Tulokset Danske Ã…rgangsmesterskaber Gruppe 1 (DÃ…M-K)
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | DÅM-K gruppe 1 | Udskriftsdato | 19 januar 2013 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 14:09 | |||
Arrangør | Dansk Svømmeunion og STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 18 januar 2013 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer, Finaler 14 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | ||||||||||
1 | Josephine Holm | 1999 | 645 | 28.85 | 59.03 | |||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | ||||||||||
2 | Signe Bro | 1999 | 639 | 29.14 | 59.22 | |||||
Gentofte Svømme Klub | ||||||||||
3 | Freja Gram | 1999 | 624 | 29.11 | 59.69 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
4 | Rikke Dehn | 1999 | 615 | 29.06 | 59.99 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
5 | Freja Hamann Larsen | 1999 | 608 | 29.40 | 1:00.20 | |||||
Kolding SK | ||||||||||
6 | Matilde Kjeldsen | 1999 | 597 | 29.20 | 1:00.59 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | ||||||||||
7 | Anne Huse Gaarde-Hansen | 1999 | 585 | 29.34 | 1:00.98 | |||||
Sigma Swim Allerød | ||||||||||
8 | Emma H. Christiansen | 1999 | 584 | 29.27 | 1:01.03 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | ||||||||||
9 | Cecilie Høgskilde | 1999 | 572 | 30.09 | 1:01.46 | |||||
Sigma Swim Birkerød | ||||||||||
10 | Emily Gantriis | 1999 | 569 | 29.45 | 1:01.54 | |||||
Helsinge Skytte & IF | ||||||||||
11 | Ditte Friis | 1999 | 563 | 29.63 | 1:01.76 | |||||
Sigma Swim Birkerød | ||||||||||
12 | Astrid Delin | 1999 | 557 | 29.88 | 1:02.00 | |||||
Køge Svømmeklub | ||||||||||
13 | Lærke Toft Ruby | 1999 | 553 | 29.90 | 1:02.14 | |||||
Svømmeklubben Laksen | ||||||||||
14 | Johanne Carr | 1999 | 549 | 29.76 | 1:02.28 | |||||
Nyborg Svømmeklub | ||||||||||
15 | Christina F. Eriksen | 1999 | 547 | 29.86 | 1:02.36 | |||||
Frederikssund Svømmeklub | ||||||||||
16 | Lisa Schøn | 1999 | 546 | 30.11 | 1:02.40 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
17 | Sophie Amalie Schøn | 1999 | 545 | 29.99 | 1:02.43 | |||||
Lyngby Svømmeklub | ||||||||||
18 | Emilie Heick | 1999 | 545 | 30.21 | 1:02.45 | |||||
Albertslund IF | ||||||||||
19 | Stinne Sørensen | 1999 | 543 | 30.07 | 1:02.51 | |||||
Herning Svømmeklub | ||||||||||
20 | Amalie Müller Lindemann | 1999 | 524 | 29.82 | 1:03.28 | |||||
Svømmeklubben Sønderborg | ||||||||||
20 | Simone H. Lauridsen | 1999 | 524 | 30.87 | 1:03.28 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | ||||||||||
22 | Lærke Harksen Nehmdahl | 1999 | 517 | 30.55 | 1:03.56 | |||||
Viborg Svømme Klub | ||||||||||
23 | Klara Reeh | 1999 | 516 | 30.42 | 1:03.61 | |||||
Lyngby Svømmeklub | ||||||||||
24 | Camilla Rask | 1999 | 499 | 29.78 | 1:04.31 | |||||
Odense Svømme Klub | ||||||||||
25 | Emilie Falbe-Hansen | 1999 | 495 | 30.91 | 1:04.50 | |||||
Gentofte Svømme Klub | ||||||||||
26 | Nicoline Clement | 1999 | 494 | 30.98 | 1:04.54 | |||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
27 | Julie Bingen Jacobsen | 1999 | 491 | 31.02 | 1:04.66 | |||||
Svømmeklubben MK 31 | ||||||||||
28 | Vera Staun Hansen | 1999 | 490 | 31.20 | 1:04.70 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
29 | Louise Bromose | 1999 | 488 | 31.27 | 1:04.77 | |||||
Lyngby Svømmeklub | ||||||||||
30 | Anne Sofie Nielsen | 1999 | 488 | 31.28 | 1:04.80 | |||||
Sigma Swim Allerød | ||||||||||
30 | Katrine Lund Hansen | 1999 | 488 | 31.19 | 1:04.80 | |||||
Skovbakken Svømmeafdeling | ||||||||||
32 | Stine Madsen | 1999 | 487 | 31.13 | 1:04.83 | |||||
Ringe Svømme Klub | ||||||||||
33 | Stinna Schnabl | 1999 | 480 | 31.19 | 1:05.15 | |||||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
34 | Methea Wissing-Thornberg | 1999 | 479 | 31.94 | 1:05.19 | |||||
Tune I.F. Svømmeafdeling | ||||||||||
35 | Celina Lohmann | 1999 | 478 | 31.46 | 1:05.26 | |||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | ||||||||||
36 | Anna Sommer Harrits | 1999 | 477 | 31.11 | 1:05.27 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | ||||||||||
37 | Nicoline Christensen | 1999 | 474 | 31.32 | 1:05.44 | |||||
Gentofte Svømme Klub | ||||||||||
38 | Amalie Gotthard | 1999 | 471 | 31.46 | 1:05.58 | |||||
TVS Tårnborg IF | ||||||||||
39 | Merete Toft Jensen | 1999 | 470 | 31.76 | 1:05.62 | |||||
Holstebro Svømme Club | ||||||||||
40 | Irene Halck | 1999 | 470 | 31.17 | 1:05.63 | |||||
Lyngby Svømmeklub | ||||||||||
41 | Laura Morsing | 1999 | 469 | 31.48 | 1:05.67 | |||||
Haderslev Svømme Klub | ||||||||||
42 | Delphine Møller | 1999 | 468 | 31.44 | 1:05.69 | |||||
Glostrup Svømme Klub | ||||||||||
43 | Stine Knudsen | 1999 | 468 | 31.63 | 1:05.70 | |||||
Kolding SK | ||||||||||
44 | Emilie Buurgaard Westh | 1999 | 467 | 31.59 | 1:05.74 | |||||
Farum Svømmeklub | ||||||||||
45 | Mille Rask Sander | 1999 | 465 | 31.81 | 1:05.86 | |||||
Svømmeklubben MK 31 | ||||||||||
46 | Johanne Skovgaard Terp | 1999 | 464 | 31.69 | 1:05.87 | |||||
Odder IGF | ||||||||||
47 | Martha Andersen | 1999 | 464 | 32.18 | 1:05.88 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | ||||||||||
48 | Anna Hertzog | 1999 | 464 | 31.97 | 1:05.89 | |||||
Ringe Svømme Klub | ||||||||||
49 | Vibe Tofte Jørgensen | 1999 | 463 | 31.98 | 1:05.94 | |||||
Rønne Svømme Klub | ||||||||||
50 | Caroline Hauritz Jensen | 1999 | 462 | 32.04 | 1:05.97 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
51 | Emma Hansen | 1999 | 460 | 31.48 | 1:06.08 | |||||
Køge Svømmeklub | ||||||||||
52 | Sofie W. Bunten | 1999 | 458 | 32.21 | 1:06.16 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
53 | Emily Brophy | 1999 | 450 | 31.89 | 1:06.56 | |||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | ||||||||||
54 | Laura B. Rasmussen | 1999 | 449 | 32.30 | 1:06.60 | |||||
Randers GF Neptun | ||||||||||
55 | Astrid Ovesen | 1999 | 446 | 32.02 | 1:06.76 | |||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
56 | Cayanne Kjær Knoth | 1999 | 446 | 32.00 | 1:06.77 | |||||
Tune I.F. Svømmeafdeling | ||||||||||
57 | Nanna Sonne | 1999 | 445 | 31.80 | 1:06.79 | |||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
58 | Sofie Rasmussen | 1999 | 444 | 31.76 | 1:06.85 | |||||
Svømmeklubben S 68 | ||||||||||
59 | Amalie Fisker Brøchner | 1999 | 441 | 32.17 | 1:07.02 | |||||
Agfs Svømmeafdeling | ||||||||||
60 | Nina Corydon-Petersen | 1999 | 436 | 31.54 | 1:07.25 | |||||
Roskilde Svømning | ||||||||||
61 | Sofia Zachariassen | 1999 | 430 | 31.82 | 1:07.58 | |||||
O.S.L.F. | ||||||||||
62 | Simone Bukholt | 1999 | 429 | 31.09 | 1:07.62 | |||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
63 | Celina G Winther | 1999 | 429 | 32.23 | 1:07.63 | |||||
Randers GF Neptun | ||||||||||
64 | Nicole Kristensen | 1999 | 426 | 32.55 | 1:07.78 | |||||
Kalundborg SK | ||||||||||
65 | Emma Hansen | 1999 | 420 | 32.24 | 1:08.12 | |||||
Odense Svømme Klub | ||||||||||
66 | Kirstine M. Pedersen | 1999 | 415 | 32.91 | 1:08.38 | |||||
Delta Svøm | ||||||||||
67 | Emilie Kielsholm Jacobsen | 1999 | 415 | 32.21 | 1:08.40 | |||||
IHF Svømning | ||||||||||
68 | Cecilie Reesbøll | 1999 | 411 | 32.82 | 1:08.59 | |||||
Sigma Swim Allerød | ||||||||||
69 | Camilla Feldmann | 1999 | 403 | 32.81 | 1:09.04 | |||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
70 | Alberte Mantzius Heerwage | 1999 | 401 | 33.22 | 1:09.15 | |||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
71 | Celia Erikstad | 1999 | 345 | 35.09 | 1:12.71 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
- | Emma Anne Ljungstrøm | 1999 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
Løb 15, 100m Frisvømning Damer, Finaler 13 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | ||||||||||
1 | Julie Kepp Jensen | 2000 | 626 | 27.97 | 59.63 | |||||
JGI Svømning | ||||||||||
2 | Klaudia W. Mogensen | 2000 | 587 | 28.72 | 1:00.93 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
3 | Amalie Bærentsen | 2000 | 559 | 30.35 | 1:01.91 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
4 | Caroline Hørlykke | 2000 | 554 | 29.99 | 1:02.09 | |||||
Gentofte Svømme Klub | ||||||||||
5 | Sofie Brøgger | 2000 | 525 | 30.49 | 1:03.24 | |||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | ||||||||||
6 | Mira Mass | 2000 | 517 | 30.67 | 1:03.55 | |||||
Slangerup Svømmeklub | ||||||||||
7 | Sofie Thunø Rasmussen | 2000 | 513 | 30.77 | 1:03.72 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
8 | Clara Schade Cantby | 2000 | 512 | 30.34 | 1:03.77 | |||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
9 | Marie-Louise Stentved | 2000 | 509 | 30.40 | 1:03.89 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
10 | Phoebe Linde Atkins | 2000 | 505 | 30.91 | 1:04.04 | |||||
Svømmeklubben MK 31 | ||||||||||
11 | Sara Sylvest | 2000 | 503 | 30.76 | 1:04.15 | |||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | ||||||||||
12 | Melanie Degner | 2000 | 497 | 31.20 | 1:04.40 | |||||
Køge Svømmeklub | ||||||||||
13 | Eva Olsen | 2000 | 494 | 31.01 | 1:04.51 | |||||
Ishøj Svømme Klub | ||||||||||
14 | Trine Kjøngerskov | 2000 | 491 | 31.22 | 1:04.64 | |||||
Herning Svømmeklub | ||||||||||
15 | Victoria Wolsted | 2000 | 491 | 31.51 | 1:04.66 | |||||
Frederikssund Svømmeklub | ||||||||||
16 | Smilla Lyhne | 2000 | 486 | 31.42 | 1:04.86 | |||||
Thisted Svømmeklub | ||||||||||
17 | Therese Hovgaard Jensen | 2000 | 482 | 31.32 | 1:05.07 | |||||
Nyborg Svømmeklub | ||||||||||
18 | Yazmin B. Gürtler | 2000 | 474 | 31.44 | 1:05.44 | |||||
Køge Svømmeklub | ||||||||||
19 | Mia Ishøj Nielsen | 2000 | 473 | 31.64 | 1:05.48 | |||||
Farum Svømmeklub | ||||||||||
20 | Julie Lundorff Larsen | 2000 | 470 | 31.67 | 1:05.59 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
21 | Nina Leisted Bertelsen | 2000 | 469 | 31.80 | 1:05.66 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
22 | Line Thomsen | 2000 | 466 | 31.75 | 1:05.80 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
23 | Alberte M Hansen | 2000 | 458 | 31.96 | 1:06.19 | |||||
Glostrup Svømme Klub | ||||||||||
24 | Sofie Kornbek | 2000 | 453 | 31.73 | 1:06.40 | |||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | ||||||||||
25 | Anne Katrine Jørgensen | 2000 | 451 | 32.20 | 1:06.51 | |||||
Kolding SK | ||||||||||
26 | Kristine Lønne | 2000 | 449 | 32.15 | 1:06.62 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | ||||||||||
