.61   
  Kemin Työväen Uimarit                   
10  Joonas Pulkkinen  1999    240          38.67   
  Oulun Lohet                   
11  Topi Lukkarinen  2000    226          39.46   
  Swimming Club Rovaniemi                   
12  Joona Korhonen  1999    224          39.55   
  Swimming Club Vuokatti                   
13  Joakim Hänninen  2000    216          40.01   
  Kokkolan Uimaseura                   
14  Petteri Mikkola  1999    214          40.14   
  Oulun Lohet                   
15  Toni Keränen  2000    212          40.30   
  Swimming Club Vuokatti                   
16  Arttu Pirneskoski  2000    210          40.43   
  Kemin Työväen Uimarit                   
17  Roope Ruohtula  2000    200          41.09   
  Joensuun Uimaseura                   
18  Miiro Vartiainen  2001    198          41.23   
  Joensuun Uimaseura                   
19  Rasmus Andreasson  2000    173          43.10   
  Luleå Simsällskap                   
20  Antero Korhonen  2000    152          45.01   
  Swimming Club Rovaniemi                   
21  Leevi Kärnä  2001    143          45.91   
  Kajaanin Uimaseura                   
22  Eero Ryhänen  2000    136          46.74   
  Iisalmen Uimarit                   
23  Lenni Liimatta  2002    128          47.61   
  Kokkolan Uimaseura                   
24  Atte Roivainen  1999    84          54.75   
  Iisalmen Uimarit                   
 
Laji 1, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Tobias Rohtmets  1998    398          32.67   
  Oulun Lohet                   
Juho Herva  1998    395          32.76   
  Oulun Lohet                   
Kaius Kejonen  1998    373          33.38   
  Oulun Uinti 1906                   
Joel Tarvainen  1998    340          34.44   
  Kokkolan Uimaseura                   
Ville Leskinen  1997    311          35.46   
  Kuopion Uimaseura                   
Lauri Tapio  1998    295          36.09   
  Kemin Työväen Uimarit                   
Teemu Rahikainen  1998    252          38.02   
  Kuhmon Kiva Uintiseura                   
Tuomas Kärkkäinen  1998    233          39.06   
  Oulun Uinti 1906                   
Antti Ivanoff  1998    195          41.43   
  Kajaanin Uimaseura                   
10  Julius Kallio  1997    79          56.00   
  Oulun Lohet                   
 
Laji 1, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ville Ihalainen  1996    551          29.32   
  Kuopion Uimaseura                   
Santeri Teppola  1994    378          33.24   
  Oulun Uinti 1906                   
Niko Blankenstein  1996    349          34.12   
  Oulun Lohet                   
Toni Takkinen  1995    346          34.24   
  Kuopion Uimaseura                   
Valtteri Viitanen  1993    333          34.65   
  Haparanda Sportklubb Taktik                   
Ilari Ainasoja  1995    326          34.91   
  Nivalan Saukot                   
Janne Tampio  1993    324          35.00   
  Kuhmon Kiva Uintiseura                   
Eetu Kokkinen  1995    322          35.04   
  Kuopion Uimaseura                   
Teemu Peteri  1993    284          36.54   
  Oulun Lohet                   
10  Joni Juntunen  1993    139          46.40   
  Oulun Lohet                   
11  Perttu Ylä-Sahra  1994    135          46.77   
  Swimming Jyväskylä                   
12  Tuomas Kojo  1977    27          1:20.13   
  Oulun Lohet                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.21.00  Tulostuspäivämäärä  25 toukokuu 2013 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare