Resultater for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2012 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
25 marraskuu 2012 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:44 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 marraskuu 2012 |
|
|
|
|
|
|
Laji 34, P12, 13 100m Selkäuinti, Loppukilpailut 12 v |
P13 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 59,91 1998 |
P12 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 1:04,19 1997 |
P-12 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niki Karlsson |
2000 |
|
292 |
35.11 |
|
|
|
1:13.74 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Onni Punkka |
2000 |
|
227 |
38.66 |
|
|
|
1:20.25 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kustaa Yli-Äyhö |
2000 |
|
211 |
40.60 |
|
|
|
1:22.25 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nesja Seppälä |
2000 |
|
156 |
43.70 |
|
|
|
1:30.85 |
|
|
Haminan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Jussi Helvola |
2000 |
|
154 |
44.62 |
|
|
|
1:31.34 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Toni Mäki |
2000 |
|
143 |
46.14 |
|
|
|
1:33.66 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Henri Koski |
2000 |
|
137 |
46.34 |
|
|
|
1:34.83 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Alex Lassila |
2000 |
|
137 |
45.93 |
|
|
|
1:34.86 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Tuukka Lehtinen |
2000 |
|
137 |
46.44 |
|
|
|
1:34.91 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Matias Blomfelt |
2000 |
|
124 |
47.36 |
|
|
|
1:38.22 |
|
|
Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Kevin Johansson |
2000 |
|
122 |
48.12 |
|
|
|
1:38.74 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Alex Idman |
2000 |
|
120 |
48.55 |
|
|
|
1:39.34 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Joakim Strandström |
2000 |
|
112 |
49.36 |
|
|
|
1:41.41 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Emil Reinikainen |
2000 |
|
110 |
50.38 |
|
|
|
1:42.20 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Veeti Laine |
2000 |
|
104 |
51.09 |
|
|
|
1:44.20 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Emil Perkkiö |
2000 |
|
92 |
51.79 |
|
|
|
1:48.60 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Joona Salminen |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.3 Sukellus uidessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Oliver Keho |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Ylimääräisiä vetoja käännöksessä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, P12, 13 100m Selkäuinti, Loppukilpailut 13 v |
P13 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 59,91 1998 |
P12 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 1:04,19 1997 |
P-12 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 |
Tulostuspäivämäärä |
25 marraskuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Cetus |
Tulostusaika |
19:44 |
|