27 | Nanna Kibsgaard Madsen | 2000 | 447 | 32.23 | 1:06.71 | |||||
Struer Svømmeklub | ||||||||||
28 | Katrine Stampe | 2000 | 445 | 32.23 | 1:06.79 | |||||
Sigma Swim Allerød | ||||||||||
29 | Helena Splidt-Samuelsen | 2000 | 444 | 32.33 | 1:06.84 | |||||
Ishøj Svømme Klub | ||||||||||
30 | Freja Nicholas | 2000 | 442 | 32.06 | 1:06.96 | |||||
Frem Odense | ||||||||||
31 | Rosemarie Blicher | 2000 | 440 | 31.49 | 1:07.07 | |||||
Gentofte Svømme Klub | ||||||||||
32 | Ella Christensen Blanch | 2000 | 438 | 32.09 | 1:07.15 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
33 | Caroline Sofie Lund | 2000 | 435 | 32.37 | 1:07.31 | |||||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
34 | Victoria Bierre | 2000 | 435 | 31.91 | 1:07.33 | |||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
35 | Nicole Bennetsen | 2000 | 433 | 32.32 | 1:07.41 | |||||
Gentofte Svømme Klub | ||||||||||
36 | Eline Victoria Rasmussen | 2000 | 433 | 32.17 | 1:07.44 | |||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | ||||||||||
37 | Helena Rosendahl Bach | 2000 | 429 | 32.61 | 1:07.66 | |||||
Holstebro Svømme Club | ||||||||||
38 | Lisa Hemme Nielsen | 2000 | 428 | 32.53 | 1:07.68 | |||||
Roskilde Svømning | ||||||||||
39 | My Weitling | 2000 | 427 | 32.20 | 1:07.75 | |||||
JGI Svømning | ||||||||||
39 | Xenia Huryn | 2000 | 427 | 32.44 | 1:07.75 | |||||
Swim Team Tåstrup | ||||||||||
41 | Cathrine Laura Holten | 2000 | 426 | 32.63 | 1:07.79 | |||||
Gentofte Svømme Klub | ||||||||||
41 | Cecilie Wiuff | 2000 | 426 | 32.25 | 1:07.79 | |||||
Albertslund IF | ||||||||||
43 | Cecilie Girke Christensen | 2000 | 425 | 32.63 | 1:07.85 | |||||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
43 | Helena Berg Wenk | 2000 | 425 | 32.38 | 1:07.85 | |||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
45 | Maria Caroline Krumbak | 2000 | 423 | 32.67 | 1:07.97 | |||||
Næstved IF | ||||||||||
46 | Luna Juul Lentoft | 2000 | 421 | 32.08 | 1:08.05 | |||||
Sigma Swim Birkerød | ||||||||||
47 | Christine Greisen | 2000 | 420 | 32.74 | 1:08.12 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
48 | Josefine Strand Nielsen | 2000 | 420 | 32.25 | 1:08.14 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
49 | Caroline Schwenger | 2000 | 419 | 32.69 | 1:08.15 | |||||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
49 | Maria Olsen | 2000 | 419 | 33.35 | 1:08.15 | |||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | ||||||||||
51 | Line Bremer Mortensen | 2000 | 419 | 32.56 | 1:08.16 | |||||
Odense Svømme Klub | ||||||||||
52 | Emma A Andersen | 2000 | 418 | 33.10 | 1:08.20 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
52 | Marie K. Mikkelsen | 2000 | 418 | 32.67 | 1:08.20 | |||||
Vejle Svømmeklub Triton | ||||||||||
54 | Katharina Nekhorochko | 2000 | 417 | 32.76 | 1:08.28 | |||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
55 | Mathilde Snitgaard | 2000 | 415 | 32.96 | 1:08.39 | |||||
Struer Svømmeklub | ||||||||||
55 | Olivia Therkelsen | 2000 | 415 | 32.60 | 1:08.39 | |||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | ||||||||||
57 | Amanda Bundgaard Pedersen | 2000 | 414 | 31.98 | 1:08.43 | |||||
Hillerød Svømmeklub | ||||||||||
58 | Helena V. Ellling | 2000 | 414 | 32.73 | 1:08.44 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
58 | Katrine Bukh Villesen | 2000 | 414 | 32.70 | 1:08.44 | |||||
Durup IF | ||||||||||
60 | Caroline Samuel | 2000 | 412 | 32.56 | 1:08.53 | |||||
Køge Svømmeklub | ||||||||||
61 | Hannah Holmgaard | 2000 | 411 | 33.53 | 1:08.63 | |||||
Struer Svømmeklub | ||||||||||
62 | Daniella Thea Johansen | 2000 | 410 | 32.93 | 1:08.64 | |||||
Slagelse Svømmeklub | ||||||||||
63 | Julie Højer Truelsen | 2000 | 410 | 32.70 | 1:08.69 | |||||
Hillerød Svømmeklub | ||||||||||
64 | Cecilie Dalgas | 2000 | 408 | 32.14 | 1:08.78 | |||||
Odder IGF | ||||||||||
65 | Katrine Jørgensen | 2000 | 407 | 32.71 | 1:08.84 | |||||
Lyseng IF | ||||||||||
66 | Katrine Tetzschner Madsen | 2000 | 404 | 33.07 | 1:09.01 | |||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
66 | Regitze Munch Nielsen | 2000 | 404 | 32.63 | 1:09.01 | |||||
Albertslund IF | ||||||||||
68 | Rebecca Hansen | 2000 | 402 | 33.27 | 1:09.11 | |||||
Gentofte Svømme Klub | ||||||||||
69 | Celine Termark Brock | 2000 | 402 | 33.11 | 1:09.14 | |||||
Herlev Svømning | ||||||||||
70 | Sofie West | 2000 | 401 | 33.57 | 1:09.18 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | ||||||||||
71 | Noa Turin | 2000 | 401 | 33.26 | 1:09.19 | |||||
Esbjerg Svømmeklub | ||||||||||
72 | Amanda Egerod Lund | 2000 | 396 | 33.32 | 1:09.45 | |||||
Sigma Swim Allerød | ||||||||||
73 | Camilla Strandqvist | 2000 | 395 | 32.89 | 1:09.55 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
74 | Natasja Kepp | 2000 | 393 | 34.04 | 1:09.63 | |||||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
75 | Maria Holst Hansen | 2000 | 393 | 33.19 | 1:09.66 | |||||
Glostrup Svømme Klub | ||||||||||
76 | Elena Holmgaard | 2000 | 390 | 33.22 | 1:09.84 | |||||
Struer Svømmeklub | ||||||||||
77 | Cecilie Salskov Jensen | 2000 | 388 | 33.82 | 1:09.91 | |||||
Hørsholm Svømmeforening | ||||||||||
78 | Amalie Pedersen | 2000 | 388 | 33.30 | 1:09.92 | |||||
Ringe Svømme Klub | ||||||||||
79 | Mathilde Vilain Stübe | 2000 | 385 | 33.58 | 1:10.12 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
80 | Anna Sofie Lomholt | 2000 | 384 | 33.63 | 1:10.17 | |||||
Lyseng IF | ||||||||||
80 | Line Aunstrup | 2000 | 384 | 33.55 | 1:10.17 | |||||
JGI Svømning | ||||||||||
82 | Nikoline Østerberg | 2000 | 383 | 33.82 | 1:10.27 | |||||
Skovbakken Svømmeafdeling | ||||||||||
83 | Lea Alberte Olsen | 2000 | 381 | 34.17 | 1:10.39 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
84 | Mia Walter | 2000 | 378 | 33.78 | 1:10.56 | |||||
Lyngby Svømmeklub | ||||||||||
85 | Nicoline Bredahl | 2000 | 374 | 33.47 | 1:10.80 | |||||
Silkeborg Svømmeklub | ||||||||||
86 | Hannah Fleng M. Jensen | 2000 | 371 | 33.81 | 1:11.01 | |||||
Støvring Svømmeklub Pingvinen | ||||||||||
87 | Sif Floor | 2000 | 369 | 34.21 | 1:11.09 | |||||
Odense Svømme Klub | ||||||||||
88 | Signe Rosendal | 2000 | 364 | 33.74 | 1:11.47 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
89 | Sine Johansen | 2000 | 362 | 33.80 | 1:11.60 | |||||
Aalborg Svømmeklub | ||||||||||
90 | Clara Marie Juhlert | 2000 | 361 | 34.36 | 1:11.65 | |||||
Sigma Swim Allerød | ||||||||||
91 | Jasmin Boe Rasmussen | 2000 | 347 | 34.94 | 1:12.58 | |||||
Ishøj Svømme Klub | ||||||||||
92 | Sara L. Brinch | 2000 | 346 | 35.13 | 1:12.69 | |||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
93 | Freya Bloch Johnson | 2000 | 313 | 35.13 | 1:15.16 | |||||
Hobro Svømmeklub | ||||||||||
- | Luna Donde Feilberg | 2000 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Hovedstadens Svømmeklub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2013 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:09 |